• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

11. decembra 2016 
@timona bezne sa picha vsetko v tom istom case,ale vzhladom na planovanie pichnutia pregnylu ten sa picha zvacsa okolo 22h je dobre prejst na pichanie aj merionalu a aj orgalutranu rano,teda ja som to tak mala,cize uz si vsetko pichni rano napr. o 9h,rozumies?
21. sep 2014 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timona aj ja som si doteraz pichala vsetko vecer a ked mi dr. pridala aj orgalutran, tak hovorila, nech prejdem na pichanie doobeda
21. sep 2014 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diska nie, bola som u nej kvôli inzulinovej rezistencii
21. sep 2014 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evadek presne z jednej choroby do druhej, ale to tiez nie je dobre pre tehu, ja mám vždy stres, aby som tesne pred ivf neochorela a ako na potvoru buď nejaké prechladnutie, alebo herpes, alebo kašeľ, no stále niečo a najhoršie, keď ma chytia priedušky a musím užívať atb, vtedy ma ide poraziť
21. sep 2014 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evadek nie nebrala som nic speci ,len femibion od stimulky a pohar cerveneho vina na vecer ,lebo mam slabe sliznice. Snazime sa 10 rokov a vela som toho vyskusala ,ale velky vysledok som nevidela. Dzim vam palce.
21. sep 2014 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne predpisali v rf estrofem vaginalne. To si mam davat tie male tabl. Fakt vaginalne? ci existuje nejaka specialna forma?
21. sep 2014 o 17:42  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gagik určite vaginálne,to som nepočula ešte,ja ich tiež teraz užívam a normálne,vaginálne sa dáva utrogestan
21. sep 2014 o 17:50  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gagik utogestan sa dava vaginalne ,estrofem neviem ze by sa tak mohol davat :confused:
21. sep 2014 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@buba08 duuufam,ze to prestane...ze sa dam rychlo dokopy...vies, kolko bab otehotnie a su chore..opite,,,alebo neviem co..Neboj..to sa spravi...tie choroby prekoname..imunitu dame dokopy a potom huraaaa na to:slight_smile:
21. sep 2014 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebeka33 dakujem..ja beriem toho dost...a dufam, ze to k niecomu bude..:slight_smile:
ale dala si to...:slight_smile:a to je najdolezitejsie..:slight_smile:
21. sep 2014 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evadek moja citam,ake vitaminky beries, a kyselinu listovu tiez? :slight_smile:
21. sep 2014 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tixx vitamin E, D3, zinok+ selen, inofolic, skupina vitaminov B- tam je i kyselina listova a omegu 3...
fuuu az teraz ked pisem vidim ako je toho vela...vsetko som to postupne priberala podla mojich problemov...ale viac menej su to veci na imunitu a vajka...
21. sep 2014 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tixx ako si tehulkujes?:slight_smile:mas sa fajn?..uz si bola na krvicke?
21. sep 2014 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evadek zatial sa mam fajn, vsetko je ako ma byt /dufam :slight_smile:/ - na krv a prve sono idem v utorok rano,tak potom dam vediet :slight_smile: no ved aj v inofolicu mas kys.listovu,takze to je ok. ja som tiez brala Ecko ku kys. listovej, inak sem-tam nejaky B-komplex, ale inak nic.
21. sep 2014 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tixx a este stale testujes a uistujes sa ci si tehu?...no ja by som to robila:slight_smile: do prvej krvi by som bola nervozna...a potom tiez:slight_smile:)
Inak ako ste sa vy dlho snazili?...Muz sa teci, cooo?:slight_smile:
Juuuj..nech to dobre vsetko dopadne...:slight_smile: potom aj mne:slight_smile:
21. sep 2014 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evadek posledny test som robila v piatok, to bolo 14 dni po ET, ta ciarka bola opat silnejsia :slight_smile: hodim potom do fotoblogu aj fotecku. a uz sa mi nechce na tehu testy minat dalsie peniazky, ved mi to doki z krvi urcite potvrdi :slight_smile: snazili sme sa v podstate od minuleho septembra, len ked sme zistili,ze to len tak nepojde s nasim spg, tak sme nevahali a pustili sa do boja :slight_smile: a dobre sme spravili. Manzel sa tesi,jasne, to bude naozaj vytuzene babatko :slight_smile: no a tebe to tiez dopadne dobre, lebo si v tych najlepsich rukach...tak sup ma nasledovat :wink:
21. sep 2014 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tixx tak super ...a aky ste mali presne spermiogram?..my mame teratozoospermiu..97 patologia..:(
Inak od kedy sme sa vratili z Brna stale tomu verim, aj ked prisli nejake pochybnosti...ale myslim si, ze lepsie centrum a mudr. sme si ani vybrat nemohli...)
21. sep 2014 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@evadek oligoastheno v GF a v Brne oligoasthenoterato :unamused: a vidis, podarilo sa :slight_smile: oni tam tu spravnu spermosku urcite najdu!
21. sep 2014 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@tixx inak toto hovoril Stelcl..ze vzdy im vyjdu horsie vysledky ako v centrach na SR...tak som zvedava co nam vyjde...ale to uz je jedno..jedna sa tam hadam najde :slight_smile:
21. sep 2014 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evadek no jasneeeeeeee,ze najde! :wink: uvidis, bude to mat priebeh ako u nas :slight_smile:
21. sep 2014 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tixx ahoj moja..mam sa tak vselijak..je mi smutno este po nasom neuspechu ale co sa da robit..musime ist dalej a verit ze raz to vyjde aj nam..so Stelclom som si pisala,pytala som si ci navrhuje nieco nejake vysetrenia ked nam nevyslo ani druhe ivf ..pisal ze zvycajne navrhuju imunologicke vysetrenie a hysteroskopiu..imunologiu ja uz ale mam spravenu o tom som mu este asi nepisala asi..tak rozmyslam ci spravit tu hysteroskopiu este..Alebo pisal ze to proste budeme brat tak ze to nevyslo mozno aj kvoli veku a budeme skusat dalej..tak sa mam rozhodnut ako to vidim ja a napisat mu..Na ket by sme chceli najblizsi cyklus asi zacat..uvidime..A ty ako sa citis?testiky su pekne..:slight_smile:
21. sep 2014 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule takáto otázočka :grinning: :grinning: :grinning: keď vám niečo posielajú z Brna....je normálne na obálke napísané, že centrum asist. reprodukcie??? ....môj problém je v tom....že máme "veľmi klebetnú" poštárku....ktorá je ako na potvoru aj naša suseda....a jej manžel je podriadený môjmu manželovi.....a nebola by som veľmi šťastná keby to vedel celý panelák a Miškovi kolegovia v práci.....ako nemáme s tým problém....aby sa vedelo, že ideme na IVF.....ale len v rámci rodiny a kamarátov....čo sú nám blízky.....už keď mi prišla pošta od môjho gyndoša tak zisťovala..."či mám nejaké problémy" keď chodím ku gyndošovi do MT
22. sep 2014 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@crazybabenka ahoj mne keď posielali recepty v ľavom rohu na obálke bola ich pečiatka
22. sep 2014 o 12:13  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gagirl moja, to je viac nez iste,ze vam to vyjde! ja viem,ze teraz ti je smutno, ja by som na tom bola podobne,keby to nevyslo...ale fakt musis dat hlavu hore a ist bojovat dalej. Este tam mate mrazacika,mozno telo bude teraz bez hormonov oddychnutejsie a podari sa to. Hysteroskopia co vlastne riesi?
22. sep 2014 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@beni23 toho som sa bála :confounded:
22. sep 2014 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tixx podľa posledneho spermiogramu výsledok je oligoastheno, ale tak verím, že v Brne nám pomôžu
22. sep 2014 o 12:16  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@crazybabenka skús sa opýtať lekára či by bol problém keby ti na obálku nedávali pečiatku a vysvetli mu prečo, podľa mňa určite pochopí
22. sep 2014 o 12:18  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,viete mi poradiť,či niečo prepláca aj poisťovňa,či všetko si hradíte sami?
22. sep 2014 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, brali ste estrofem vramci IVF este pred OPU?
22. sep 2014 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timona davaju ho napr. Od kontroly na 8.DC, ked je sliznica len okolo 5mm
22. sep 2014 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok