Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

motiv
14. aug 2014

@haimi ja som mala 2x 4,5 hcg. T.j.ze sa uchytilo a potom sa prestolo vyvijat. Cize nieco sa udialo.

zibi
14. aug 2014

@evadek objednaj ale rovno 5000 ku 😉 uvidis ze sa ti zvysi 😉
z akej stranky objednavas?

ludinka
14. aug 2014

@haimi to je asi otazka ne nejakeho lekara preco moze byt taka hodnota...

haimi
14. aug 2014

@motiv dakujem 🙂

zibi
14. aug 2014

@ludinka sak to ... aj u docenta som platila vtedy ale za vsetko dokopy ten test plodnosti co mal okolo 30 eciek
ale veism ze za amh sa plati 12 aj v centrach som platila ked som bola

haimi
14. aug 2014

@ludinka hej, ved napisem Marcelovi a rovno mu napisem aj vysledok.

haimi
14. aug 2014

@zibi pocuj, ty chodis po nejakych divnych doktoroch 😀 mne okrem gynekologa brali amh aj vo ferticente v BA a tiez som neplatila.

zibi
14. aug 2014

@haimi no asi ano ale v iscare mt som bola v roku 2012 tam som za to platila je mozne ze sa uz za to neplati ...
to centrum v blave kde si bola bolo statne? ferticente?

ludinka
14. aug 2014

@zibi ano aj my sme platili v is care vtedy zato ale to uz je 3 roky dozadu, to bola vtedy novinka a este to poitovna neuhradzala, ale teraz je to uz len na lekarovi ci si to necha zaplatiit alebo nie
u docenta si bola ako neregistrovana pacientka to je nieco ine, ked nemas s nim podpisanu zmluvu o zdravotnej starostlivosti tak on od poistovne nedostane nic

evadek
14. aug 2014

@zibi www.swanson.sk ..na inej stranke som ich produkty nenasla..ok ..objednam🙂dakujem za radu🙂

zibi
14. aug 2014

@evadek ake vysetrenia mas porobene , mas tu imunologiu co som pisala vyssie tie nk bunky a tak? plus hematku? od toho zavisi ci a ake vitaminy a doplnky ozes brat a plus aj uhniezdenie embryjka
na kolkych ivf si bola?
musim odist od pc odpisem ti neskor dobre?

zibi
14. aug 2014

@evadek a normalne ti dosli a si spokojna ? lebo ja som objednavala vtedy od jednej baby z mimibazaru..keby ze ti robi swanson zle daj si predpisat ten vigantol je to lacnejsie a ucinne su to kvapky

zibi
14. aug 2014

@ludinka no on mal ten test plodnosti aj pre nas a plus som mu priniesla potvrdenie od gyndosa tak si to dal preplatit..ten test platili vtedy aj registrovane pacientky on tusim len zacinal s ambulanciou vtedy

gerdusha
14. aug 2014

Baby, ako dlho ste pichali agolutin po vklade? Tie, co ste ho pichali...

ludinka
14. aug 2014

@zibi aha, tak ale tych 30 eur asi nebolo za amh ale za to sono a zato ze sa ti venoval.......lebo aj ja som unho bola tiez na zaciatku na to 3D sono a platila som 30 eur a krv mi nebral

haimi
14. aug 2014

@zibi je to sukromne http://www.ferticent.com/sk/ ale spolupracuju s poistovnami. To bolo v BA jedine centrum, ktore som zvazovala. V cene IVF, ktore preplati cele poistovna maju PK 5 dni aj ICSI. Cize zaplatim len doplatok za lieky. Ked mi dojdu zasoby penazi, tak to tam mozno vyskusam 🙂

evadek
14. aug 2014

@zibi jasne...po par dnoch orislo..na postu...pekne zabalene...100 percentna spokojnost🙂ved vyskusam..dufam,ze to bude ok..

evadek
14. aug 2014

@zibi takze hematologiu mam..vysli mi fva homozygoty...vraj naslabsia mutacia...Imunologiu mam..vraj je to v norme...zvysenu mam len jedno hotnotu- hodnota ktora ukazuje, ci su v tele nejake autoimunitne ochorenia-mam autoimunitny zapal stit,

inak nemam protilaky ani voci embriu, spermiam, a pod.

mam myom,a sem tam pride nejaka cysta kt. praskne...

Mala som len jedno iui ....teraz chystam na prve ivf....

haimi
14. aug 2014

@evadek tak drzime palce 😉

evadek
14. aug 2014

@haimi dakujem..mam riaden strach...lebo to amh ma uplne odrovnalo...:(

haimi
14. aug 2014

@evadek vobec sa kvoli AMH nestresuj. Vobec ho nemas take zle. Bezne ti povedia, ze amh nezvysis, ale asi to nie je celkom pravda. Vobec tento komentar nemusel suvisiet s vyskou FSH

evadek
14. aug 2014

@haimi ja viem ..mozno budem kludnejsia ked budem vediet tu druhu hodnotu🙂kazdopadne mi toho bolo nadelene pozehnane..mam aj slabucku endometriozu,jeden myom, choru stitku, zly spermiogram- to ma moj chlap🙂))
esteze tak..nemozem mat vsetko zle len ja🙂)
ale hadam nejak bude a v brusku bude babo🙂

tixx
14. aug 2014

baby boli ste niektora na IVF Soft v Brne? Mne naordinoval teraz na prvy pokus Clostil + Fostimon - injekcie. Davali ste si injekcie niekde pichat,alebo sa to da aj tak,ze mm mi to bude pichat? co vam potom naordinoval po kontrolnom sone? juuj uz len pockat na ms, tento mesiac ma riadne natahuje...uz chcem zacat so stimulkou, nech to cim skor cele podnikneme 🙂

diska
14. aug 2014

@gerdusha ahoj ,zacala som ho pichat uz pred vkladom a potom az do tt v pripade tehu dalej 😉

gerdusha
14. aug 2014

@diska

Ba vlastne hej hej, mam ho pisany od ultrazvuku...ty brdo, to fakt tak dlho??? No mna porazi...

diska
14. aug 2014

@gerdusha neboj to zvladnes 😉

evadek
14. aug 2014

@tixx takze mas aj injekcie🙂 ...ja som si merional, aj pregnyl pichala sama...🙂...ale toto nepoznam...

tixx
14. aug 2014

@evadek hej, prisiel mi ten rozpis mailom, tak som to dnes musela objednavat este 🙂 zajtra si idem pre prvu injekciu, pre pripad,ze by ms prisla cez vikend, tak aby som jednu mala v zalohe. asi to budem chodit pichat ku obvodnej lekarke,alebo ak nie,tak na pohotovost... sak niekde mi to uz hadam len pichnu :D

evadek
14. aug 2014

@tixx ja som sa to naucila pichat cez youtube.(su tam vsetky videa na pripravu na iui.ivf)..nerobilo mi to problem..len som nevedela, ci mozem...ale v iscare povedali,ze hej..kto vie aky budu mat pristup v Brne🙂ale urcite je lepsie pichnut si to mudr...🙂

tixx
14. aug 2014

@evadek sak ja sa nebojim, a moj mm by to asi tiez v pohode zvladol... asi sa tam poradim, ci si to mozem aj doma 🙂 bolo by to najpohodlnejsie 🙂

evadek
14. aug 2014

@tixx jasne..opytaj sa....🙂...ale tesim sa..ze uz budes zacinat...Ja som prave dnes dostala menzes...(konecne sa rozbehol)...
Nech uz je mesiac za mnu a mozem ist na to....🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre