Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
14. aug 2014

@evadek co myslis ze kde mi robili moja ?

evadek
14. aug 2014

@zibi to mam v tej skupine cd3-cd 56 +nk bunky...a to mam v norme

tnf som tam nenasla..co to je?

evadek
14. aug 2014

@zibi tieto vysledky...nk bunky a tak..ja som to nasla ...mam to z centra..vola sa to imunifenotypizacia...

azzura
14. aug 2014

@tixx dik a zajtra podam hlasenie 🙂

jarenka1
14. aug 2014

Kocky poradte mi prosim, kedy mam zacat stimulovat, ked mi dnes dosli kramy, najpr spinenie a az teraz vecer sa spustila krv, ako to mam ratat? Mam teda dnes 1 DC a od zajtra ma brat clostil + merional, alebo 1 DC je az zajtra a stimulovat az od soboty? Vopred dakujem za odpovede.

gerdusha
14. aug 2014

@jarenka1

Az zajtra 1.dc. pichat od soboty

diska
14. aug 2014

@jarenka1 Špinění neberte jako začátek menstruace. Za první den menstruace považujte první den silného menstruačního krvácení, pokud začne menstruace po 20 hodině večerní, berte za první den menstruace následující den. 😉

diska
14. aug 2014

@evadek pokial ti imuno robili v Iscare tak mas spravene pravdepodobne vsetko co robi aj Medirex,oni spolu spolupracuju .(robia vsetko komplet)

katkacernakova
14. aug 2014

@zibi mala som len jedno, ja vzdy mavam len jedno, nic viac. ale aj pri IVF som mala len jedno, a vtedy mi OPU robili pod narkozou. Nastastie srdcove problemy nemam a nemala som ziadnu negativnu reakciu pri narkoze. Naposledy som nestimulovala liekmi, mozno preto ma neuspali.

zibi
14. aug 2014

@katkacernakova tak to kvoli tej reakcii asi

katkacernakova
14. aug 2014

@fantinka hm, ani ja by som už nešla do 4. IVF. Mne už aj jedno stačilo, pôjdem maximalne na druhý pokus a potom vymyslím niečo iné, asi sa pôjdem poradiť do Brna.
Tieto umelé oplodnenia sú strašne náročné aj časovo ale hlavne psychicky, fyzicky. Vždy sa musím pýtať z práce a pritom im nič neprezradiť, že kam idem a kvôli čomu 😖 Veľmi Ťa obdivujem za to, že si vydržala všetky tri, vlastne obdivujem všetky baby, ktoré sa toľké roky snažia a nevzdávajú sa. Na to treba mať veľkú vnútornú silu a trpezlivosti.

katkacernakova
14. aug 2014

@zibi ale nemala som ziadnu reakciu, teda normalne som reagovala na narkozu, ziadne problemy. Aj druhej babe to robili bez narkozy, asi v ten den sa im nechcelo uspavat, alebo anesteziolog mal dovcu 🙂

hariet
14. aug 2014

@ludinka krasna sprava, gratulujem! 🙂 prajem bezproblemove tehu ... 🙂

@haimi tak nam to obom teraz nevyslo ... 😢 ale takisto mame jedneho mrazacika, budem verit, ze potom budeme obe uspesne ...

baby, citam vas citam a az mi je mdlo zo vsetkych tych informacii a vysetreni.... ja som asi nejaka divna, ale mne sa nechce toto vsetko davat vysetrovat a zaoberat sa tym,..aj keby som sa asi mala? Normalne mam pocit, ze mam tohto vsetkeho plne zuby, ja nechcem byt odbornik na vsetky tie hodnoty, vyrazy atd...Preco proste nemozeme mat sex a potom ostat tehu? 😅 🤐 🙄 😝 (toto berte pls len ako vykrik do tmy 😅 )

evadek
15. aug 2014

@diska ano..mam spravene vsetko..zistila som to...

fantinka
15. aug 2014

@katkacernakova ja mám to šťastie, že v práci je to super - moja šéfka bola tiež na umelom 😀 takže ma chápe a uvoľňuje, ak je treba. A čo sa týka, toľkých pokusov - verím, že sa raz dopracujeme k úspešnému výsledku 🙂 len tieto tri asi neboli tie pravé. Určite pôjdem ešte do Brna na jedno-dve, ak bude treba, ale tým to asi aj ukončíme. Viac určite nechcem ísť, čítala som, že sa môžu vaječníky zblázniť a rakovinu fakt nepotrebujem.

falin
15. aug 2014

@hariet - neboj, taketo vykriky do tmy ma kazda dlhodoba snazilka 😝
Presne tuto otazku som si polozila uz x-krat (odpoved vsak clovek nenajde 😖)
Je mi luto ze to nevysko ☹ , esteze mas mrazacika, KET to isti 😉 , drzim palceky

evadek
15. aug 2014

@hariet uplne cvhapem...Ja taketo vykriky mam stale..Neviem co si mozem dat este vysetrit...Nechapem..Najhorsie je ked kazdy mesiac tak strasne trpim pri menzese...tolko liekov co do seba dam...tolko bolesti....a nic z toho...Tu bolest by som nepriala ani najvacsiemu nepriatelovi..:(

evadek
15. aug 2014

@diska inak tie imuno mi robili v marci..je to v pohode?...odvtedy par mesiacov preslo...meni sa to tak zasadne? @zibi nevies?

buba08
15. aug 2014

@evadek nie nemeni, ked to bolo robene v marci, zasadny rozdiel tam nebude

ria191
15. aug 2014

@hariet perfektný prístup 😀 😀 😀 v takomto stave som teraz aj ja a páči sa mi to. Nebudem do seba nič pchať proste pôjdem do softu čistučká ako ľalia. Niekedy je lepšie všetko vypustiť z hlavy a netrápiť sa tým všetkým aj keď pravdu povediac väčšinu tých vyšetrení mám za sebou a v septembri idem na posledné imunológiu aj keď sa mi nechce a neviem či nám to zvýši šance ale aspoň viem, že som pre to spravila všetko 😀 😀 😀 . Neviem prečo som v stave letargie, ale skrátka tento stav sa mi momentálne páči 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
15. aug 2014

kočky neviete či má Marcel dovču lebo ešte sa mi nestalo, aby mi neodpísal hneď v ten deň 😕 😕 😕 😝 😝 😝

evadek
15. aug 2014

@buba08 tak to je fajn...na jednej strane...🙂ze uz nemusim robit znova
dalsie vysledky..

zoji79
15. aug 2014

@ria191 Ahojky smejko 🙂 Vidim opat nahanas Marcelina 😀 😀 😀 ...mozno ze ti je tam....len rozmysla, co ti ma odpisat 😀 😀 😀

ria191
15. aug 2014

@zoji79 ale veď som mu neponúkla manželstvo 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀, alebo som mu mala najskôr vyznať lásku ??? Do rici no čo už zabudol na moje krásne oči 😕 😕 😕. Tak hádam sa ešte ozve. Inak ako sa máte s futbalistom či -kou ???

zoji79
15. aug 2014

@ria191 Neboj, aj mne uz raz odpisal az za 3 dni....ze nemal cas....a ze dlho mu trvalo, kym dosiel na tom, co so mnou dalej 🙂
Vcera sme boli na morfo, a konecne sme dozvedeli, ze bude to babenka🙂
Inac sa mas?...si ready na racika?

motiv
15. aug 2014

@ingrid0105
ano odporucanie potrebujes potom to ide cez zdr. poistovnu a neplatis nic, odporucanie ti napise aj tvoj gynekolog. Staci tam ze ziadam pre sterilitu o imunologicke vysetrenia. Objednaj sa mailom cez Mudr. Tibensku a ona ti odporuci na interpretaciu Mudr. Girovsku, ktora sice je na materskej ale uraduje, nie tak rychlo, ale vybavi co treba. Mne poslala akurat vcera vysledky aj odporucanie na liecbu.

ria191
15. aug 2014

@zoji79 jafné ale nie ráčika ale ráčikov 😝 😝 😝 ja som skromná 😀 😀 😀 . Jééééj bude to ďalšia krásavica aj ja chcéééééééém dievočku 😝 😝 😝 . Som v plnej zbroji dokonca možno aj € budú celkom ľahko našetrené takže zatiaľ je to v pohode. Inak už odpísal 😀 😀 😀 ale klasika ako vždy neviem či to patrilo mne 😀 😀 😀 😠 😠 😠 😠 "fešák jeden" zase to jeho připomeňte se mi no veru v septembri na mňa veru tak ľahko nezabudne 😕 😕 😕 😝 😝 😝

zoji79
15. aug 2014

@ria191 Joj ty nenarocna 😀 😀 😀 Takze hned chces 2 bambulky? 🙂 Nech je to tak 😵 😵
Inac ked pises, ze € budu lahko nasetrene....tak chcem sa ta opytat, ci vam nahodou nerastu peniazky na strome?.....potrebovala by som potom semienka z toho stromu 😀 😀 😀

ria191
15. aug 2014

@zoji79 😕 😕 😕 och keby taký strom existoval 😝 😝 😝 uff to by sme asi vymreli alebo nezmestili na zemeguľku našťastie mi skončila jedna pôžička takže sa mi dýcha oveľa ľahšie noooo ale kočko veď ty nepotrebuješ predsa žiadne € ani strom veď najväčší pokladík nosíš pod srdiečkom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zoji79
15. aug 2014

@ria191 To mas pravdu, najvacsi podlad je v brusku 😉 Ale trosku byt v pluse by mi neuskodilo 😀. Za chvilu prichadza nove obdobie pre mna. Pojdem na rizikove a pravdepodobne budem zavisla od mm 😅 😅. Budem musiet nacvicovat srncie oci 😀 😀 😀
Prajem ti, aby si bola teda dvojnasobna milionarka 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre