Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tixx
5. sep 2014

@ludinka no tak super, ze sa nevzdavas, ja som taka ista 🙂 tak verim,ze to aj my dotiahneme do uspesneho tehotenstva a potom sa budeme tesit z babatka 🙂 ludia,co si tymto nepresli, si to podla mna vobec nevedia predstavit...

donatela
5. sep 2014

@michelitta veľmi rada by som ti ho posunula, ale už ťa predbehla jedna kočka, ktorá mi písala do IP. Bola rýchlejšia... nehnevaj sa 😒

evadek
5. sep 2014

@tixx juuuuuuuuuuuuj..ze ukazkova..od zaciatku mam s teba dobry pocit..vyyyjde to..uvidis🙂

tixx
5. sep 2014

@evadek no dufam 🙂 citim sa uplne normalne, ziadna zmena 🙂 mozno to doki takto motivacne hovori vsetkym, co ja viem 😝 ale aj nam embryjko ukazali pred tym,ako mi ho vlozili, a na sone som videla,ako mi ho tam dali 🙂

evadek
5. sep 2014

@tixx takze si ho videla potom i dnu..tak nech sa pekne uchyti...beries i nieco na podporu..vitaminy..hormony..a tak?

tixx
5. sep 2014

@evadek no mam ten gel Crinone na podporu + udrzanie, ak by sa podarilo, to asi davaju standardne babam po IVF. a kyselinu listovu, vitamin E a C, inak nic 🙂

evadek
5. sep 2014

@tixx to staci...uz len pozitivne rozmyslanie a je to🙂

tixx
5. sep 2014

@evadek toho ja mam na rozdavanie, takze vsetko je ako ma byt 😀 😀 😀

gagirl
5. sep 2014

@tixx ahoj mojaaa..myslela som na teba cely den..tak ty uz mas v brusku vase embryjko..prajem mu nech je silne a pekne sa uhniezdi..drzim silno palce;)

evadek
5. sep 2014

@tixx neboj..ja viem pekne depkovat...takze si ju len odloz...ked bude zle mi ju posles🙂))

malickaberuska
5. sep 2014

Ahojte 🙂

@lienka_1 @haimi
asi pred mesiacom ste mi odporučili obrátiť sa na Mudr. Macháča v Reprofite. Tak som sa odhodlala a už máme za sebou aj prvú konzultáciu. Vlastne už aj začínam papať lieky čo predpísal. Tak sa už naozaj môžem pripojiť k Vám do tejto témy 🙂 Dúfam, ze ma trošku podporíte, lebo ja po tých rokoch a sklamaniach so zlými hodnotami hormónov už ani neverím... 😔 ale pán doktor nám vlial nádeje, že jednoznačne to máme ešte skúsiť s mojimi vajíčkami.

tixx
5. sep 2014

@evadek kludne daj vediet, poslem ti ju,ked bude treba 😉

tixx
5. sep 2014

@gagirl anooo mam, tesim sa... zajtra ma nasledujes, takze potom testujeme mozno spolu 🙂 nech zajtra prebehne vsetko ako ma,a zajtra o takomto case budes mat embryjko v brusku aj ty... to prave 😉

gagirl
5. sep 2014

@tixx dakujem..🙂prosim ta a ako ste platili?v eurach alebo ceskych korunach..a platili ste aj za zamrazenie uz?a este neviem ci si dat aj rano utros..ale ty tusim davas crinone..

tixx
5. sep 2014

@gagirl ja som platila normalne kartou, po tom vykone si ta zoberie uctovnicka o poschodie nizsie,a tam zaplatite + dostanes tehu test od nich 🙂 ja mam crinone...napisali mi aj dalsi, lebo by mi to do toho 12teho dna nevyslo, ale tak podla mna si daj, o kolkej mas vklad?

za mrazenie zatial nie, vraj poslu fakturu, uvidime zajtra, ci to obe zvladnu 🙂 vy davate vlozit 1 ak si dobre pamatam,ze?

tixx
5. sep 2014

@malickaberuska tak vitaj medzi nami, drzime palce, aby vsetko islo co najlepsie 😉

gagirl
5. sep 2014

@tixx aha..mi ideme o 11:45...tak si asi dam rannu davku..ja beriem utros a dost ma boli hlava uz treti den ..to asi z neho..Teba neboli?.Mi sme chceli platit v hotovost..tak si asi rasdej zamenime na koruny alebo tam zavolam ci da aj eurami..Uvidime ako budu na tom embryjka..ale verim ze vsetky su pekne..Mi si dame tiez vlozit len jedno asi..uvidim co povei lekar..zajtra je sobota neviem kto tam bude..

tixx
5. sep 2014

@gagirl tak ja mam Crinone, a nie je mi z neho nic. mne bolo najpohodlnejsie kartou, v banke nam daju podla mna normalny kurz, my vacsinu veci platime kartou. Urcite su vsetky embryjka pekne 🙂 a bude manzel pri tebe?

gagirl
5. sep 2014

@tixx kolko ste platili ?vy asi trocha menej lebo si myslim mala ivf soft..Ano..chcem ab bol pri mne..aj tvoj bol ze?..

tixx
5. sep 2014

@gagirl ano ano bol, bola to len chvilka, ale aspon som tam potom nelezala tych 10 minut sama 🙂 nas to vyslo 24 000 czk, a ano, mali sme soft

gagirl
5. sep 2014

@tixx jasne..partner by tam mal byt..🙂nam vypocitali cca 61000..ale mi sme mali klasicke ivf krtaky protokol ved vies..🙂no pekna palka..ale poslem to potom do poistovne na refundaciu a mali by nam nieco preplatit..tak dufam ze co najviac..Ty si asi neisla cez poistovnu..ci?je to tvoje prve ivf?

gagirl
5. sep 2014

Dievcata davali ste si rano pred ET utrogestan vaginalne?vklad mame na obed..DIKi

michelitta
5. sep 2014

@donatela ok nevadí, nech jej padne na uzitok dik za info🙂

a kocky prosim Vasssss kto mi odpovie na hore uvedeny dotaz??? dakujeeeemmm🙂

jplenka
5. sep 2014

@gagirl pri predchadzajucich ivfkach v gf utrogestan rano zapit som mala a nedavat do posvy...teraz mam crinone,akurat som si ho supla

gagirl
5. sep 2014

@jplenka aho..tak zajtra sa asi vidime.🙂

gagirl
5. sep 2014

@jplenka aha..ty mas tiez crinone..tak neviem asi ho teda radsej uzijem-..pri prvom ivf som si tusim mala dat az po transfere...

jplenka
5. sep 2014

@gagirl my sice budeme odtial ponahlat,ale hadam sa aspon na minutku vidime...veeeela stasticka a testujeme spolu,dufam,ze zajtra bude mat lekar stastnu ruku..

gagirl
5. sep 2014

@jplenka uvidime ale aspon na minutku snad ano🙂tak dobru noc a vela stastia aj vam..🙂

tixx
5. sep 2014

@gagirl nie, my sme isli ako samoplatcovia - bolo to rychlejsie riesenie, a vedeli sme, kolko to cca bude stat, tak sme nevahali. a ano, prve IVF 🙂

idem si uz lahnut, tak bru noc a zajtra sa potom ohlas, drzim palce!

diska
5. sep 2014

@michelitta ahoj,ked sa s lekarom dohodnete ,kludne mozes hned zacat stimulku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre