• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. januára 2017 
@tlucka a ty uz mas po ET?
4. sep 2014 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Ešte nie. Dnes poobede si idem pre drobčeka. :wink:
4. sep 2014 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tlucka tak ptuj ptuj drzim silno palce nech sa pridas ku nam teulkam :slight_smile: :dizzy_face:
4. sep 2014 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amstelko uz sa to tu rozoberalo ze je to nova lekarka ale uz tam racuje 3. mesiac a je velmi mila
4. sep 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Ďakujem
4. sep 2014 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako boli na tom embrijka na 3 den?
@tlucka
4. sep 2014 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka potom som našla o nej tému,ale dík, že si napísala
4. sep 2014 o 08:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx ja davam dokopy imunitu..17. septembra idem do Brna...ale ked bude IVF v novemb. decemb. budem rada..inak amh mam 2,2 :slight_smile:
4. sep 2014 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ahoj, ja som po 10 tt zacala znizovat postupne, posledne 3 dni mam uz len 1-0-1 ,vcera na NT sone som bola 12tt+1 a mozem vraj skoncit s utrosom.
4. sep 2014 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka - ahojky, jej dnes mas velky den: drzim palceky a prajem ti nech sa pekne zahryzka :wink:

zdravim vsetky kocule aj korcule :grinning: :grinning: Pekny dnik prajem :slight_smile:
4. sep 2014 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@falin Ahojky, dlho si tu nebola, čo ste dovolenkovali? Malej sa chcelo ísť do školy?
Pevne dúfam, že tento pokus bude úspešný :wink:
A velmi ti ďakujem :wink:
4. sep 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ludinka Na tretí deň bolí všetky pekné 8 bunkové, tak snáď budú dnes blastičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@falin ahoj falinka tak ma,mala už v skole..tak o zabavu postarané.. :wink:
4. sep 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela Som doma, pn-ka nechcena a neplanovana ale stale spinim. Hematom co som kvoli nemu bola v nemocnici uz nemam, tak fakt neviem preco. Ale babo by malo byt v poriadku. Idem si kupovat Angelsound aby som sa vedela aj doma ukludnit. Vyzera to ze budem na pn-ke az do konca tehotenstva. Najskor som sa tomu branila ale ked vidim ze stale to nie je bez problemov tak sa s tym zmierujem. Prave zacinam detsku deku na objednavku robit, musim ju stihnut do konca septembra pre kamosku. Aspon zabijem cas lebo len lezim a trosku si privyrobim k nemocenskej.
4. sep 2014 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka tak to je supeer urcite budu vsetky krasne :slight_smile:

@kama2 to znamena ze ked si bola 10+0 tak si uz znizovala?
4. sep 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@donatela stale picham a pri simi som pichala az do porodu. Ale ja som si vypestovala vrstvu sadla :grinning: . Takze mam kam. Ja som mala teraz otrasne obdobie . Tiez som tu nebola. Trochu som krvavo spinila. Nevedia preco ,asi neiaka cievka. No nasi dr. :confounded: potom som dostala hnacoy a zvracanie skoncila v nem.na infuzkach a mam zapal stredneho ucha a boja sami na.to nieco dat. Qle az stracam sem tam rovnovahu tak vyzeram ako opyta tehula :grinning: :grinning: . No jq posr..... aj hajzel spadne. No a.Simi prve dni doskolky ,cim dalej tym horsie.
4. sep 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek to amh je v norme,ze? to,ze mas konzultacku 17teho si pamatam :slight_smile: uz sa vam to blizi :slight_smile:
4. sep 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx amh mam 2,12..momentalne:slight_smile:..aspon nieco sa zlepsilo...Heeej..tesim sa velmi..aj ked na ivf este nepojdem...tesim sa:slight_smile:
4. sep 2014 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek netreba to uponahlat, radsej nech mas vsetko v poriadku a potom sa na to mozete vrhnut :wink:
4. sep 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx presne tak..uz vyckam..aj ked sa mi o babatkach i sniva:slight_smile:
4. sep 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek no to tak byva,ked po niecom tak velmi tuzime... mne sa tiez uz vela krat snivalo,ze som bola tehotna, ze som mala chlapceka, potom dievcatko a staaale dokola...
4. sep 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky,co je amh? Ja myslim,ze som uz podstupila vsetky vysetrenia,ale netusim,co je amh...
4. sep 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx u mna to je vzdy dievcatko Natalka:slight_smile:)))
4. sep 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jplenka to je ukazovatel ovarialnej rezervy, t.j. ze kolko vajok produkuju tvoje vajecniky, pri IVF veeelmi podstatne. my zeny uz pri narodeni mame urcene kolko vajok mame a do kedy tym padom budeme menstruovat, vekom to cislo klesa a vajka sa minu :unamused:
4. sep 2014 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jplenka anti mullerov hormon, hovori o tom aku zasobu vajek ma zena
4. sep 2014 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek vidis, AMH mas idealne. Nie je vsetko len cierne :wink:
4. sep 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi ved bolo na case..strasne sa tesim...z 0,90 je to uuuuuuuuuuuuuuuzasneeeee...od vcera vecera som v euforii:slight_smile:)))))
4. sep 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ludinka hej, davala som cca 2-3 dni 4-0-3, potom 2-3 dni 3-0-3 a tak dalej, proste pomaly...
4. sep 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 @tixx @jplenka mne naposledny povedal Marcel, ze amh ani nie je o vajkach, ale o folikuloch. A kedze niektore zeny maju foliky aj prazdne, tak je to mozno este aj menej vajok.
4. sep 2014 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evadek super :grinning: A nieco si aj brala, aby sa ti zvysilo, alebo to bola nahoda ? Mozno leto a slniecko pomohlo. Ja som brala D3 a to mi na AMH pomohlo. Ked si bola v medirexe na imunologii, tak ti zistovali aj hodnotu D3?
4. sep 2014 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok