Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
12. aug 2014

@ludinka supeer 🙂 🙂 🙂

fantinka
12. aug 2014

@ludinka len my mame zly spermio, 95% patologia a aj tie zvysne slabe... Tsk sa preto pytam, doteraz sme malivzdy icsi. A teda si spokojna ano? A boli ste tam hned, ci najprv na svk?

ludinka
12. aug 2014

@fantinka pri softe robia vzdy icsi, ja som na svk ani nebola ale vacsina kociek tu v teme ano

luga
12. aug 2014

@ludinka , a ako sa citis? 🙂

ludinka
12. aug 2014

@luga no ani sama neviem.......nadranom mi byva nevolno, zobudim sa okolo 3 a potom uz nespim, potom nasilu nieco zjem- tak je lepsie. Cely den sa mi potom drieme a robi sa mi strasne vela slin cely den 😒 (take nieco ako ked ide clovek vracat, no zatial chvala bohu nevraciam) a okrem toho vobec nic mi nechuti jest.
To sa teraz ale vobec nestazujem 😀 , ved nic ine som si nezelala...... 😵

luga
12. aug 2014

@ludinka , super, aspon vies, ze si tehu 😀 ....ale nevolnosti ti nezavidim, to je jedna z veci, pre ktore " nemam chut" na dalsie tehu 😝
A chodis do prace normalne?

ludinka
12. aug 2014

@luga ano chodim normalne do roboty, aj ked mam take nutkanie ostat doma, lenze ja uz som tento roka mala dost pn-niek a neviem co by som povedala......tehotenstvo urcite nechcem nikomu zatial spominat

luga
12. aug 2014

@ludinka , mmm, ved pokial nemas tazku robotu, tak to je v poho....

ludinka
12. aug 2014

@luga momentalne som cely den za pocitacom takze sa to da vydrzat, doma by som len polihovala a to mi tiez nerobi dobre, najlepsie mi je ked mozem ist von na vzduch...
a ako sa ma gretka? 🙂

luga
12. aug 2014

@ludinka , urcite, treba si este uzivat pekne pocasie 😉
Gretka asi dobre, nestazuje si 🙂 Len mne to uz lezie trochu na mozog, aj rozmyslam, ci neist pracovat od noveho roku
Inak ona je celkom zlate dieta, aj ked ma svoje chviky a dni ....vazne problemy s nou nemame

ludinka
12. aug 2014

@luga len si ju este radsej uzi kym mozes, v zivote sa este vela narobis 😉 , no a mala coskoro vyrastie ani nebudes vediet ako 🙂

ina7
12. aug 2014

@haimi Myslim ze skoro vsetky nas bolelo brucho ako pred kramami. Ja som mala ukazkovy PMS a vidis ako to dopadlo. Urcite ber crinone dalej a drzim palce aby mrcha neprisla.
@ludinka No paradicka. 😀 Som ti to prorokovala ze ty nas raz dva dobehnes. Aky mas predpokladany termin? Stihas marcovky?

ludinka
12. aug 2014

@ina7 🙂 no termin podla ms mam tusim 6. april ale opu som mala na 12 den tak by to asi malo byt skor , no neviem na urcenie terminu je este casu dost....vcera som bola 6+0 podla mrchy a mimi malo cca 3,5mm tak neviem 😒
a ty sa ako mas? este si v nemocke?

luga
12. aug 2014

@ludinka , ved ano, rastie "to" rychlo 😅 ....ked si predstavim, ze bude mat uz dva roky zachvilu 😕

ludinka
12. aug 2014

@luga cely zivot rychlo leti....... vsetky kocky z nasej starej temy uz mate velke deticky a ja som este stale len na zaciatku 😅

haimi
12. aug 2014

@ina7 dakujem, si zlata, ale mrcha uz prisla. Ani crinone nepomohol. Kazim vam statistiku ☹

luga
12. aug 2014

@ludinka , neboj, dobehnes nas 😉 ...

ludinka
12. aug 2014

@haimi je mi to luto,, asi vsetky tu vieme ako sa citis, ale mas este bojovnika musime verit ze on je ten pravy
😉
drz sa

ludinka
12. aug 2014

@luga tak to uz asi tazko 😀

luga
12. aug 2014

@ludinka 🙂 preco, ved to uz je potom jedno, ci ma dieta tri roky, ci pat 😉 😀

ludinka
12. aug 2014

@luga ved hej 🙂

azzura
12. aug 2014

caute, nejde niekto v piatok na OPU???

azzura
12. aug 2014

@fantinka cauko, ja som po 3x neuspesnych IVF v bA presla do brna, akurat absolvujem ......boli sme tam 1x na konzultaciii, kde dali aj recept, 2x na utz kontrole ako rastu foliky, a dali dalsie injekcie, 3x idem na OPU a 4x na vklad....a cena, pozri si cennik a to sa da vyratat, ani mi este nevieme cenu

zibi
12. aug 2014

@ludinka moja tesim sa stebou ..len tak dalej 🙂

zibi
12. aug 2014

@ludinka jaj moja ja tez stale nic..ty si aspon nabehla na vlak.. 😉 ja to stale kazim este ze ani tehu nie som 😔

luga
12. aug 2014

@zibi , hadam sa uz aj na teba stastie usmeje 😔

ludinka
12. aug 2014

@zibi moja ja verim ze aj ty sa dockas, len treba do toho riadne busit ja som otocila za za 7 mesiacov 2 ivf-ka, 2 KETy, operaciu mmt+kyretaz , kupele....a vidis oplatilo sa to vsetko 😉

fantinka
12. aug 2014

@azzura cize nechodis k svojej gyn aj? A kde ste boli v ba? A to hned dali po prvej navsteve lieky, ako tooo? 🙂

miskanr1
12. aug 2014

@ludinka Super, blahoželám a určite to dotiahneš do úspešného konca. Ja idem tento mesiac ne KET. 🙂 Tak snád ťa budem rýchlo nasledovať

ludinka
12. aug 2014

@miskanr1 dakujem a drzim palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre