Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
11. aug 2014

@haimi Normálne otázky... Ja som tiež nevedela, čo všetko mi budú robiť. Ale myslím, že zrážanlivosť a tie mutácie robia automaticky. Ja tiež robím v BA, ale kvôli čakaniu to bolo určite lepšie v TT. Ani ja nemám dobrú mienku o trnavských lekároch, ale táto pani doktorka je fakt veľmi milá a vľúdna. Tak si skús zavolať do oboch ambulancií a podľa termínov sa rozhodni. Skús sa aj ty popýtať, čo všetko vyšetrujú. Držím palce

tlucka
11. aug 2014

@ingrid0105 😉 Keď im povieš, že máš neúspešné IVF, tak určite budú vedieť, čo vyšetriť. Inak mi Dr. hovorila, že majú veľmi veľa pacientok, ktoré prídu na vyšetrenie kvôli IVF. Takže aj v Trnave to robia už bežne 😉

haimi
11. aug 2014

@tlucka si zlata, dakujem. Telefonne cislo som nasla len na tu ich spojovatelku, tak snad ma prepoji 🙂

haimi
11. aug 2014

@ingrid0105 jee a ty si tiez z TT, alebo okolia?

tlucka
11. aug 2014

@haimi Ja mám tuším priamo do ambulancie, ak sa ti cez spojovateľku nepodarí dovolať, tak sa ozvi a pohľadám číslo.

ingrid0105
11. aug 2014

@haimi ja som z okresu GA ale to je blizo 🙂

ada274
11. aug 2014

@santamonica ja som potvrdenie z Brna priniesla svojej vseobecnej a ta mi nasledne dala priepustku od nej. robim to tak vzdy ked nechcem aby niekto strkal nos do toho co prave riesim. dovolenku si radsej usetri.

lienooocka
11. aug 2014

Zdravim. Viete mi niekto prosim poslat link na konkretny postup a skusenosti ako sa vybavuje preplatenie IVF cez poistovnu, ak sa absolvuje v Ceskej republike? Hladam to tu, ale zial je tu vela podstranok a nenasla som to zatial. Dakujem.

dafy
11. aug 2014

Ahojte mám jednu otázku na vás 🙂
Prisiel mi email min .mesiac ze ked chcem predlzit mrazenie embr..mam zaplatit bla bla bla dali mi euro ucet ..je mozne ze za prevod sa stiahlo 20eur??? 😕 či to je blud

nelly3
11. aug 2014

@haimi
Ahoj, ja som tam volala, nejake cislo mam v mobile, cez IP ti ho poslem, snad je dobre, ja som to riesila minuly rok takto cez leto, vysledky boli do mesiaca, telefonicky som sa objednala, je to na kramaroch, mila p. doktorka fakt, brali mi krv a potom tam este raz prides ked budu vysledky 😉

tinkatinulka
11. aug 2014

@dafy reklamuj v banke..nemalo by až platit prevod do CZ

santamonica
11. aug 2014

baby dakujem za rady, este sa chcem opytat....pri prestupe y jedneho caru do ineho mi daju moju zdravotnu dokumentaciu na poziadanie? alebo s tym robia problemy? mate skusenosti?

dafy
11. aug 2014

@tinkatinulka no ja som to neplatila poprosila som susedu ona urobila prevod a dnes mi spomenula ze im stiahlo 20eur nevedia zaco

haimi
11. aug 2014

@dafy tak to ani ja neviem. Jedine, ze by zaklikli nejaky urgent. Ja v mojej banke v ramci balika neplatim zahranicne prevodaky v EUR, pokial si to platim cez IB.

gerdusha
11. aug 2014

Baby, nemate zvysny Metypred?

haimi
11. aug 2014

Kocky, vzdy mi dobre poradite. Dnes rano som mala pocit, ze sa mi spustila mrcha, ale nejako sa nechce rozbehnut, len take spinenie. Moze to byt tym crinonom, ze to pribrzduje? Brucho mi ide uz vybuchnut

izzie27
11. aug 2014

@santamonica ahoj, ja som zavolala a oni mi ju za poplatok- mam pocit poslali

miskanr1
11. aug 2014

@ludinka oki tak drzim palce moc 🙂

ludinka
12. aug 2014

@miskanr1 @zibi @luga @kako23 a ostatne kocky ktore ste na mna mysleli..
dakujem pomohlo 😵
vcera som videla srdiecko nasho drobceka, je to uzasny pocit, vsetkym co sa o to snazite to strasne prajem aby sa to tiez podarilo....velmi sa tesim, ale mam aj obavy aby bolo vsetko ok, o 2 tyzdne zase kontrola......

@haimi no moze byt, ja ked som brala utros som nikdy mrchu nedostala 😒

kako23
12. aug 2014

@ludinka jeeej, uzasne 🙂 strasne sa tesim s Tebou 🙂 gratulujem a silno drzim palce, urcite bude vsetko ukazkove 🙂 krasne sprava hned rano 😀

ludinka
12. aug 2014

@kako23 dakujem a ty ako pokracujes? tiez sa chystas teraz na jesen ?

kako23
12. aug 2014

@ludinka nam sa podarilo najst jedneho perfektneho urologa ktory konecne zacal liecit mm, tak cakame na ucinky liecby, ja beriem inofolic 2xdenne a nejake bylinky a cyklus mam ukazkovy tak sa z toho tesim...planujeme ist asi oktober,november, do konca roka urcite...inak az mi slzicky vosli ked som citala tvoj prispevok, strasne som Ti, sice potichu, drzala palce 🙂

ludinka
12. aug 2014

@kako23 tak to je vyborne ze sa takto na to ivf pripravujes.....dufam ze coskoro sa ku mne pridas 😉

lusipe
12. aug 2014

@ludinka to je skvela sprava...moooc gratulujem a drzim palceky aby to takto pokracovala dalej a aby si o par mesiacov drzala krasne babusko 😉

ludinka
12. aug 2014

@lusipe dakujem moja a ako sa ty mas? ty uz to mas teda naozaj za par

fantinka
12. aug 2014

Baby tak sa k vam pripajam. 3ivf v iscare ba negat, nezostalo nic ani na mrazenie. Chceli by sme ist do brna, niekedy na jesen, nic uz nam poistovna nepreplati, neviete orientacne cenu komplet za ivf? Ako casto tam treba jazdit? A ku ktoremu dr odporucate ist? Iscare uz nedam ani cent.

lusipe
12. aug 2014

@ludinka tak nasej malinkej sa nejako nechce ist von...robim vsetko pre to a ona zase si robi co chce🙂dnes poradna tak uvidime ale necitim to na porod🙂 a ty si uzivaj tieto krasne chvilky,urcite to dobre dopadne 😉

ludinka
12. aug 2014

@fantinka ja som stimulovala len s clostylbegytom a vyslo nas to aj so zamrazenim 2 embrii do 1000 eur, takze rataj tak tisicku+lieky
no a ja som tam bola len na odber vajicok a vklad, na sono som bola u svojho lekara a vysledky som poslala mailom, takze aj s prvou konzultaciou som tak bola dokopy 3 krat
lekari sa tam vsetci dobry, ja som mala Stelcla a som spokojna

ludinka
12. aug 2014

@lusipe dakujem a drzim ti palce nech mas co najlahsi porod a malu coskoro v naruci

luga
12. aug 2014

@ludinka 😵 veeeeeelka gratulka, mam zimomriavky .... Prajem pokojne tehulkovanie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre