• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@crazybabenka budeeeeess:slight_smile::slight_smile::slight_smile:,budem caakat na spravicky:slight_smile:
9. sep 2014 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 ahoj. pamätám si Ťa (aspon si myslím :slight_smile: ) z diskusie "pipiny v GF" alebo tak nejako :grinning:
ja by som sa s nimi chcela dohodnúť na Soft ivf. v GF som vždy mala cez 20 vajíčok, ale išlo to na úkor kvality. tak uvidíme. sama som zvedavá.
10. sep 2014 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 ano doc. Tomas je naozaj super lekar, bodaj by bolo takych viac...
10. sep 2014 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zabka1124 super výsledok..mate zamrazene spermijky?..ochota od buduceho svagra super..moj by sa mi hned aj núkal že ma oplodní.. :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2014 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte dievcata,vie mi niekto poradit v ktr.tyzdni sa da najskor robit ultrazvuk?
10. sep 2014 o 08:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@staga neboj bude všetko dobré, mysli pozitívne a uvidíš čoskoro tu budeš písať že si tehulka
10. sep 2014 o 09:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adventmision myslim ze sa da urobit aj v piatom tyzdni-ale vtedy vidno len vacok, ja som bola ked som bola 6+2 a uz bolo vidno aj srdiecko
10. sep 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte manželovi spermiogram ukázal, že má oligoasthenospermia, hypospermia. Bol tu niekto s takou diagnozou a nakoniec sa podarilo otehotnieť?Začínam stimuláciu cca o 2 týždne.
10. sep 2014 o 09:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beni23 no my sme s touto diagnózou otehu prvý krát prirodzene.....teda v príprave na IUI ale folik praskol skôr....tak ho nerobili.....ale manžel potom mieril presne......ale teraz sa nám už 2,5 nedarilo....takže od včera pichám a ideme do softu
10. sep 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@crazybabenka joooj ja som taká nešťastná teraz lebo som napísala výsledky so spermiogramu stelclovi tak on že je to dosť špatný výsledok a nevie či pre oplodnenie pomôže aj ISCI
10. sep 2014 o 10:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka aj my ideme do softu, mam clostyl a merional
10. sep 2014 o 10:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beni23 ono to je aj o tých hodnotách....ale vždy je treba myslieť pozitívne :wink: nám dal napr. na výber....či oplodnenie necháme na prírodu....alebo ICSI.....ale mi už nechceme nechať nič na náhodu a ideme do ICSI
10. sep 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka s pozitívnym myslením nemám problém, my na prírodu, že sa podarí čakáme 7 rokov, aj nám dal icsi, len písal, že nevie či icsi pomôže, asi 2 týždne berie vit.E a macu tak dufam, že do začiatku oktobra ked pojdeme na odber sa trocha niečo zmení k lepšiemu, teraz má len 2 pohyblivé spermie
10. sep 2014 o 10:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásim včerajšie kontrolné sono: morfologia v norme,placenta vzadu,má už 11,2cm,116g,akcia srdca pravidelná,pohyby prítomné...na krv na triple testy idem zajtra...tak držte palce
a ešte,v pondelok mi oznámil môj Dr.,že mám nejaký "nemocničný bacil",poslal mi nejaké čípky,ktoré museli v lekárni namiešať,sú ATB lokálne...dúfam,že nemusím mať obavy???
10. sep 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
baby, aké máte skúsenosti s MUDr. Otevřelom?
10. sep 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenka17 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem a drzim palce aj nadalej :wink: :slight_smile:
@benny11 ja som s nim osobne ziadne skusenosti nemala, takze neviem odpovedat na tvoju otazku...
10. sep 2014 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@korenka17 gratulujem a nech vsetko ide ako ma :dizzy_face:
Ja som dnes absolvovala "sladku vodu" a nebolo to nic hrozne :wink:
10. sep 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@korenka17 super :slight_smile:
joj keby som uz aj ja bola tak daleko.....ja mam kontrolu az o 2 tyzdne
10. sep 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenka17 gratulujem a prajem aby bolo všetko v poriadku až do konca
10. sep 2014 o 12:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka nemaj strach 2 týždne ubehnú ani sa nenazdáš
10. sep 2014 o 12:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa smejem na tvojom svagrovii:slight_smile:!!
Ano mame zmrazane spermiky, je to takto jednoduchsie:slight_smile::slight_smile::slight_smile:!!Moj buduci svagor je este take 29rocne ucho, asi b sa hambil mi nieco take povedat:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:!!!!!!!
10. sep 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenka17 ahoj:slight_smile:!!Super spravickyyyy:slight_smile:!
ATB sa neboj, ja som mala tiez v 16tt streptokoka(ci co to bolo)v moci!!Musela som uzivat 7dni ATB a vse bolo ok. Oni davaju tehulkam ine antibiotika ako sa davaju normalne netehulkam!!!
Takze bud v pohode, tvoj Dr. vie co robi.
Mne bolo povedane, ze to co som mala ja, moze byt nebezpecne pre babo-ze moze my poskodit nejako vodu,obal, tak som brala a potom pred porodom,my dali infuzku , aby maly nedostal sepsu!!!A teraz my v postielke spinka ukecany chlapiskooo:slight_smile:!!Drzime prstekyyy:slight_smile:!
10. sep 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@donatela ahojtteeeeeee :slight_smile::slight_smile:!!Ako sa mateee???Ako sa ma velka sestra??A buduci 2-sobny tatooo:slight_smile:??!
A vy dvaja ako sa mate????Juuj , to uz ste v 15tt, krasne:slight_smile:!!!Dufam, ze ta choroby obchadzaju:slight_smile:!
My sa mame dobre, zacala som stimulku na 3IVF-odber mam tuto sobotuu:slight_smile:!
MATUSKO chodi do jasliciek, tak strasne sa tesi ked tam ide:slight_smile:, normalne tam bezi z auta:slight_smile:.Az neuveritelne rychlo si zvykol a ako to byva, ohlasilo sa nam hrdielko a aj zubkyy:(, ale to uz mame nacviceneseea:slight_smile:!
Teraz si odfukuje, tak ja zatial kukam co nove, lebo neviem ako, ale maly funguje asi na baterky:slight_smile:!!!!
Uz sa tesim na nove spravicky od tebaa:slight_smile:!papaappa
10. sep 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koceny, co mate po ivf, na ktory den ste testovali,a uz nieco bolo vidno? ja som dnes 5. den po ET, este je velmi skoro asi, rozmyslam,ze na ten 9-10. den by uz nieco mohlo byt vidno,co myslite?
10. sep 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx 10 den uz myslim vidno aspon ducha 90 percentam kociek :wink: tak pokojne testuj uz vtedy,
ja som mala slabulinku ciarku na 9 den
10. sep 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx inac u mna sa na 8 den zacali prejavovat prve priznaky,ustavicny hlad a otazeli mi prsia
10. sep 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benny11 ja k nemu chodim je velmi nily snazi sa pomoct. Aj ty ho budes mat ci?
10. sep 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko ešte neviem, rozhodujeme sa
10. sep 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ja mam pocit,ze som stale unavena, a dnes rano mi bolo zle, ale to si asi len nieco nahovaram :slight_smile: tak pockam este tych 5 dlhych dni a potom testnem :slight_smile:
10. sep 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx tu unavu sposobuje utrogestan, na priznaky je este naozaj skoro
viem ze 5 dni je dlha doba ale poviem ti ze potom cakat na sono 2 tyzdne je ovela horsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takto skoro je skoda testu
10. sep 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok