• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

17. januára 2017 
@ludinka supeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. aug 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka len my mame zly spermio, 95% patologia a aj tie zvysne slabe... Tsk sa preto pytam, doteraz sme malivzdy icsi. A teda si spokojna ano? A boli ste tam hned, ci najprv na svk?
12. aug 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka pri softe robia vzdy icsi, ja som na svk ani nebola ale vacsina kociek tu v teme ano
12. aug 2014 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , a ako sa citis? :slight_smile:
12. aug 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ani sama neviem.......nadranom mi byva nevolno, zobudim sa okolo 3 a potom uz nespim, potom nasilu nieco zjem- tak je lepsie. Cely den sa mi potom drieme a robi sa mi strasne vela slin cely den :unamused: (take nieco ako ked ide clovek vracat, no zatial chvala bohu nevraciam) a okrem toho vobec nic mi nechuti jest.
To sa teraz ale vobec nestazujem :grinning: , ved nic ine som si nezelala...... :dizzy_face:
12. aug 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , super, aspon vies, ze si tehu :grinning: ....ale nevolnosti ti nezavidim, to je jedna z veci, pre ktore " nemam chut" na dalsie tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A chodis do prace normalne?
12. aug 2014 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ano chodim normalne do roboty, aj ked mam take nutkanie ostat doma, lenze ja uz som tento roka mala dost pn-niek a neviem co by som povedala......tehotenstvo urcite nechcem nikomu zatial spominat
12. aug 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , mmm, ved pokial nemas tazku robotu, tak to je v poho....
12. aug 2014 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga momentalne som cely den za pocitacom takze sa to da vydrzat, doma by som len polihovala a to mi tiez nerobi dobre, najlepsie mi je ked mozem ist von na vzduch...
a ako sa ma gretka? :slight_smile:
12. aug 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , urcite, treba si este uzivat pekne pocasie :wink:
Gretka asi dobre, nestazuje si :slight_smile: Len mne to uz lezie trochu na mozog, aj rozmyslam, ci neist pracovat od noveho roku
Inak ona je celkom zlate dieta, aj ked ma svoje chviky a dni ....vazne problemy s nou nemame
12. aug 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga len si ju este radsej uzi kym mozes, v zivote sa este vela narobis :wink: , no a mala coskoro vyrastie ani nebudes vediet ako :slight_smile:
12. aug 2014 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi Myslim ze skoro vsetky nas bolelo brucho ako pred kramami. Ja som mala ukazkovy PMS a vidis ako to dopadlo. Urcite ber crinone dalej a drzim palce aby mrcha neprisla.
@ludinka No paradicka. :grinning: Som ti to prorokovala ze ty nas raz dva dobehnes. Aky mas predpokladany termin? Stihas marcovky?
12. aug 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 :slight_smile: no termin podla ms mam tusim 6. april ale opu som mala na 12 den tak by to asi malo byt skor , no neviem na urcenie terminu je este casu dost....vcera som bola 6+0 podla mrchy a mimi malo cca 3,5mm tak neviem :unamused:
a ty sa ako mas? este si v nemocke?
12. aug 2014 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , ved ano, rastie "to" rychlo :sweat_smile: ....ked si predstavim, ze bude mat uz dva roky zachvilu :confused:
12. aug 2014 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga cely zivot rychlo leti....... vsetky kocky z nasej starej temy uz mate velke deticky a ja som este stale len na zaciatku :sweat_smile:
12. aug 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 dakujem, si zlata, ale mrcha uz prisla. Ani crinone nepomohol. Kazim vam statistiku :frowning2:
12. aug 2014 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , neboj, dobehnes nas :wink: ...
12. aug 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi je mi to luto,, asi vsetky tu vieme ako sa citis, ale mas este bojovnika musime verit ze on je ten pravy
:wink:
drz sa
12. aug 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak to uz asi tazko :grinning:
12. aug 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka :slight_smile: preco, ved to uz je potom jedno, ci ma dieta tri roky, ci pat :wink: :grinning:
12. aug 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ved hej :slight_smile:
12. aug 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute, nejde niekto v piatok na OPU???
12. aug 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka cauko, ja som po 3x neuspesnych IVF v bA presla do brna, akurat absolvujem ......boli sme tam 1x na konzultaciii, kde dali aj recept, 2x na utz kontrole ako rastu foliky, a dali dalsie injekcie, 3x idem na OPU a 4x na vklad....a cena, pozri si cennik a to sa da vyratat, ani mi este nevieme cenu
12. aug 2014 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka moja tesim sa stebou ..len tak dalej :slight_smile:
12. aug 2014 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka jaj moja ja tez stale nic..ty si aspon nabehla na vlak.. :wink: ja to stale kazim este ze ani tehu nie som :pensive:
12. aug 2014 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi , hadam sa uz aj na teba stastie usmeje :pensive:
12. aug 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi moja ja verim ze aj ty sa dockas, len treba do toho riadne busit ja som otocila za za 7 mesiacov 2 ivf-ka, 2 KETy, operaciu mmt+kyretaz , kupele....a vidis oplatilo sa to vsetko :wink:
12. aug 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura cize nechodis k svojej gyn aj? A kde ste boli v ba? A to hned dali po prvej navsteve lieky, ako tooo? :slight_smile:
12. aug 2014 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Super, blahoželám a určite to dotiahneš do úspešného konca. Ja idem tento mesiac ne KET. :slight_smile: Tak snád ťa budem rýchlo nasledovať
12. aug 2014 o 13:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskanr1 dakujem a drzim palce :slight_smile:
12. aug 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok