Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

malickaberuska
17. sep 2014

@zibi Ty máš prehľad ako doktor 🙂 vysvetlíš mi prosím ťa v skratke aj tie ANA protilátky? ďakujem veľmi pekne 🙂

tlucka
17. sep 2014

@falin Ďakujem zlatíčko 🙂 Počkám na teba a budeme spoločne po Trnave voziť malých Pepíkov 😀 😀

tlucka
17. sep 2014

@sona_fit Ahojky Sonička, čo to tu čítam.. Ja mi ľúto, že ľúto, že máš takéto problémy, ale hlavné je, že už máš v brušku ebmryjko. Tak musíš veriť, že to dobre dopadne. Síce si teraz vytrpíš, ale nakoniec o 9 mesiačikov budeš najšťastnejšia mamina 🙂 Veľmi ti to prajem. 😉 A tuším, že to má taký priebeh ako u @tixx, že máš OHSS a za pár dní budú krásne čiarky na teste. 😉

gagirl
17. sep 2014

@korenka17 jej moja..blahozelam..🙂

tlucka
17. sep 2014

@mimika1973
@ludinka Kočky, Ďakujem za povzbudenie, snáď sa nabudúce konečne zadarí. 😉

@speranza1 Vďaka 😉 Tú hysteroskopiu idem teraz absolvovať, ale na KET asi určite nepôjdem, aj keď som čítala, že by to možno zvýšilo šance. Chcem ísť na imunologické vyšetrenie, potom do kúpeľov a až potom riešiť opäť vklad. A teda skôr ako vo februári to nebude. 😒 Ale čo už narobím, na dobré sa dlho čaká 😀 😀 😀

timona
17. sep 2014

Mzslite ze nie je neskoro ist na folikulometriu 9 DC?tak mi to kazali v reprofite...

tlucka
17. sep 2014

@sona_fit Sonička, správu vyššie som ti napísala ako maďarka 😀 😀 😀 Musím si kúpiť telefón s väčším displejom alebo vyčistiť okuliare, lebo akosi nevidím, čo píšem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Je ti už dnes lepšie?

skaredekacatko
17. sep 2014

@diska takze to uz moj gyndos si odsleduje tak to zatial necham tak beriem tu listovu plus kupele tak uvidim. Som si citala ze ta kyselina je dobra na ten homocystein tak uvidim.

rebeka33
17. sep 2014

@timona vacsinou chodime 8-9 den takze je to o.k.

skaredekacatko
17. sep 2014

Neviete kolko stoi infralipid v reprofite?

gagirl
17. sep 2014

Kocky chcela by som sa poradit co by ste robili vy..Som po neuspesnom 2ivf..spolu som mala zatial 3vklady..vsetky tri embryja sa vkladali na 5den po Pk..Rozmyslam ci si mam dat spravit pred vlozenim mra zacika co nam este jeden zostal nejake vysetrenia..Imunologiu a genetiku mame to je ok..aj nejake odbery na hematologiu a stitnu zlazu mi robila moja gynekologicka su vraj ok..Rozmyslam nad hysteroskopiou aj ja..aj ked ziadne zapaly a vytoky moc nemavam..Co poradite?alebo ist rovno najblizsi cyklus na ket..Ozaj na ket sa u nich moze ist hned o mesiac?dakujem

zibi
17. sep 2014

@malickaberuska no to ti na imunologii zoberu .. antinuklearne protilatky.. ked su zvysene mozu hovorit o nejakej autoimunitnej chorobe
neviem ci ako doktor ale tak vela som sa zaujimala.. keby, tiez by som doteraz mala nk bunky zvysene a aj vsetko ostatne 😖

nelly3
17. sep 2014

@gagirl
ahoj, ja by som isla rovno hned na KET 😉

nelly3
17. sep 2014

@tlucka
ano na dobre sa dlho caka, ale cas leti, ja by som po hysteroskopii isla do toho, teda ak ta vek netlaci 😉

sona_fit
17. sep 2014

@tlucka Ahojček, ďakujem, už mi je trochu lepšie, ale len keď ležím. Aj som išla k lekárovi ale dnes ordinoval len 2 hod. a bolo tam straaaasne veľa ľudí, tak sa pôjdem ukázať zajtra.
Ja tiež niekedy píšem somarinky, resp. ten I-pad si sám skladá slovíˇcka aké sa mu zachce 😉
Myslím že s ET to ešte nemôže mat súvis , včera keď mi to začalo bolo len 24 h. po transfere. To moje vaječniky su este zblbnuté z toľkých hormónov. 🙂
Držím palce na tú hysteroskopiu, snáď to pomôže. Tie Lúčky by som aj ja brala, ale už by som si celé musela platiť. Škoda že som zmúdrela až na tomto fóre, keď už bolo neskoro ☹
Mám ešte 3 embrijka tak ak to druhé nevíde, pouvažujem a možno sa tam aj stretneme 🙂

falin
17. sep 2014

@tlucka - ty si zlata, ale na mna sa moc nespoliehaj, mala ma uz 9 rokov a surodenec stale nic 😔
Btw. od dcerky mame "objednavku" na sestricku, mozno preto to tak dlho trva 😎
A nechces to ket predsa len hned skusit po hystero, mas vyssie sance otehu a ak by to nevyslo, riesit imuno a kupele. Ved na imuno mas aj tak prednison preventivne

falin
17. sep 2014

@gagirl mozes ist hned na KET 😉

falin
17. sep 2014

@nelly3 - ahojky, ako sa mas? kedy to rozbehnes?

nelly3
17. sep 2014

@falin
uz coskoro 😉

gagirl
17. sep 2014

@nelly3
@falin kocky a kedy sa zacina s tabletkami..od ktoreho dna sa berie estrimax a utros?ja uz mam dnes 1dc..

nelly3
17. sep 2014

@gagirl
estrimax od 1DC a utrogestan od 14DC 😉

gagirl
17. sep 2014

@nelly3 aha..tak uz som asi zmeskala..aj ked mam doma estrimax ale len dnes som pisala mail doktorovi..a nedohodli sme sa ze zacneme hned pripravu na ket..ja som este na pn tak som to mohla fakt zacat tento cyklus aby som po mesiaci v robote zasa nesla na pn..

nelly3
17. sep 2014

@gagirl
podla mna mozes zacat, aj keby zacnes 2DC ked ti odpise.

falin
17. sep 2014

@gagirl - inac mozes ist aj bez estrimaxu, ak nemavas problem s vyskou sliznice.
A ak ano, kludne mozes ako Nely pise, ze zacnes od 2 dc. Ak ti dr. neodpise, skus mu zajtra zavolat a dohodnut sa 😉

gagirl
17. sep 2014

@nelly3 uvidim teda ako sa s nim dohodnem..diki..🙂

gagirl
17. sep 2014

@falin ok..dakujem kocky..ste zlate;)

gagirl
17. sep 2014

@nelly3
@falin este ma napadlo ze mam len par tbl estrimaxu..kolko sa berie denne?moze mi ho predpisat aj moja doktorka?

beni23
17. sep 2014

Dievčatá mám na Vás otázku, nabudúci týždeň začínam stimulku clostyl a merional, na folikulometriu mam ísť na 8 deň ale ja pôjdem až 9 deň,chcem sa opýtať keď idem len na 9 deň tak clostyl a merional si pichám o 1 deň naviac?

diska
17. sep 2014

@beni23 do utzv beries vsetko tak ako mas v protokole a tam ti povedia ako dalej.

diska
17. sep 2014

@gagirl moze ti ho predpisat tvoja gyn.ak je ochotna.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre