Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

korenka17
22. aug 2014

@ludinka ved to,že pohlavie nevieme,lebo spalo vkuse,aj Dr. sa natrápil,ale mal skvelú trpezlivosť a povedal,že je to normálne,že bábo do 16tt veľa spí,nuž,smola,že práve chrbtom,takže nemal šancu vidieť do rozkroku,z triple testov to už asi budeme vedieť?

tinkatinulka
22. aug 2014

@lienka_1 pošlem ti postou?susene..jasne aj oravska slaninka aj bryndza zo zazrivej..nooo bezlepkovu muku nemam ale mam spaldovu..to asi nemoze byt co..inak obdivujem ta ja sa strazim tiež obmedzit lepok ale moc to nejde..

lienka_1
22. aug 2014

@tinkatinulka A myslis, ze mrazene dubaky by vydrzali tu postu ? 😀 😀 😀 Ale aj susene su fajnucke. Ja som slepa, co sa hub tyka, jednoducho ich nevidim, aj ked do nich zakopnem 😀 😀 😀 Ale segra je vasniva hubarka, len jej odisiel mm do Nemecka, tak nema s kym chodit. No a mojho muza presvedcila iba na jeden vylet. Sa ma najskor slusne spytala, ci jej ho na huby poziciam 😀 😀 😀

lienka_1
22. aug 2014

@tinkatinulka Och, cerstva bryndza, slaninka. To ake chute si mi tu narobila. A ja dietne pohankove rizoto na obed mam(s dubacikmi 😀 😀 ) No nic, vidim to na velky nakup, cestou z Brna buduci tyzden.

haimi
22. aug 2014

@tinkatinulka aj ja by som isla na hriby, ale samozrejme vo vojenskych lesoch na zahori robili postrek, takze je zakaz zberu 🙄

tinkatinulka
22. aug 2014

@lienka_1 poslem ti postou ale mrazene by asi neprezili..posli adresu do IP.
a idete na kontrolny SPG do brna?

tinkatinulka
22. aug 2014

@haimi to by asi moc nechutilo

ria191
22. aug 2014

@tinkatinulka ty "kozuša" kto špehuje hm??? Náhodou ja som veľmo zaneprázdnená a pracujúca žienka 😀 😀 😀 . Mám ťažkú noc za sebou lebo sa mi cez sadrokartón kde máme potiahnutý kábel na svetlo hrýzla myška a to ja z duše neznášam, tak som v noci stála pod tou dierou a rozmýšľala čo stým malým ňufáčikom čo sa dral tadiaľ spravím "do p....éééééééé" ja mám stále nejaké problémy ja sa odsťahujem na MARS 😕 😕 😕 😕 😝 😝 😝 . Nakoniec som to oblepila páskou a ráno behala v podkroví a naháňala myšku ale čo nepobavíš sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ??? a smraďo spal v posteli 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

haimi
22. aug 2014

@tinkatinulka jasne ze nie, kokos, tiez robia postreky v tom najhorsom case, ked je kopu hribov 😀

gagirl
22. aug 2014

@tixx ja si zacinam pichat zajtra..dnes rano mi prisla..tiez ma dost natahovala..to je ako naschval veru..alebo psychika.🙂chcem sa ta opytat ci si volala do Brna nahlasovat prvy den menzesu ako je napisane na tom protokole..lebo som nejak nepostrehla ze to sestricka spominala..na prvom ivf som bola v Ba..a mala som dva vklady z neho a neujali sa..verim ze tentokrat to dame.:🙂

gagirl
22. aug 2014

@korenka17 tesim sa s tebou ze je vsetko ok..uzivaj si to.🙂

ria191
22. aug 2014

@tinkatinulka
@lienka_1 cholky neserte ma s tým "žrádlom" ja rysujem do šiat na svadbu a vy mi tu chute robíte ja mám svoju bežnú piatkovú očistu citrónovú vodu celý deň ňuf ňuf ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ria191
22. aug 2014

@gagirl áno napíš MUDr. mail že začínaš veľa šťastia 😀 😀 😀

speranza1
22. aug 2014

@ria191 nooo draha, tak druhy krat zobud ty svojho krásneho púrinca, nech nahana mysi v noci on a nie ty 😀 😀 😀 😀 😀
- a to co to??? to na svoju svadbu??? alebo ides niekomu na svadbu???? 😎

tinkatinulka
22. aug 2014

@ria191 takže o zabavu postarane..ja mam už dva roky vrabce v streche..a nie a nie sa ich zbavit..svine polystyren dobu o 100-6.nasa mala dnes s nami nespala a že pregrckala noc..asi sa jej u svokrusi nepacilo..dnes spi u nas..no ja sa tvarim ze robim..

tinkatinulka
22. aug 2014

@ria191 neprehanaj to lebo ta spalne o tyzdne..ja mam dvojfazove treningy..rano hubarcenie a vecer moje s-cvicenie s drahým 😀

gagirl
22. aug 2014

@ria191 ahoj..Stelcl ma teraz dovolenku do konca tyzdna..myslis ze mu mozem napisat ?alebo pockam do pondelka?nemam tak volat na to cislo co je napisane na protokole ?diki

speranza1
22. aug 2014

@gagirl ked ma dovolenku, tak ti aj tak odpise az v pondelok...ale viem, si predstavit, kolko ho tam bude cakat mailov..takze ak mozes tak mu napis aspon v pondelok na obed... 😉

gagirl
22. aug 2014

@speranza1 oki..dakujem🙂

ria191
22. aug 2014

@speranza1 ale srdco moje my sme mali tento rok už 10-ty výročník to idem synovcovi a berie si modelečku 😀 😀 😀 tak sa teším ja milujem svadby a mám také obtiahnuté šaty, že tam aj pidi faldík je vidieť takže ťažký rysung mám teraz aj s malým behám každý deň ale nejako to je na mne dobre prilepené lebo ešte sa neodlepilo ani deko 😠 😠 😠 . Ja si to aj orežem ak bude treba veď ma poznáš 😀 😀 😀 ja to len tak nenechám 😀 😀 😀 . A smradka som myslela malého nie mm 😕 😕 😕 😔 😔 😔

speranza1
22. aug 2014

@korenka17 zo srdiecka gratulujem 😵 😵 😵

ria191
22. aug 2014

@tinkatinulka tinča nebuď "sviňa" a pošli mi drahého pri ňom by som nemusela behať a kilečká by išli rýchlo dole 😀 😀 😀 a pribaľ tie vrabce ja ti pošlem myši 😀 😀 😀

ria191
22. aug 2014

@korenka17 super, že je všetko v poriadku ja verím, že tá amnio nebude treba načo zbytočne riskovať.

speranza1
22. aug 2014

@ria191 ved to je jasne, ze psika si myslela 😝 😝 😝 ...ja len ze manzel mal nahanat mysi a niet ty 😀 😀 😀 😀
a ty z coho ides chudnut a rysovat sa ty susienka????? 😕 😕 😉 😀

ria191
22. aug 2014

@gagirl určite mu napíš to by malo stačiť ale aj keď zavoláš, tak to nebude na škodu ale napíš mu ešte dnes

speranza1
22. aug 2014

@ria191 ale ved ma Dr. dovolenku..aj tak si to neprecita..... 😉 🙂

ria191
22. aug 2014

@speranza1 čo si pipi veď toho chovám na krásu veď by ma zabil keby som ho v noci budila kvôli myške a on by mal ráno opuchnuté oči e e e e. Sušienka je falinka ja som big sušienka 5kg navyše mám 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ria191
22. aug 2014

@speranza1 to nevadí ale bude mať dôkaz že to ohlásila prečíta si to v pondelok čo ak mu to zabudnú povedať už aj to sa mi stalo, tak ja preto radšej píšem 😀 😀 😀 aspoň mám istotu, že nikto nebude po mne kričať 😝 😝 😝 😕 😕 😕

ria191
22. aug 2014

du makať páček schledáček cholky tak si tu teda cválajte 😀 😀 😀

speranza1
22. aug 2014

@ria191 a ty koho chces osalit????? ved si tu minule ukazovala svoju foto.... ved ti len tie kosticky strcia...kade tade.... a tych 5 kg mas zrejme za usami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...
no a toho svojho chovaj dalej len na krasu (no mna by z neho asi porazilo)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre