• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
ahojte kocky..chcem sa spytat prosim..prvom rade drzim vsetkym ivfkarkam palce nech to dotiahnete do uspesneho konca!! my ideme do Brna 1x..bude to nas 6.pokus..3xEt,2ket..Ferticent-neuspesne..1.konzultacia je 23.9.komunikovala som s dr.koudelkom, aby som si dala spravit horm.profil, imunologiu, hemato..atd..ten den pripadá na 1.den menzesu..myslite ze by som mohla uz zacat stimulovat v tom cykle? ako prebieha 1.konzultacia? mame oligoastenoteratoozoo asivsetkospermiu:slight_smile: podarilo sa Vam aj s takymto spermiogramom? doteraz krasne embrya blastocysty vzdy po 4ks, az v poslednom ivf len 2. Myslite ze je vacsia sanca otehu s 1? dakujem krasne za vsetky odppvede:slight_smile: drzim palce vsetkym kockam je to o nervy!!
5. sep 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 gratulujem k dobrym vysledkom.
5. sep 2014 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 ja som mala ET 17.6., takze len par dni pred tebou. Sranda, ze mame poradnu rovnako:slight_smile: pri dcerke mi nevolnosti presli az niekedy v priebehu 5.mesiaca (uz si presne nepamatam). Takze este par tyzdnov vydrzat...:slight_smile: ale vsetko zvladneme, len nech su drobatka v poriadku a my s nimi...
Daj potom vediet ako si dopadla na poradni?
5. sep 2014 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka to je na tebe :wink: myslela som, ze mas utrosovu krizu...
5. sep 2014 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, ak niektora potrebujete a chcete, mne by malo ostat 2,5 krabicky utrosu. Darujem :wink:
5. sep 2014 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@donatela ahojky, mozem si zobrat? doplatim co bude treba;)
5. sep 2014 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta Ak uz mas vysledky tak mozes zacat..picha sa od 2 dna..a reprodukca imuno oki? nk bunky?
5. sep 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 Ano mame maleho Miska a narodil sa pred tyzdnom:}...zazraky sa deju!!! ty ako pokracujes?
5. sep 2014 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka zatial ok, este cakam nieco z blavy, asi to ahm, ta rezerva vajecnikov..no to by bolo squelle dakujem:slight_smile:
5. sep 2014 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 krasne deticky :slight_smile: dufam,ze aj nam take dnes vlozili - sice len jedno, ale snad sa mu u mna bude pacit :slight_smile:
5. sep 2014 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx ahoj tak ako sa citis?
este aj z toho jedneho sa mozu stat dve :wink:
5. sep 2014 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi @ludinka @evadek @gagirl baby, tak uz som spat, dali sme si vlozit 1 bublinku, bola to expandovana blastocysta, Stelcl povedal,ze ukazkove embryjko, tak dufam,ze vsetko bude OK a o taky tyzden si najdem konecne 1x v zivote tie vytuzene // :slight_smile:
5. sep 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ludinka no doki povedal,ze ak si dame jedno, tak sanca mat z toho dvojky je asi 2,5%, co je strasne malinko. ..no uvidime, kazdopadne aspon toto jedno malinke sa dufam udrzi a bude so mnou najblizsich 9 mesiacov. citim sa inak v pohode, bolo to cele fajn, aj mm tam bol pri mne, Stelcl mal dobru naladu, takze vsetko fajn :slight_smile:

moja inak to vinko len dnes 1 deci, ci ako ti to doporucil? :slight_smile:
5. sep 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michelitta ja som na prvej konzultacii bola 4.8., a dnes mam za sebou vklad ;) takze vsetko sa da, my sme boli na ivf soft.
5. sep 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx ahojky a myslis ze by som mohla ist na to hned v tom cykle? ci co ti este robili? drzim silno palce!!
5. sep 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx drzim palce :slight_smile: :slight_smile: dufam, ze sa bude u tebe dobre citit a pekne sa udomacni :wink: aj mne vkladali expandovanu najvyssej kvality, ale zial tu stale oxidujem. A ty chod pekne naliat trochu cerveneho vinka na uhniezdenie. Aj ja to nabuduce vyskusam. A ako vyzerali dnes ostatne embryjka, kolko bude na mrazenie?
5. sep 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx ano sanca je mala ale ja napriek tomu pozam 3 pripady kedy sadali vlozit 1 a boli z toho dvojky :slight_smile:
ano dnes aj zajtra tak 1-2 dcl :wink:
XB je super kvalita :dizzy_face:
5. sep 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michelitta mne to akurat tak super vyslo, ze sme pockali na ms, a hned zacali v auguste s Clostyllbegytom + Fostimonom. Dala som si este urobit vysetrenie na stitnu z krvi, a doniesla som vysledky od svojho lekara a aj tie,co som mala z Gyn-Fivu. asi to zalezi aj od lekara,citam,ze ty mas ineho ako ja. Ale ja mam pocit,ze v Brne sa da vsetko :wink:
5. sep 2014 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi ostali 2 na mrazenie, jedna bola HB a druha XB... mam zajtra este zavolat, ako to s nimi vyzera, tak dufam,ze budu ok :slight_smile: neboj, ty tu uz tiez nebudes dlho "oxidovat" ako si to nazvala. mozno to vinko pomoze nabuduce, ja to teda skusim, i ked dojde mi to ako celkom haluz...ale dam si povedat. a vraj aj ten ananasovy dzus je fajn, myslim,ze nim tiez nic nepokazim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2014 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka to by bolo ineeee prekvapko!!! ale mna by to potesilo :slight_smile: no este mi ostali 2 na mrazenie, ale strasne duuufam,ze ich budem potrebovat az ovela neskor :slight_smile:
5. sep 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, aj vam niektorej býva zle pri stimulke? Ja som brala 5 dni clostilbegyt 2-1-2 a od včera len fostimon až do nedele. Toto je moje 5 IVF ale takto zle mi este nebyvalo! Len som znepokojená či je to normálne, asi mi aj tak iné nezostáva len vydržať... Mam išiel k rodičom na východ tak mi je o to horšie :frowning2:
5. sep 2014 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx naozaj mas super aj tie dve embrijka, a preco ti nevlozili HB ked si mala aj take? nam vzdy vybrali to najviac vyvinute...to vino je dobre na prekrvenie a podla mna aj ukludnenie :grinning:
5. sep 2014 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit no neviem mne zle nebyvalo :frowning2: ale viac kociek spominalo ze im od clostylu bolo tazko :unamused:
5. sep 2014 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ja neviem, on sa furt osival,ze len jedno, ze je to lepsie...lebo ze potom mu tam pary chodia plakat, ked si daju vlozit dve a z nejakeho dovodu to nevyjde... akoze my sme do poslednej chvile neboli rozhodnuti,ci 1 alebo 2, ale tak povedali sme si,ze si nechame poradit... snad sme urobili dobre :slight_smile:

a ktore su teda najlepsie? XB ci HB? Lebo v papieroch mam,ze vlozili HB :slight_smile:
5. sep 2014 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx a aku si mala sliznicu?
neboj sa ak sa ta naahodou nepodari tak budes rada ze mas este 2 zamrazene :wink:
viacerim sa podaril az KET, ale nato teraz nemysli v brusku mas urcite vytaza!
5. sep 2014 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka sliznicu som mala 8,3 - je to podla teba OK? lekar k tomu nic nehovoril, tak snad je vsetko,ako ma byt... ale tak ja som optimista strasny, ja verim,ze to urcite vyjde :slight_smile:
5. sep 2014 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sona_fit ani mne nebolo zle, nechces tam radsej zavolat, aby si zistila, ci je to OK?
5. sep 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx mne povedal stelcl ze minimum na vklad je 7mm takze to mas v norme :wink:
ale inak vseobecne stimulka sliznicu zhorsuje, a preto u niekoho je uspesnejsi az KET
no ja uz idem kukat telku tak sa lucim, a ty si uz tiez chod dat to vinko a urob si pekny vecer s manzelikom :slight_smile:
5. sep 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka no ved ked som bola na kontrolnom sone na 8DC, mala som len 5,1...takze aspon ze to je v norme teraz :slight_smile: ak by sme isli na KET, tak si potom dam vlozit 2 asi :slight_smile:

tebe sa inak podarilo na kolky pokus? :slight_smile:
5. sep 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx pri prvom ivf som mala ako ty 3 krasne embria, ivf bolo negativne-ani naznak //, pri prvom KET som mala mimomaternicove, a pri druhom zvysene HCG ale nerastlo,a pri druhom IVF som mala iba jedno schopne embrio a vidis drzi sa doteraz :slight_smile:
5. sep 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok