Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
22. aug 2014

@ria191 diki🙂

ivetahe
22. aug 2014

ahojte baby,mal niekto ostrovcekovu sliznicu,komu sa podarilo IVF? Cakam na dalsiu hysteroskopiu,mam vela zrastov,zatial ET nieje mozny.dakujem za odpoved.

tinkatinulka
22. aug 2014

@ria191 a co tak nejake atisexi pradielko staujuce použit do siat?

tinkatinulka
22. aug 2014

@ria191 ty mas 5 kilo ja to este dalsích 10 pošlem..😀

speranza1
22. aug 2014

@ivetahe ja som osobne o takej este nepocula, takze neviem ti poradit... 😕

speranza1
22. aug 2014

@tinkatinulka aaale kdeze 5 kg..... videla si jej foto minule????? to by sme jej mohli dat ty svojich 10 a mojich 5 a vtedy by uz boola ako tak baba..ze krv a mlieko 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivetahe
22. aug 2014

drzim palce,aby vsetko po tom co si si prezila ,bolo v poriadku,zasluzis si to,vela stastia.korenka 17.

speranza1
22. aug 2014

@gagirl tak ak zacinas IVF...tak skus tam zavolat..oznamit im termin a aj Dr. napis, ze zacinas IVF....., tak ako ti radi riuska.... 😉 ...asi je to tak rozumnejsie 🙂

ria191
22. aug 2014

@tinkatinulka
@speranza1 srandičky cholky len si tie svoje kilečká nechajte 😀 😀 😀 a tinča to sú šaty naostro 😝 😝 😝 😕 😕 😕 uff 😀 😀 😀

tixx
22. aug 2014

@gagirl urcite to tento krat vyjde, v Brne maju vraj super uspesnost, pisala som si s viacerymi babami a vsetky boli spokojne 🙂 Ano,treba to nahlasit na to tel. cislo,co mas v papieroch od lekara, oni si to potrebuju len zaznacit. Ja som tam volala a sestricka len povedala,ze ok, takze vy zacinate stimulovat? a 8. den kontrolne sono... a to bolo cele.

lienka_1
22. aug 2014

@tinkatinulka Ja idem na kontrolne AMH a imuno testy a mm na spermiogram. Potom podla vysledkov uvidime, co dalej.

polystyren
22. aug 2014

@lahhel Zaujímavé že si o Rprofite v Brne počula až po vyčerpaní 3 pokusov v Košiciach. Najprv sa nabalí košický doktor, a potom brnenský. V Brne sa platí za zázkrok aj za hormónové injekcie.

tinkatinulka
22. aug 2014

@lienka_1 aha takže ci kura zabrla..u nas sa nejak pohosil pocet ale pohyb narastol z 5-24 Ackový co je priam zazrak som zvedava co bude o mesiac za vysledok..ale flaka lieky..ja pekne Vigantol tak uvidime..

lienka_1
22. aug 2014

@ria191 Ty ked das dole este 5 kil, tak Ta Marcel nabuduce vypoklonkuje, ze zenam s BMI pod 15 IVF nerobia!!!! 😀

lienka_1
22. aug 2014

@tinkatinulka No som zvedava, co bude. Odkedy beriem DHEA mam cyklus 25-26 dnovy a teraz som 6.DC a este stale krvacam ako 2 den!!!! To ani nehovorim, ze som krvacala aj na 12 DC, ale to mi fesi pisal, ze to je normalni, lebo je to v case ovulky. Mam tik mu zase nepisat, nech sa na mna v pietok aj kukne, ci sa v podvozku nieco nekale nedeje 😕

ria191
22. aug 2014

@lienka_1 tak medzi nami babami hádam si nemyslíš, že robím rysung iba kvôli šatám 😝 😝 😝 😕 😕 😕 počkaj keď zbadá to božské telo tak to určo nebudem potrebovať žiadne IVF 😀 😀 😀 😕 😕 😕 ale psssssst lebo korčule budú opakovať 😀 😀 😀

lienka_1
22. aug 2014

@ria191 Aaaa, ja kym by som dosiahla tvoje telo, tak to by som uz aj ten nejaky rok v prechode bola....potom by mi uz bol zbytocny rysung 😀 😀 😀 .....ja stara korcula to radsej necham na sikovne ruky nejakeho fesneho embryologa....alebo embryologicky 😀 😀

speranza1
22. aug 2014

@lienka_1 😀 😀 😀 😀 napodobne draha..napodobne 😀 😀 😀 😀 😀 (to by som aj ja tak dopadla, kym by som bola ako nasa modelka riuska)

ria191
22. aug 2014

@lienka_1
@speranza1 ale cholky neklesajte na duchu mňa "neotrtkáte", že nepoužívate ženské zbrane 😕 😕 😕 koľká to skromnosť na východze pch

speranza1
22. aug 2014

@ria191 sak hej...ked zenskymi zbranami myslis plne prsia, boky...nadherne suncicky a pod. (myslim u mna) 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
22. aug 2014

@lienka_1 aha no pekne sa ti to poupratovalo mne moj cyklus nejak hapruje mala som aj 24 dno aj 31 dnovy..preto beriem inofolik lebo vtedy mam 27-8 dnovy a to je super..

tinkatinulka
22. aug 2014

@ria191 hej cicus brutal News...mame 20 rocného poštára vysokoškolák 😀 cakám celý den na neho 😀 😀 😀

tinkatinulka
22. aug 2014

@ria191 rius kasli na postavu ved tvoj fesi kuka len medzi nohy takže to je vsade rovake 🙂

ria191
22. aug 2014

@tinkatinulka ja som aj tam výnimočná mne by sa tam aj tatranská strela zmestila a to som ešte nerodila ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ááááále Marčelino práveže vykukuje spomedzi veď vieš čoho 😝 😝 😝 😕 😕 😕 a ten poštár buď je neschopne pomalý alebo má toho veľa s tým nerátaj 😕 😕 😕

tinkatinulka
22. aug 2014

@ria191 posledne nadeje zo zdraveho genetického materialu si mi zrusila..som sa ho chcela spytat ci fajci,pije, ci nosi trenky alebo slipy ale asoi by som ho odplasila a už by k nam nechodil..ja sa zasadne dole nekukam ked sa kontroluje podvozok..je to take..divne..nohy pipina a tam hlava chlapa..a ten "moj" ma cierne harooo takže to je priam triler..inak kasle na mna

zabka1124
22. aug 2014

@korenka17 ja som to vedelaaaaaaaaa, ze budete v poriadkuuuuu🙂🙂🙂🙂🙂🙂!!!!Gratulujeem a uzivaj si tehu🙂!!Boze, ze uz 13tt🙂🙂🙂🙂!11
Skoda, ze nam to nevyslo, ale nevadi, my sa pridame v septembriii🙂🙂🙂

lienka_1
22. aug 2014

@ria191 Hej rius, my vychodnarky sme take skromne od prirodzenia 😀 😀 😀 😀

cristinna
22. aug 2014

Ahojte,
mam za sebou neuspesne 1. IVF a dve neuspesne KET v Iscare. Ja v poriadku, manzel 95 percent patologickych spermii. Chceme ist na jesen do Brna, len este nevieme sa rozhodnut, ze ci Reprofit alebo Repromeda a tak zhanam co najviac info tu na vasej teme, lenze je straasne dlha.. ☹ Viete pls poradit? Mne gynoska poradila Repromedu.. ale rada precitam aj vase nazory.. Dakujem

rebeka33
22. aug 2014

@polystyren prepac,ale k comu to bolo?

rebeka33
22. aug 2014

@cristinna som s nimi max .spokojna. mam od nich Simonku a teraz som tehu. Su to odbornici a maju ludsky pristup. Pracuje tam vela vybornych lekarov a preto tam neexistuje dovolenka, volno v sobotu ci nedelu a odpovedia ti kazdy den ci na tel. Alebo mail. Maju osobny pristup a kazdy ma stimulku na mieru a budu ta pocuvat, co chces a co nechces. No nebo a dudy voci ke. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre