• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. októbra 2017 
@tixx diki..tak som si pichla..:slight_smile:nie ze sa potom ale opijes z neho..:slight_smile:)
29. aug 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule.....otázečka :grinning: :grinning: :grinning: ideme na ten spermiogram.....dá sa tam platiť v eurách.....alebo meniť koruny? ďakujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2014 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka Ahojky, my sme nikdy za spermiograme neplatili. Všetko môžeš platiť kartou, netreba vymieňať české koruny. :wink:
29. aug 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky prosim ktore ste z Levic, ZH, Bb mate nejakého super gynekológa, ktorý by mi spravil sono pred opu a zobral by ma aj ked nie som jeho pacienta? ?? ? možno aj cez víkend? ? ?Mooc Ďakujem:slight_smile:!!
29. aug 2014 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl no ja vcera vecer Pregnyl, takze dnes mam pokoj s injekciami :slight_smile: inak ako vlastne dopadlo to tvoje kontrolne sono, kolko mas folikov? Zajtra o takomto case budem mat uz aj po OPU...
30. aug 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx ja dnes vecer este pregnyl..a koncim;)komu chodis inak z lekarov?vies co ani neviem presny pocet len dva boli uz dost velke a par mensich..som zvedava kolko vyberu vajicok.ty uz zachvilu budes vediet.
Ako sa citis?

.
30. aug 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl no ja som na tom bola podobne s tymi folikmi...citim sa v pohode, len uz by som to asi chcela mat za sebou, este som nebola nikdy v narkoze,ale tak verim,ze to zvladnem v poriadku. dnes este ideme na tu svadbu,co mi teda vobec nevyhovuje,ale tak odideme odtial skor, nech sa trochu vyspime. potom ti napisem,ako sme dopadli :slight_smile: a tebe budem drzat palce v pondelok :slight_smile:

v Brne chodim k Stelclovi :slight_smile:
30. aug 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx aj ja chodim k stelclovi..:slight_smile:neboj..je to velmi kratka narkoza..pichnu ti do zily nieco hned zaspis a zachvilku sa aj preberies..cely vykon trva cca 10 minut..Tak prajem pekny den dnes..a zajtra sa potom ozvi
.budem na teba mysliet a drzat palce nech su vajka kvalitne;)
30. aug 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx pekne svadbuj..uzi si to...a nestresuj sa....dobre to dopadne..pozdravuj Stelca....o dva tyzdne sa ho chystam-e pozriet:slight_smile:))
30. aug 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek
@gagirl dakujem kocky, ste zlate :slight_smile: vsetky chodime k Stelclovi, sranda :slight_smile: ozvem sa zajtra,ked sa vratime z Brna. pekny dnik vam prajem! :wink:
30. aug 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kocky kolko dni pred odberom spermii je dobre mat sex.abstinenciu?v pondelok bude mat odber spermii a ja opu a mi sme uz aj tyzden nerobili nic..;)
30. aug 2014 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl
3-4 dni, stacia 3 :wink:
30. aug 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby,som tu nová a chcela by som sa Vás spýtať,či ste sa v brne stretli stým,že ste šli na odbery a žiadne vajíčka ste nemali.díky :cry:
30. aug 2014 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lily28 ano, mne. Skus sa o tom porozpravat s dotorom, nech ti zmeni stimulku a lieky. Cim si stimulovala?
30. aug 2014 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl Doporučujeme 2 dny pohlavní abstinence, zejména proto, aby byl dostatečný objem ejakulátu pro zpracování laboratoři. Na druhou stranu není potřeba dlouhodobá abstinence, protože to může mít negativní vliv na morfologii a pohyblivost spermií.
30. aug 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska dakujem pekne za profesionalnu odpoved.:slight_smile:
30. aug 2014 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. aug 2014 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl :wink: to je okopcene zo stranky RF,podla vlastnej skusenosi u nas,cim kratsia ambstinencia tak lepsie spermose .
30. aug 2014 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska ahaa..ja som to tam nenasla..ale som rada..a uz sme sa o to dnes postarali..tak dufam ze budu sikovne :slight_smile:
30. aug 2014 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl tak ich budete mat akurat krasne nacasovane :grinning:
30. aug 2014 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi možem sa ťa spýtať koľko krát sa ti to stalo?bo mne už viac krát,tak teraz ideme skúsiť nativ a uvidíme...dík
30. aug 2014 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lily28
ahoj, aj mne sa to stalo 2x :confused: raz jedno vajicko, ale sa neoplodnilo a druhy krat uplne ze ziadne :pensive:
30. aug 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska verim ze ano:slight_smile:
30. aug 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lily28 mne len raz :frowning2: na druhykrat som dala len gonal a bolo to ok. Mne doktor hovoril, ze keby som tak dopadla aj druhykrat, tak vyskusame nativ alebo dlhy protokol. A cim si doteraz stimulovala? To sa ti to vzdy stalo v Brne?
30. aug 2014 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby bola som si vybrat lieky a dali mi 4 injekcie orgalutranu a menopur, len k tomu menopuru mi nedali injekcie, co som si vsimla az doma, to mi nemala ta slecna v lekarni rovno ponuknut aj tie? to si mam normalne ist dokupit naspat do lekarne? ak ano mam pytat nejake specialne ci len klasicke striekacky? a ten orgalutran ste si pichali na zaciatku stimulacie hned za menopurom?
31. aug 2014 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi hej stalo sa mi to v brne,mala som aj dlhý protokol a teraz mi dávajú nativ,gonal som nemala,len merional a clostylbegyt a pri dlhom protokole aj dispherine,ale dva krát sa mi stalo,že ten najvačší praskol,takže nič.Aj Vám sa to stalo,že pri odbere vám povedali,že tam není,že praskol?díky za odpovede a ku komu chodíš?ja k stelclovi
31. aug 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ahoj nelly a ako teraz pokračuješ?a vždy si mala len jeden folikul?a čím si stimulovala?
31. aug 2014 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, posielam motivačnú info - 17. 8. sme sa stali rodičmi ďalšieho bábätka z Reprofitu, syna Kristiána :slight_smile: ...nevzdali sme to, nevzdajte to ani vy :slight_smile: ...držím každej z vás palce, nech ste čo najskôr obdarené :slight_smile:
31. aug 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@nomxxx velka gratulacia :slight_smile: ake spokojne a usmiate babo
31. aug 2014 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lily28
na sk som mala dlhy protokol a 19 vajicok, v RF soft a 5 vajicok, potom dalsi soft a jedno vajicko-co sa neoplodnilo, potom opat soft a nic ako som pisala a nakoniec dlhy protokol v RF a 6 vajicok.
31. aug 2014 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok