• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. januára 2017 
@gagirl no to duuufam! tak nech nam to obom vyjde, ja uz som pisala vyssie, v nedelu idem na OPU,tak snad bude vsetko,ako ma byt :slight_smile: daj vediet, ako ti dopadne kontrolne sono :slight_smile:
27. aug 2014 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx neobj daju ti estrimax na sliznicj po opu :wink:
ja mavam tiez po clostyle nizsku a relativne pekne narastla 8 -9 nie je to vela ale boli to uz normalne hodnoty :wink: tak sa neboj
kedy mas opu?
27. aug 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx drzim palce, pred opu sa odporuca pauza 3 - 5 dni :slight_smile:
27. aug 2014 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx jaj moja pauzu v com :wink:
27. aug 2014 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, stimulovali ste niektora gonalom aj puregonom ? Je v tom, ako reagujete nejaky rozdiel ? Podla zlozenia by to malo byt to iste. Naposledy som mala gonal a teraz podla toho ako zhanam to vidim na puregon
27. aug 2014 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx aha..haluz...tak take som ani nemala:slight_smile:
27. aug 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje mile spolubojovnicky, potrebovala by som agolutin. Nemate nahodou?
27. aug 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi tak super, ze aj toto vedia "osetrit" s tou sliznicou, som sa bala,ze sa to nebude mat kde uchytit... :slight_smile:
@haimi uz mi sestricka pisala,ze abstinencia 2-3 dni, tak aspon viem uz,ale dakujem :slight_smile:
@evadek ani ja zatial :grinning: :grinning:
27. aug 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx tak super ze mas 6 folikov :slight_smile:
aj ja som vzdy mala len 2 dominantne a ostatne boli tak o 3-4mm mensie ale nakoniec aj tie dozreli :wink:
neboj sa asliznica ti este dorastie, daj si kazdy den 2 dcl cerveneho vinka :wink: ja som ho pila este aj 2 dni po vklade (na koudelkovu radu)
no a ta abstinencia vraj idealna 2 dni - tak nam hovoril stelcl
27. aug 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,najdalej to mam asi ja,som z Humenneho,ja idem vo stvrtok za Machacom.
27. aug 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka super, tak 2 dni... uz by som chcela,aby sme tam isli :slight_smile: este 1 den do roboty, a potom uz to pojde rychlo. to vinko sa moze aj pocas tych injekcii? a inak nevies ako je to s kavou? ja som zavislak,ale rozmyslam,ze ju uz nebudem pit, niekde som citala,ze to brani uhniezdeniu... riesila si nieco take aj ty,alebo vies nieco o tom? :slight_smile:
27. aug 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit ahoj aj ty mas endometriozu,?mas este aj inu dg.ja mam este ashermanov syndrom aby toho nebolo malo,caka ma teraz v piatok dalsiaHSG v Brne ,zatial ET neprichadza do uvahy.maj sa pekne.
27. aug 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida nemam ,ale viem ti ho objednat ak nezozenies. Skus temu mam nemam lieky na ivf.
27. aug 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka abstencia coho..:slight_smile:
27. aug 2014 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek pohlavneho styku (to koli zasobam spermii) :wink:

@tixx vies co ja si myslim ze si kludne kavu mozes dat, ja som ju pila normalne ako vzdy, ved zeny ktore otehotneju normalne si nedavaju na nic pozor a babo sa im aj tak uhniezdi, mne povedal koudelka ze treba zit normalny zivot-ziadne obmedzenia -teda okrem extremnych sportov alebo bujarych oslav :slight_smile:
myslim ze 2 dcl urcite mozes aj pocas pichania
27. aug 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rebeka33 ahoj , dakujem. Skusila som "nasu temu". Ozvala sa mi kocka, kt. mi ho posle... Ak by mi to nahodou nevyslo, budem ta kontaktovat :wink: Ps. Kraste ti pribudaju tt, mam z teba radost :slight_smile:
27. aug 2014 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 dakujem krasne si zlata, hned idem aj popozerat
27. aug 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx ahoj..citala som vyssie ze si uz bola na kontrolnom sono..ja idem zajtra ..som zvedava..potom napisem co bolo..Necitis este vajecniky?ja uz zacinam..:slight_smile:
28. aug 2014 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zienky... konecne od zajtra 4 dni volnoooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2014 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@speranza1 juhuuu ako kto..ja makam :frowning2: ale krásne ránko aj slniecko vybehlo..juhu bude sa kosit trávnik a pokat zahradka juhuuu
28. aug 2014 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka a nebude velmi mokro na kosenie?
28. aug 2014 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 no poobede hadam nie..ale ja niee..ja mam nato dnes chlapa..ja som až do vecera v práci..kurna to je detstvo
28. aug 2014 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka ja som mysela, ze ty pracujes doma.... :slight_smile: :wink: a z domu.....ale ty ides zrejme aj do terenu, ze?
28. aug 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 presne si to trafila..mam dnes 3 zakaznikov..a to len behačky po stavbach..takže nahodim čižmy a ide sa..ale teraz dokoncujem ešte podklady..
28. aug 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl No uz citim, neni to nic strasne, ale citim. Daj vediet, ako ti dopadlo kontrolne sono potom :slight_smile: Dnes som si prvy krat pichla injekcie doma, neni to nic hrozne, mohla som si ich pichat kludne sama cely cas :slight_smile: no tak tebe to asi vyjde tak,ze OPU niekedy zaciatkom bud. tyzdna podla vsetkeho.
28. aug 2014 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby,chcela by som vediet či neviete mi poradit som po neuspešnom KET a už asi 10 dni si nepicham fraxiparin, ale na ramene kde som si pichala mi zostala hrčka tvrda a bolestiva stalo sa vam to tiež.
28. aug 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka dnes si kupime vinko, ked to pomaha :slight_smile: a okrem toho cervene nam chuti :slight_smile: tesim sa na tie dni volna, akurat nam to super vyjde, OPU bude v nedelu, a potom mame ten bud. tyzden dovcu, to bude aj vklad. budem sa kazdy den modlit,aby to vyslo :slight_smile:
28. aug 2014 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monca2013 hrčky po fraxiku držia dlho..ja som si pichala vždy doi brucha a teraz už asi dva tyzdne nepicham a hrce aj 2cm..a tvrde a boli to dr mi povedala že to je reakcia že to sa postupne uvolní..a to som som na anopyrine..a aj tak..
28. aug 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monca2013 mozes masirovat, ale chce.to hlavne cas.
28. aug 2014 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx daj vediet ake boli vajka:slight_smile:ci to bolo ok...:slight_smile:
28. aug 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok