• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. mája 2017 
@tinkatinulka aspon,ze tak...a berie muz nieco?..toto je fakt sila...ja niekedy nechapem kolko toho mam...a niektore otehotneju ani nevedia ako....
2. sep 2014 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata trochu mimo temu ale mam otazku,neviete mi niektora poradit? Strasne mi vypadavju vlasy ako z hororu,nevie z coho by to moho zacat a ako tomu zabranit?
2. sep 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska na vypadavanie vlasov pomaha revalid ale ta liecba vychadza dost draho, inac pomaha aj zinok
2. sep 2014 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska moze to byt z hormonov..mne uz pri prvom iui zacali padat vlasy..mojej kolegyne po ivf ani nevravim....pomaha zinok a selen...ale to treba dlhodobejsie brat..plus su take ampulky od Vichy...to je kura...je to dost drahe
2. sep 2014 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka
@evadek
tak ja uz od juna neberiem ziadne hormony vtedy som mala naposledy stimulku ale asi sa to mohlo preavit az teraz,od vichy mi dnes kupil moj zlaty muzik v lekarni 55e ,18 ampuliek,raz davno som mala 5 takych vzoriek a zacali mi rast male vlasky,tak vkladam do tolho nadej.
Kupim este ten zinok ,snad to prejde .
2. sep 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska tak super...tak to vyskusaj dufam,ze to pomoze:slight_smile:
2. sep 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek mam tie vlasy fakt hrozne,aj mastne ,uplen bez zivota,z vecera do rana mi zmastneju :frowning2:
aj ms som mala taku niaku,skor ziadu a to som aj brala norethisteron aby som vobec naku dostala.
2. sep 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska aj mne strašne padajú vlasy od poslednej stimulky, uplna hrôza, aj ja skúsim ten zinok
2. sep 2014 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 ale mne tak,ze sa fakt bojim cest,normalne ze pramene,ked to tak bude pokracovat tak neviem a nehovorim otom ako vyzera kupelna ked si susim vlasy,su fakt vsade .
2. sep 2014 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do p......e. p.....e p......e môj život je plný nečakaných zvratov a ja už radšej nič neplánujem lebo všetko je v totálnej pijavici takže september u mňa nakoniec padá :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja by som niečo rozkopala do .p.........ééééééééééééééééééééééé :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ja nešťastný zemepán
2. sep 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 co to??? :astonished: :confused:
2. sep 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata... poprosim Vas.... co odporucate pred stimulkou:
1. pre mna
2. pre manzela??????...alebo ake vitaminy ste brali vy?????
2. sep 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 tak toto by aj mňa zaujímalo :grinning: :grinning:
2. sep 2014 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja som nebrala nic, ale prvy krat moj muz uzival Ecko a zinok, a mal raz tolko spermii ako druhy krat ked neuzival nic
takze toto urcite neuskodi
2. sep 2014 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1

100 %-ne doporucujem Melatonin a D3
2. sep 2014 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1

pre teba...

manzel bral zmes E a zinok a co ja viem co tam bolo...koenzym Q10...
2. sep 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@crazybabenka ak maju mat tie pripravky ucinok u muza tak to ale treba uzivat aspon 2-3 mesiace, cize ak ides zacat stimulovat uz o tyzden tak asi je to skoda penazi....ale neviem mozno ma niekto inu skusenost

@speranza1 a este ma napadlo ze vyborne je pit caj gynastan staci jedna salka rano a jedna vecer, je tam dobre zlozenie byliniek,ci uz na vajecniky ale aj na maternicu, poradila mi ho bylinkarka Kopacova
2. sep 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 milacku co sa deje????
kurna mna dnes nasral mrazak..pokazil sa takže 300€ v ..musime kupit novy..vsetko sa mi roztopilo..takže hlavu hore..
2. sep 2014 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek uživa dlhodobo Profertil, pycnogenol a kotvicnik..min 3 mesiace treba aby boli vysledky..a este macu..nazaciatku som mu davala zinok, selen, Q10, C ale nechcel tolko liekov a bolo mu z toho zle..a este obcas Maca prášok..lenže ja mam PCO dost problem u mna vydolovat dake vajka..aj pri max davkach
2. sep 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha no ja som uz uzivala D3 a to aj planujem..potom aj femibion + wobenzyn a manzelovi som davala uz aj macu, tribulus (ci jak sa to vola), bral aj proviron a profertil.... chcem nam nasadit volajaku kuru pred IVFkom...aj jesen ide, takze nam to len pomoze.... :wink:
melatonin mam brat asi len vecer ze???? a naco je dobry????? okrem spanku?
2. sep 2014 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka mne gynastan vôbec aj velmi chuti :grinning: :grinning: :grinning: a mozem ho pit cely cyklus??? alebo je to tam volakajo ohranicene, kedy by som ho pit nemala....
2. sep 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 aj mne chuti..a pijem ho len do ovu.....)
2. sep 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby utros uz ani v RF nedavaju? ci ako to je, ved nemam nejako prehlad.
2. sep 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 no mne ho kazala pit stale,
co sa tyka toho pitia len do ovu, tak to plati len o alchemilke samotnej, ked je v zmesi inych bylin tak ma lepsie ucinky,Ten gynastan ma spravny pomer byliniek takze sa moze pit cely cyklus, ja som ho pila az do pozitivneho testu stale + cervene vino 2 dcl
2. sep 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx a ostatne kocky volala som kvoli embryjkam..z 8 vajok bolo 6 zrelych a 4embryjka su zatial..vklad by mal byt v sobotu..tesim sa:slight_smile:
2. sep 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@nelly3 ja som utros zohnala u nas v lekarni uplne v pohode a stale ho aj beriem
2. sep 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka dakujem pekne:slight_smile:
2. sep 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka
dakujem, ale je za plnu cenu vsak.
2. sep 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl super, len tak dalej :slight_smile:
2. sep 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 ano :frowning2: u nas v lekarni stoji 6,8 eura, ale asi to je stale lacnejsie ako ten crinon
2. sep 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok