Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dalida
4. sep 2014

Bambule, mam za sebou gynekologicku prehliadku... este ma caka sono prsnikov... potom cakam za vysledkami... ak bude vsetko OK, tak na dalsi cyklus si ideme po miminko 🙂

donatela
4. sep 2014

@rebeka33 dakujem, budem zatial aj ja do bruska pokracovat kym sa bude dat. Zatial je kam🙂
Fuha, teda nemas prilis dobre obdobie... Sa to nejako na teba lepi:( Ale kym len prasknuta cievka, tak je to v pohode. Aj ja som take uz mala. Len tie choroby:( Nech ta uz obchadzaju! Skore uzdravenie prajem🙂🙂 A nech sa dcerke paci v skolke. Neboj, zvyknete si a aspon ked bude babo na svete, budes mat na neho viacej casu... Ja uz mam velkacku tretiacku v skole, takze u nas nastup do skoly prebieha hladko🙂
A mas uz vysledky z triple testov? Sme vekovo tak rovnako, tak som zvedava? Chystas sa na AMC, ci vyhodnotila si to, ze to nie je potrebne?

donatela
4. sep 2014

@ina7 to je super, ze hematom je prec a babo je ok! Tesim sa s tebou🙂 Spinenie postupne ustupi... Bud prasknuta cievka, alebo som niekde citala, ze to moze byt sposobene aj vytvaranim hlienovej zatky na krcku. Co sa deje prave cca teraz. Ale moja dr. vravela, ze to moze byt aj tym znizovanim utrosu. Ze sa znizuje hladina progesteronu... Urcite je to len nejaka banalita, nebojkaj🙂🙂
Ale dobre, ze si ostala doma. Radsej byt opatrna🙂
Nech sa vydari deka! Daj potom foto pre mna, mozno si objednam aj ja.. 🙂

donatela
4. sep 2014

@ludinka ano presne tak. Dobre si si to vyratala. Znizuj po tyzdnoch. Radsej pomaly...

korenka17
4. sep 2014

@ludinka mne možno zvýšia 4 škatulky utrošu,tak ti ich môžem predať

donatela
4. sep 2014

@gagirl ja sa mam fajn, zatial je vsetko v poriadku. V 7tt bolo slabe krvacanie so spinenim, bola som nejakych 10 dni PN. Ale odvtedy uz pracujem. Aj dovolenku pri mori som zvladla🙂 Len trosku narocna cesta, tak mi zasa praskla cievka (den po navrate) a spinila som 1 den. Mala som akurat vtedy poradnu, tak dr. vsetko skontrolovala a ze je to v poriadku. Tak snad uz bud len dobre. Dalsiu poradnu mam az 19.9.
Len mam stale celodenne nevolnosti, tie nie a nie ustupit...
Drzkaj sa a nech za chvilku mozes aj ty pisat o tehu nevolnostiach a s tebou aj ostatne kocky🙂

Reprofitacky, vsetkym vam drzim palceky!!!

donatela
4. sep 2014

@ludinka nejak som prehliadla, ze ti chyba utros. Mrknem do lekarnicky a napisem ti...

candour
4. sep 2014

@zabka1124 Ahoj, my ideme 8.9. do RF..prvy krát

falin
4. sep 2014

@tlucka - dufam ze vam to vyjde 🙂
no, boli sme dovolenkovat, od utorka som v praci, dohanam zameskane 😝
No popravde sa malej moc do skoly nechcelo, najviac sa tesila na kamosky 😀

@tinkatinulka - ahojky, veru mam, ale kolotoc zacne az buduci tyzden ked rozbehneme kruzky, to mam po cit ze ked pridem domov z roboty, len ju hore-dolu rozvazam, ale aspon sa doma nenudi a nepresedi pri pc

tinkatinulka
4. sep 2014

@falin no vsetko je lepsie ako TV a pc..ja ked vidim krsnaza 2/5 rokov ako len pri telke sedia no des..a tie sceny 😉

jplenka
4. sep 2014

@gagirl ahoj, ako si dnes dopadla? ako sa drobci vyvíjajú? Naši dvaja bojovníci dnes (3.den) mali 7 a 8 buniek. Zajtra ze uz nekontroluju a mam rovno v sobotu prist...

ludinka
4. sep 2014

@korenka17
@donatela dakujem baby no ja nemam problem zonat si utros u nas v lekarni ho maju len potrebujem recept od doktora asi napisem do rf nech mi ho poslu....ale dakujem za ponuku ak bude problem tak sa vam ozvem
😉

evadek
4. sep 2014

@haimi d3 mam len 25..minimum je 30..ja si skor myslim,ze mi to prva krat brali v zlej dobe..2 tyzdne po laparoskopii a cyste

sally2401
4. sep 2014

@donatela jéj máme narovnako poradňu aj ja idem 19.9. a dnes končím 1.trimester, dúfam že bude všetko v poriadku. a o nevoľnostiach mi ani nehovor ja už ich mám 1,5 mesiaca, ale už je to trocha lepšie môžem sa už aj najesť ale mäso ešte všetko nie k niektorému mám odpor. Ani som tu nepísala od pozitívneho testu nechcela som nič zarieknuť. kedy si mala presne vklad? ja 22.6.

timona
4. sep 2014

Baby aku vam dali stimulku na soft?mne dali 3-7 den clostil 3×1, a od 3-9 dna merional, nie je to nejak vela? Myslela som ze len clostyl daju.

tinkatinulka
4. sep 2014

@timona ak je merional iba 1x75j tak je to slaba stimulka, my tu mávame aj 225j ale to su už korčule čo potrebuju dopovať 😉

timona
4. sep 2014

@tinkatinulka ano iba 75 a myslis ze ten clostil 3×1 je OK?nakolko ja som v minulosti mala clostil 2×1 okrem toho nic ine a mala som 5 vajec, tak preto sa mi to zda dost velke davky...

timona
4. sep 2014

A este nedali mi ani prednison ani medrol..je to OK?uplne somsa na to zabudla tam spytat, az teraz ma to napadlo

tinkatinulka
4. sep 2014

@timona kludne napis doktorovi mail presne o tomto že kolko si mala vajok ked si uživala..ale ak ich bude vela po kontrole ti uprava davku..a mas protilatky že prednison?

timona
4. sep 2014

@tinkatinulka nemam protilatky zistene, ale v SR mi ho davali preventivne

gagirl
4. sep 2014

@jplenka ahoj..aj ja som dnes volala..mi mame 4 embryjka..2 su 8 bunkove,jedno myslim 7 a jedno 6..tak uvidime ako to zvladnu dalej..ale verim im velmi vsetkym..🙂aj mi ideme na vklad v sobotu o 11.45 a vy kedy?..🙂

jplenka
4. sep 2014

@gagirl my 11:30,ale chcela som skor,lebo ideme na oslavu a takto nebudeme stihat,len ze uz neskoro hlasim,ze vsetky kocky uz maju terminy,tak tam dojdeme skor,kebyze sa da skor mi dat ten maly zazrak 🙂

gagirl
4. sep 2014

@jplenka jej tak zasa tam budeme spolu..sranda..potom budeme aj spolu tehulkovat .🙂kolko si date vlozit?obidve alebo jedno?

gagirl
4. sep 2014

@donatela ahoj..som rada ze sa mate dobre a je vsetko v poriadku..len tak dalej..🙂tak urcite nie su tie nevolnosti moc prijemne ked ti je cely den zle..ale co sa da robit..treba to len vydrzat..ale dlho by to uz nemalo trvat..hovori sa prvy trimester alebo ze kym nezacnes citit pohyby..tak to este nejak vydrz a potom si to uz budes len vychutnavat..uz sa tesim aj ja na tie nevolnosti..🙂a dakujem..verim ze postupne vsetky budeme tehulkovat ..🙂

sona_fit
4. sep 2014

@tlucka Veeelmi Ti prajem nech Vám to konečne vide! Ja som bola dnes o 12:30 na sono, som nevedela že ideš aj Ty dnes 🙂 Opatruj sa pekne, nech to dobre dopadne 😉 Ahoooj

jplenka
4. sep 2014

@gagirl veru netiším koľko vložíme, asi podľa toho, čo mi povedia oni. Nechám to na nich, či obidve alebo len jedneho, ale hadam dobre rozhodnu..
Pri predchadzajucich 3 IVF mi davali vzdy dve v GF a nic z toho nebolo.. :(

korenka17
4. sep 2014

@ludinka a načo ti je preboha recept?Ja som dokopy asi 20 krabičiek kúpila bez receptu,ved poisťovňa nič neprepláca vôbec,ani cent,takže recept nezháňaj,je voľne predajný

korenka17
4. sep 2014

@ina7 aké deky to robíš?daj foto,aj info,možno ti viaceré spravíme biznis 😉

tlucka
4. sep 2014

Ahojte kočeny, tak už máme "doma" jednu krásnu excelentnú blastičku 😀 😀
Len baby dúfam, že u mňa aj zostane... Zažila som totiž potom také nervy a stres, že neviem, či chúdiatko aj odo mňa neodišlo 😒 ☹

rebeka33
4. sep 2014

@donatela nie na amc nejdem. Triple su vraj o.k ,ale este som ich nevidela len doki mi povedala ked pozerala to krvacanie.o 3 tyzdne velky usg a potom uz snad bude dobre.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre