Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
18. aug 2014

@motiv ja som ho brala preco?

leontinka27
18. aug 2014

@sona_fit dakujem za info.a ake mas este zdravotne problemy?kedze ani tebe tie ivf nevychadzaju?ja mam uz len jeden vajcovod o druhy som prisla pri mimomater.po prvom ivf.a to som bola9. mesiacov predtym na diagnostickej laparke.oba vajcovody nepriechodne na oboch saktosalpinf.spriechodnili mi ich a nastalo mimomater.aj moja by to bola tretia laparka.je to tazke ked kazdy vravi nieco ine....co mame robit.a aku to mas cystu?

haimi
18. aug 2014

@evadek a ide s tebou na vysetrenie aj manzel, lebo neviem ako je to s tym odporucenim. Nepytala si sa na to nahodou?

gagirl
18. aug 2014

@korenka17 tesim sa s vami..a prajem vsetko dobre..pekne a bezproblemove tehotenstvo..uzivaj si to..a ja verim ze coskoro ta budem nasledovat..🙂

speranza1
19. aug 2014

@zibi ja s Otevrelom nemam ziadnu skusenost, takze nedokazem ti odpovedat na Tvoju otazku

evadek
19. aug 2014

@haimi nejde..on ma urobenu stitku aj spermiogram..Odporucenie mi ma napisat gynekolog...snazim sa mu dovolat...uz som zufala:(

speranza1
19. aug 2014

@lienka_1 jaaaaaaaaaaaaaj... ahoooj... drahaaa. takze az taka som ja kocka???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
cmuuk ako sa mas drahusik?

speranza1
19. aug 2014

@haimi takze sme uz 3 na oktober??? super 😉 😉 🙂

speranza1
19. aug 2014

Inak krasne ranko zienky... ja poslusne hlasim 1DC.. konecneeeeeeeeeeee... 😎 😎 😎 😀 😉 🙂

tinkatinulka
19. aug 2014

@speranza1 bre ranko

speranza1
19. aug 2014

@tinkatinulka krasne ranko moja... ides dnes na sluzobku?

ria191
19. aug 2014

@speranza1 ahoj lásko ja 2 DC 😀 😀 😀 to je náhodička 😀 😀 😀 inak ten príbeh čo si písala ti žeriem fakt 😀 😀 😀 teraz keď som bola v B.B. tak mi tam jeden krásny mladý doktor hovoril, aby sme to nevzdávali, že mali pacienktu teda tehuľu ktorá zostala tehuľa bez vajcovodov ale ja som ho brala s rezervou no teraz tomu verím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
19. aug 2014

@ria191 ahoooj.....takze zazraky sa este deju 😵 😵 😵 😵 😵
aj teba boli brusko?lebo mna jak slak....ale uz dobre ze aspon dosla ta mrcha mrchava..lebo som nemohla vydrzat zit sama so sebou 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
19. aug 2014

@speranza1 nie zlatíčko jatky už mám za sebou ufff včera totálna katastrófa, ale dneska je to OK 😀 😀 😀 . Budeme spolu tehule ? hm

speranza1
19. aug 2014

@ria191 ria..ked my dve nebudeme uz teraz tehotne, tak ja neviem co uz urobim... 😠 😠 😠 😠 (oredpokladam, ze nic a pojdem do boja dalej 😀 😀 😀 😀 )

ria191
19. aug 2014

@speranza1 ja mám v hlave jasno jednoznačne skočím na prvého "chlopa" aj cigána ktorý pôjde okolo 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
19. aug 2014

@ria191 ale ty uz skakat nebudes musiet na nikoho drahaaa 😉

ria191
19. aug 2014

@speranza1 "kozuša" zrovna si mi pokazila radosť 😀 😀 😀

speranza1
19. aug 2014

@ria191 nepokazila.... mas len silne reciciky a skutek utek...vies...toto by si ty neurobila tvojej laaaske...tvojmu kraasavcovi doma 😉 😉 😉

ria191
19. aug 2014

@speranza1 😔 😔 😔 😔 😔 😕 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
19. aug 2014

@ria191 😉 pochopila som 😉 😉 😉

- zienky mate a vy niektora podobny problem ako ja???? nemozem spavat..je to hrozne ateraz priam strasne uz viac ako tyzden som sa poriadne nevyspala.... ja tomu uz nerozumiem.... 😢 😢

nelly3
19. aug 2014

@speranza1
aj ja mavam taky problem, nikdy sa poriadne nevyspim, nie je to az take hrozne, ale rano sa budim unavena, nie je to dobre, viem, zeby som mala sportovat atd., ale mne sa tak nechce pomooccc 😝
takze stara partia ide opat do BOJA jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

haimi
19. aug 2014

@speranza1 dufam, ze pojdeme na nejakej pozitivnej vlne 😀

speranza1
19. aug 2014

@nelly3 😉 no mne to 7 IVF vychadza koncom oktobra a vysledky by sme mali vediet niekedy v strede novembra.... uz na december som to presuvat nechcela, lebo uz som tak preplakala niekolko Vianoc...a uz to nechcem zazit...keby ze mame dost € ucte tak pôjdeme aj skor..ale Bohuzial...
- no a s tym spankom... tak to je kapitola sama o sebe.... stale dookola sa mi to vracia.... uz sa mi zdalo, ze je to s tym mojim spankom ako tak v pohode...a teraz znova..... ☹

lienka_1
19. aug 2014

@speranza1 Mam sa pracovne. Uz druhy den "driem" 😀 😀 😀 A Ty? Uz si OK?

ria191
19. aug 2014

@speranza1 doporučujem fyzickú aktivitu 😀 😀 😀 požičiam ti táčky chceš ? a budeš buvinkať ako bábätko za to ti ručím 😀 😀 😀

speranza1
19. aug 2014

@haimi na tej najpozitivnejsej... nic neboj 😉 😉 😀
- vy preco idete az v oktobri?

lienka_1
19. aug 2014

@ria191
@speranza1 Ženy, ja som 3. DC. Sa pekne šorujeme do radu 😀 😀 😀

speranza1
19. aug 2014

@ria191 hej iba zeby som s tym fúrikom chodila v baraku po balkoooone 😀 😀 😀

speranza1
19. aug 2014

@lienka_1 😀 😀 😀 😀 tak to ma byt 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂
avy kedy idete do boja lienocka moja?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre