• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. mája 2017 
@evadek no uz by som bola najradsej, keby som mala po odbere :slight_smile: ale ved uz o par dni, duuuufam,ze budu dobre :slight_smile: musia!
28. aug 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx jaaaaj..ja budem tiez taka nervozna..lebo clovek nikdy nevie....ale bude to fajn:slight_smile:
28. aug 2014 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx drzim palce, nech to dopadne co najlepsie :slight_smile:
28. aug 2014 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi dakujem, si zlata :slight_smile:
28. aug 2014 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx ahoj..tak ja pojdem na opu v pondelok doobeda..jeden den po tebe..skoda ze nie naraz pojdeme..:slight_smile:mala som dost velke foliky na to ze 7 den..doktor hovoril ze budem mat o jeden den skor opu..neviem presne kolko ich bolo..ale dva dost velke a ostatne miense..presny pocet neviem..budes si picaht alebo pichas si orgalutran?
28. aug 2014 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl jeej no sranda :slight_smile: ano picham si ho od vcera, este aj zajtra a o 21 potom este Pregnyl :slight_smile: tak nam drzim palce, aby to dopadlo co najlepsie. Ty mas tiez soft?
28. aug 2014 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx ja mam klasicke ivf..bez clostilu..len injekcie..ja koncim v sobotu rano s fostimonom a este o polnoci pregnyl..potom v pondelok o11 opu..Nemas po pichnuti orgalutranu raukci na bruchu?ja mam trocha opuchnute a cervene..uz si nepamatam ci som mala aj pri prvom ivf takto..
28. aug 2014 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl vcera som si to nevsimla, lebo som isla od lekara rovno do prace, ale trochu ma to stipalo. A dnes rano som si doma vsimla po pichnuti, ze tam mam taky cerveny flak asi 5x5 cm...ale asi po hodke to zmizlo. Ved uz ken zajtra chvalabohu :slight_smile: ja mam tiez aj Fostimon inak, tak aky je tam rozdiel? Este si mala nejake dalsie injekcie?
28. aug 2014 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx pri soft sa berie clostil a pri normalnom ivf len injekcie..ale asi vacsie davky..ja si picham tri ampulky fostimon denne..
28. aug 2014 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl aha tak predsa je tam rozdiel... ja mam 1 denne plus ten Clostil a teraz aj Orgalutran. uz by som tam chcela iiiist :slight_smile: uz citim tie vajecniky, a to este v sobotu mame ist na svadbu, to som zvedava,ci mi bude do tanca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl inak este sa ta opytam, ako je to po transfere? treba sa fakt setrit, lezat? co ti doporucili lekari?
28. aug 2014 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ktore mate vseobecnu poistovnu a isli ste do ivf s tym, vam to schvalila poistovna, ake doklady ste poistovni poosielali, ked uz ste ziadali o preplatenie. Prosim, surne. Velmi pekne dakujem! :wink:
28. aug 2014 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx ty si z Bratislavy?...:slight_smile:
28. aug 2014 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ano :slight_smile: pozeram,ze aj ty... ja teraz byvam kusok od BA ale :slight_smile:
28. aug 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx a kde byvas?:...v Ba aj robis?..:slight_smile:
28. aug 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ano, som v BA cely zivot :slight_smile: aj tam robim. Byvam v Moste pri BA :slight_smile:
28. aug 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx a kde robis?:slight_smile:...to nepoznam...takze to obe nemame daleko do Brna:slight_smile:...
28. aug 2014 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek no mne to do Brna uplne vyhovuje :slight_smile: hodku aj cosi po dialnici :slight_smile:. Robotu mam na Trnavskom myte. a ty?
28. aug 2014 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx inak posielala si vysledky do Brna skor svojmu Mudr. nez si tam isla..?..ja mam konzultaciu 17-ho a rozmyslam ci mam poslat vysledky,albo nie...
Ja na namesti snp:slight_smile:..A co robis?:slight_smile:
28. aug 2014 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ja som si zobrala do Brna vsetky vysledky,co som mala k dispozicii, aj z Gyn-Fivu aj od mojho lekara. Bola to fajn vychodiskova situacia pre lekara v Brne,lebo videl,na com sme, a tak sme sa hned mohli do toho pustit :slight_smile:
28. aug 2014 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx ..musim si spravit poriadok...a zoberiem im to...teraz cakam na nove vysledky...tak uvidim...Inak mi zistili hranicne hodnoty protilatok voci spermiam...neviem ci ja musim mat vsetko..no uz som z toho mimo...
28. aug 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek neboj, tam si to vsetko pozru a navrhnu to najlepsie riesenie :slight_smile: ja nelutujem,ze som tam isla, ani sekundu :slight_smile: idem ja uz od compu, ozvem sa neskor :slight_smile: pekny vecer
28. aug 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx idem aj ja...:slight_smile: ..ja dufam...uz zacinam byt mierne skepticka....za kazdym mi nieco najdu...
28. aug 2014 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx tak sa potom setri na svadbe..nie ze ti foliky popraskaju..radsej moc netancuj..daj si radsej poharik dva cerveneho vinka..:slight_smile:
28. aug 2014 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky chcela by som sa opytat..mam si pichat od zajtra fostimon aj orgalutran..mozem si obidva pichnut naraz..jednu za druhou?myslim ze doktor spominaal ze ano..len pre istotu sa pytam..?
28. aug 2014 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl držím ti veľmi palce v pondelok,nech máš krásne,zdravé vajíčka,aspoň 5 !!! :dizzy_face:
29. aug 2014 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl ano, picham si jednu za druhou, kazdu na inu stranu brucha :slight_smile: no tancovat velmi nebudem pre istotu, a poharik cerveneho vinka som si dala aj vcera, vraj je to dobre na sliznicu,lebo som ju mala nizsiu, tak snad jej to pomoze :slight_smile:
29. aug 2014 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evadek treba sa pozitivne naladit, a urcite to vyjde :wink:
29. aug 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx tak tak.....snazim sa.... hlavne, aby sa vam darilo..a to bude pre mna velka motivacia.. emoticon
29. aug 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@korenka17 dakujem pekne ..:slight_smile:
29. aug 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok