Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
4. sep 2014

@tlucka a ty uz mas po ET?

tlucka
4. sep 2014

@ludinka Ešte nie. Dnes poobede si idem pre drobčeka. 😉

ludinka
4. sep 2014

@tlucka tak ptuj ptuj drzim silno palce nech sa pridas ku nam teulkam 🙂 😵

ludinka
4. sep 2014

@amstelko uz sa to tu rozoberalo ze je to nova lekarka ale uz tam racuje 3. mesiac a je velmi mila

tlucka
4. sep 2014

@ludinka Ďakujem

ludinka
4. sep 2014

a ako boli na tom embrijka na 3 den?
@tlucka

amstelko
4. sep 2014

@ludinka potom som našla o nej tému,ale dík, že si napísala

evadek
4. sep 2014

@tixx ja davam dokopy imunitu..17. septembra idem do Brna...ale ked bude IVF v novemb. decemb. budem rada..inak amh mam 2,2 🙂

kama2
4. sep 2014

@ludinka ahoj, ja som po 10 tt zacala znizovat postupne, posledne 3 dni mam uz len 1-0-1 ,vcera na NT sone som bola 12tt+1 a mozem vraj skoncit s utrosom.

falin
4. sep 2014

@tlucka - ahojky, jej dnes mas velky den: drzim palceky a prajem ti nech sa pekne zahryzka 😉

zdravim vsetky kocule aj korcule 😀 😀 Pekny dnik prajem 🙂

tlucka
4. sep 2014

@falin Ahojky, dlho si tu nebola, čo ste dovolenkovali? Malej sa chcelo ísť do školy?
Pevne dúfam, že tento pokus bude úspešný 😉
A velmi ti ďakujem 😉

tlucka
4. sep 2014

@ludinka Na tretí deň bolí všetky pekné 8 bunkové, tak snáď budú dnes blastičky 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
4. sep 2014

@falin ahoj falinka tak ma,mala už v skole..tak o zabavu postarané.. 😉

ina7
4. sep 2014

@donatela Som doma, pn-ka nechcena a neplanovana ale stale spinim. Hematom co som kvoli nemu bola v nemocnici uz nemam, tak fakt neviem preco. Ale babo by malo byt v poriadku. Idem si kupovat Angelsound aby som sa vedela aj doma ukludnit. Vyzera to ze budem na pn-ke az do konca tehotenstva. Najskor som sa tomu branila ale ked vidim ze stale to nie je bez problemov tak sa s tym zmierujem. Prave zacinam detsku deku na objednavku robit, musim ju stihnut do konca septembra pre kamosku. Aspon zabijem cas lebo len lezim a trosku si privyrobim k nemocenskej.

ludinka
4. sep 2014

@tlucka tak to je supeer urcite budu vsetky krasne 🙂

@kama2 to znamena ze ked si bola 10+0 tak si uz znizovala?

rebeka33
4. sep 2014

@donatela stale picham a pri simi som pichala az do porodu. Ale ja som si vypestovala vrstvu sadla 😀 . Takze mam kam. Ja som mala teraz otrasne obdobie . Tiez som tu nebola. Trochu som krvavo spinila. Nevedia preco ,asi neiaka cievka. No nasi dr. 😖 potom som dostala hnacoy a zvracanie skoncila v nem.na infuzkach a mam zapal stredneho ucha a boja sami na.to nieco dat. Qle az stracam sem tam rovnovahu tak vyzeram ako opyta tehula 😀 😀 . No jq posr..... aj hajzel spadne. No a.Simi prve dni doskolky ,cim dalej tym horsie.

tixx
4. sep 2014

@evadek to amh je v norme,ze? to,ze mas konzultacku 17teho si pamatam 🙂 uz sa vam to blizi 🙂

evadek
4. sep 2014

@tixx amh mam 2,12..momentalne🙂..aspon nieco sa zlepsilo...Heeej..tesim sa velmi..aj ked na ivf este nepojdem...tesim sa🙂

tixx
4. sep 2014

@evadek netreba to uponahlat, radsej nech mas vsetko v poriadku a potom sa na to mozete vrhnut 😉

evadek
4. sep 2014

@tixx presne tak..uz vyckam..aj ked sa mi o babatkach i sniva🙂

tixx
4. sep 2014

@evadek no to tak byva,ked po niecom tak velmi tuzime... mne sa tiez uz vela krat snivalo,ze som bola tehotna, ze som mala chlapceka, potom dievcatko a staaale dokola...

jplenka
4. sep 2014

Kocky,co je amh? Ja myslim,ze som uz podstupila vsetky vysetrenia,ale netusim,co je amh...

evadek
4. sep 2014

@tixx u mna to je vzdy dievcatko Natalka🙂)))

ingrid0105
4. sep 2014

@jplenka to je ukazovatel ovarialnej rezervy, t.j. ze kolko vajok produkuju tvoje vajecniky, pri IVF veeelmi podstatne. my zeny uz pri narodeni mame urcene kolko vajok mame a do kedy tym padom budeme menstruovat, vekom to cislo klesa a vajka sa minu 😒

tixx
4. sep 2014

@jplenka anti mullerov hormon, hovori o tom aku zasobu vajek ma zena

haimi
4. sep 2014

@evadek vidis, AMH mas idealne. Nie je vsetko len cierne 😉

evadek
4. sep 2014

@haimi ved bolo na case..strasne sa tesim...z 0,90 je to uuuuuuuuuuuuuuuzasneeeee...od vcera vecera som v euforii🙂)))))

kama2
4. sep 2014

@ludinka hej, davala som cca 2-3 dni 4-0-3, potom 2-3 dni 3-0-3 a tak dalej, proste pomaly...

haimi
4. sep 2014

@ingrid0105 @tixx @jplenka mne naposledny povedal Marcel, ze amh ani nie je o vajkach, ale o folikuloch. A kedze niektore zeny maju foliky aj prazdne, tak je to mozno este aj menej vajok.

haimi
4. sep 2014

@evadek super 😀 A nieco si aj brala, aby sa ti zvysilo, alebo to bola nahoda ? Mozno leto a slniecko pomohlo. Ja som brala D3 a to mi na AMH pomohlo. Ked si bola v medirexe na imunologii, tak ti zistovali aj hodnotu D3?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre