• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. januára 2017 
@motiv ja som ho brala preco?
18. aug 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit dakujem za info.a ake mas este zdravotne problemy?kedze ani tebe tie ivf nevychadzaju?ja mam uz len jeden vajcovod o druhy som prisla pri mimomater.po prvom ivf.a to som bola9. mesiacov predtym na diagnostickej laparke.oba vajcovody nepriechodne na oboch saktosalpinf.spriechodnili mi ich a nastalo mimomater.aj moja by to bola tretia laparka.je to tazke ked kazdy vravi nieco ine....co mame robit.a aku to mas cystu?
18. aug 2014 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek a ide s tebou na vysetrenie aj manzel, lebo neviem ako je to s tym odporucenim. Nepytala si sa na to nahodou?
18. aug 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenka17 tesim sa s vami..a prajem vsetko dobre..pekne a bezproblemove tehotenstvo..uzivaj si to..a ja verim ze coskoro ta budem nasledovat..:slight_smile:
18. aug 2014 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi ja s Otevrelom nemam ziadnu skusenost, takze nedokazem ti odpovedat na Tvoju otazku
19. aug 2014 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi nejde..on ma urobenu stitku aj spermiogram..Odporucenie mi ma napisat gynekolog...snazim sa mu dovolat...uz som zufala:(
19. aug 2014 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 jaaaaaaaaaaaaaj... ahoooj... drahaaa. takze az taka som ja kocka???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
cmuuk ako sa mas drahusik?
19. aug 2014 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi takze sme uz 3 na oktober??? super :wink: :wink: :slight_smile:
19. aug 2014 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Inak krasne ranko zienky... ja poslusne hlasim 1DC.. konecneeeeeeeeeeee... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :wink: :slight_smile:
19. aug 2014 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
19. aug 2014 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka krasne ranko moja... ides dnes na sluzobku?
19. aug 2014 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ahoj lásko ja 2 DC :grinning: :grinning: :grinning: to je náhodička :grinning: :grinning: :grinning: inak ten príbeh čo si písala ti žeriem fakt :grinning: :grinning: :grinning: teraz keď som bola v B.B. tak mi tam jeden krásny mladý doktor hovoril, aby sme to nevzdávali, že mali pacienktu teda tehuľu ktorá zostala tehuľa bez vajcovodov ale ja som ho brala s rezervou no teraz tomu verím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2014 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 ahoooj.....takze zazraky sa este deju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj teba boli brusko?lebo mna jak slak....ale uz dobre ze aspon dosla ta mrcha mrchava..lebo som nemohla vydrzat zit sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 nie zlatíčko jatky už mám za sebou ufff včera totálna katastrófa, ale dneska je to OK :grinning: :grinning: :grinning: . Budeme spolu tehule ? hm
19. aug 2014 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 ria..ked my dve nebudeme uz teraz tehotne, tak ja neviem co uz urobim... :angry: :angry: :angry: :angry: (oredpokladam, ze nic a pojdem do boja dalej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
19. aug 2014 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 ja mám v hlave jasno jednoznačne skočím na prvého "chlopa" aj cigána ktorý pôjde okolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2014 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 ale ty uz skakat nebudes musiet na nikoho drahaaa :wink:
19. aug 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 "kozuša" zrovna si mi pokazila radosť :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2014 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 nepokazila.... mas len silne reciciky a skutek utek...vies...toto by si ty neurobila tvojej laaaske...tvojmu kraasavcovi doma :wink: :wink: :wink:
19. aug 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
19. aug 2014 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 :wink: pochopila som :wink: :wink: :wink:

- zienky mate a vy niektora podobny problem ako ja???? nemozem spavat..je to hrozne ateraz priam strasne uz viac ako tyzden som sa poriadne nevyspala.... ja tomu uz nerozumiem.... :cry: :cry:
19. aug 2014 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
aj ja mavam taky problem, nikdy sa poriadne nevyspim, nie je to az take hrozne, ale rano sa budim unavena, nie je to dobre, viem, zeby som mala sportovat atd., ale mne sa tak nechce pomooccc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takze stara partia ide opat do BOJA jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile:
19. aug 2014 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 dufam, ze pojdeme na nejakej pozitivnej vlne :grinning:
19. aug 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 :wink: no mne to 7 IVF vychadza koncom oktobra a vysledky by sme mali vediet niekedy v strede novembra.... uz na december som to presuvat nechcela, lebo uz som tak preplakala niekolko Vianoc...a uz to nechcem zazit...keby ze mame dost € ucte tak pôjdeme aj skor..ale Bohuzial...
- no a s tym spankom... tak to je kapitola sama o sebe.... stale dookola sa mi to vracia.... uz sa mi zdalo, ze je to s tym mojim spankom ako tak v pohode...a teraz znova..... :frowning2:
19. aug 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Mam sa pracovne. Uz druhy den "driem" :grinning: :grinning: :grinning: A Ty? Uz si OK?
@speranza1 doporučujem fyzickú aktivitu :grinning: :grinning: :grinning: požičiam ti táčky chceš ? a budeš buvinkať ako bábätko za to ti ručím :grinning: :grinning: :grinning:
@haimi na tej najpozitivnejsej... nic neboj :wink: :wink: :grinning:
- vy preco idete az v oktobri?
19. aug 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
@speranza1 Ženy, ja som 3. DC. Sa pekne šorujeme do radu :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2014 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 hej iba zeby som s tym fúrikom chodila v baraku po balkoooone :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2014 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to ma byt :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
avy kedy idete do boja lienocka moja?
19. aug 2014 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok