• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. septembra 2017 
@tixx to je v poriadku, ze sa pytas. Kto sa vela pyta, vela sa dozvie;) na to sme tu, aby sme si radili a povzbudzovali sa...
Pri dcerke som mala nevolnosti do 5.mes. Ale kazde tehu moze byt ine. Uvidime. Hlavne, nech mame zdrave babo.
Ja verim, ze vsetky kocky, aj korculky, co su tu, budu coskoro tehotne:slight_smile::slight_smile: velmi to praj vsetkym!
5. aug 2014 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Diky kocky za podporu. Nejako mi nejde oznacovat vas v prispevku dnes.
Donatela, dnes kontrola na 100% :slight_smile:
Rebeka, nabuduce babatku nepustajte hudbu, to bude nejaka tanecnica. :grinning:
6. aug 2014 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ina7 drzte sa, verim ze si musela byt strasne vylakana :fearful:
6. aug 2014 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela tak dnes si to sono pekne uzi :dizzy_face: :slight_smile:

@rebeka33 super ze je vsetko ok :slight_smile:
6. aug 2014 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx ja som tirz stimulovala len clostylbegytom, prvy krat som mala 5 vajicok a z toho jedno embrio sme dali vlozit a dve sa este mrazili, druhy krat som mala zase 5 vajicok zase sme vlozili jedno embrio a na mrazenie neostalo nic.....
ja som isla ako samoplatca a vyslo to do 1000 eur prvy krat aj s tym mrazenim, druhy krat to bolo este menej...kedze nam nerobili tie testy na pohlavne choroby a nic sa nemrazilo
mozno preto ta odhovaral od tej poistovne lebo stimulaciu clostylom vtedy nedavaju, mne dali do ziadosti merional a predbezne cena bolo 2600 eur.......neviem kolko z toho by poistovna preplatila ale je mozne ze v konecnom dolsedku by to naozaj nebol velky rozdiel, kazdopadne myslim ze este ani jedna kocka to tu este nestihla refundovat tak nevieme kolko vratia.......budeme mudrejsi az potom
6. aug 2014 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin Ahojky ,fotenie bolo v Modranke :slight_smile:
6. aug 2014 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 drzim palceky vsetko bude v poriadku je to bojovnicek :slight_smile:
6. aug 2014 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx Ahoj, dufam, ze mas otestovane ako reagujes na clostil. Ja som pri prvom IVF mala clostil a urobili sa mi z neho len cysty, tak som pri druhom mala gonal. Nechcem ta strasit, vacsina bab na neho reaguje dobre, len pisem svoju skusenost.
6. aug 2014 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi ahoj, ja uz som ho brala 4 mesiace a nemala som ziadne problemy, cize verim a dufam,ze aj tento krat bude vsetko OK :slight_smile: ale dakujem za upozornenie samozrejme :slight_smile:
6. aug 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka no ved my tiez ideme teraz prvy krat ako samoplatcovia, kym sa poistovna rozhybe, uz by som mohla byt aj tehotna, ak vsetko dobre pojde,a ja verim,ze ano :slight_smile: v piatok si idem pre Clostil k lekarovi, zaciatkom tyzdna ms, tak snad uz posledna :slight_smile: som ja ale optimista,co? :grinning:
6. aug 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx tak to ma byt, musis ist do toho s tym ze to vide :wink:
a aku davku ti dali clostylu? pred tym ked si ho uzivala tie 4 mesiace kolko si mavala folikov??
6. aug 2014 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela drzim palce dnes na utz a uz si urcite aj po nom..cakame na pekne spravy..:slight_smile:
6. aug 2014 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 drz sa..urcite bude vsetko v poriadku..stava sa to casto co pocuvam od kociek..len pekne bud v klude fyzicky aj psychicky..a urcite to prejde..:slight_smile:
6. aug 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, taky mam PMS, ako hodinky, ako kazdy mesiac. Nuz, co uz, len cakat. :rolling_eyes:
6. aug 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi aj sa som to tak mala, ver mi prvy tyzden je vsetko ako kazdy iny cyklus :wink:
6. aug 2014 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence, tak sa hlasim po poradni. Utz dopadol super, babatko krasne rastie. Ma uz 3cm, srdiecko bije pravidelne a pekne si v brusku plavalo a vrtelo sa. Uz je to take babatko. Aj slzicka radosti mi vyhrkla:slight_smile: Dufam, ze bude aj nadalej vsetko v poriadku... Dakujem za drzanie palcekov vsetkym:slight_smile:
6. aug 2014 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@donatela tesim sa s tebou..:slight_smile:
6. aug 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9 mesiacov dievčatá, vsetky vas to čaká, verím, papa
6. aug 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@ludinka 4 mesiace som brala 2x1 a teraz skusime 3x1 ...pri davke 2x1 som mala 4 foliky vraj :slight_smile: tak snad to bude stacit takto, nevies?
6. aug 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx no ak si mala 4 foliky tak to je dobry znak :wink: mne tiez zvysili davku oproti tomu ako som to uzivala pred tym o jednu tabletku :wink: drzim ti palce
6. aug 2014 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka si zlata :slight_smile:
6. aug 2014 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka dakujem :slight_smile: a vy aktualne co riesite,alebo co mate na plane v Brne najblizsie?
6. aug 2014 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx no ja momentalne v pondelok idem na sono a dufam ze mi potvrdia tehotenstvo, mala by som byt uz v 6-7 tyzdni
6. aug 2014 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinka9075 ahoj :slight_smile: citam, ze mas dvojicky (teda to aj vidim na fotke :wink: ) po IUI... ja sa teraz chystam na IUI, tak som sa chcela spytat, ci si predtym bola stimulovana Clostilom, alebo niecim podobnym?
A vy ste predtym otehotneli prirodzene? dakujem :slight_smile:
6. aug 2014 o 15:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinkajeej tak super, drzim palceeee! :wink: boli ste tam vlastne na IVF? pises,ze na prvy krat a druhy krat,takze na 2. krat vam to vyslo?
6. aug 2014 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, chystame sa taktiez na IVF do Brna, chcela by som sa vas spytat ci ste vsetky boli na prvu konzultaciu osobne, alebo ci ste to niektore riesili aj iba cez emaily a vysetrenia tu na svk, nakolko nemame s manzelom vela dovolenky v praci, len sa bojime ci nebude lepsie aspon sa tam na prvu konzultaciu nejako ukazat a porozpravat, ci bude postacovat aj cez emaily komunikacia...lebo popravde si to neviem velmi predstavit
6. aug 2014 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pbetuskap my sme riesili konzultaciu mailom a nebol s tym ziaden problem. v brne sme boli az na OPU. a stimulaciu mi naplanovali podla vysledkov hormonalneho profilu, ktory som mala urobeny doma. ale ked im napises, tak ti urcite poradia co by bolo pre teba najlepie.
6. aug 2014 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pbetuskap a na folikumetriu som chodila k svojmu gynekologovi. moj bol celkom ochotny mi pomoct.
6. aug 2014 o 19:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majba dakujem, ja sa chystam k mojmu gynekologovi teraz v piatok, aby pozrel vysetrenia co mi napisali, ze potrebujem, ci bude vediet spravit on, tiez by sme to radi riesili takto na dialku, som rada, ze nebol problem s komunikaciou, len som sa potrebovala nejako uistit...chystam sa tam po piatku ak mi spravi rovno aj nejake vysetrenia vyplnit ten dotaznik, aby nam urcili liecbu a priradili presne k doktorovi tak som zvedava, ako to dopadne
6. aug 2014 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pbetuskap s komunikaciou fakt nebol ziaden problem. my sme tiez nemali moznost tolko cestovat. a na zaciatku som mala aj trochu obavy ako to zvladneme, ale cele to zbehlo rychlo. nam priradili dr. Pospisilovu. drzim vam palce.
6. aug 2014 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok