• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

12. decembra 2017 
@beni23 neboj..to je asi normalne...)..dame to..:slight_smile:
23. sep 2014 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beni23 nie nie 2prasky mozes rozriedit z 1vodou.Ta voda.je len voda na injekcie nie ucinna latka .ta je vtom prasku.
23. sep 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beni23 prepac uz ti odpisali predomnou. Iniciativjy bl..
23. sep 2014 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 To nič v pohode :slight_smile:
23. sep 2014 o 18:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek Tak musíme to dať, neviem ako u teba, ale u mňa je to už 7 rokov čo čakám, že prirodzene, aj keď pred 3 rokmi sme boli na IVF v KE.
23. sep 2014 o 18:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beni23 my sa tak dlho nesnazime..ale pre mna to je uz velmi dlho..mozno dkopy ani nie tri roky...mozno dva..neviem...
Mame za sebou len jedno IUI...ale vela diagnoz....a dufam,ze v Brne to vyjde..:slight_smile:
Si velmi silna...ze uz tolko dokazes cakat..ale ono to raz musi prist..a v lepsich rukachako v Brne nemozeme asi ani byt:slight_smile:
23. sep 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek Aj ja si myslím,že Brno je správna voľba, silná som len niekedy ma chytí taký stav, že prečo už všetci majú detičky a ja ešte nie. No dúfam, že teraz sa to zmení. Prajem tebe ako aj ostatným dievčatám tu, aby čo v najkratšom čase držali svoje detičky na rukách, pretože nič na svete nie je krajšie ako dieťa.
23. sep 2014 o 19:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@beni23 neboj...naaaas cas este len pride :slight_smile: ..my si cakame len na spravnu dobu :wink:
23. sep 2014 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek Máš pravdu, my si to vychutnáme troška neskôr ako ostatné :slight_smile:
23. sep 2014 o 20:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete ako sa dat dokopy..?..beriem Medrol..to znizuje imunitu..ochorela som ( ja nebyvam chora) a nie a nie dostat sa z toho...myslite, ze sa dám dokopy, alebo musim ist k lekarke ?...( mam tu virozu co je teraz, som strasne zahlienena, hlieny mi stekaju dole, neviem ich vysmrkat ani vykaslat)...
24. sep 2014 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky hlavne tehulky idem sa pochvalit . Morfologia dnes u Dankovcika v poriadku ,vyzerame zdravy a mame pipika takze chlapec :slight_smile: .
24. sep 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@evadek kup si acc long na odhlienenie mne to kazali v RF pred ET ked som bola chora.
24. sep 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska Ďakujem...)
24. sep 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rebeka33 Gratulujem :slight_smile:
24. sep 2014 o 11:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 gratulujem nie je nič krajšie keď to niekomu takto krásne výjde :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2014 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Cau draha! :wink: Som Ta davno necitala :grinning:
24. sep 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 :confused: :confused: :confused: "ešte aby ťa to nemrzelo" :grinning: :grinning: :grinning: ale nie to teraz nehrozí kua nemám čas ale ja si ho nájdem kočko ver mi o chvíľku :grinning: :grinning: :grinning: . Ako v práci ?
24. sep 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 V praci??? Uf! Mozem na tomto fore nadavat????? :grinning: :grinning: :grinning: .....ale ked privriem vsetky oci a ocka na silonkach tak sa da. A ked vyrobim tony papierov, tak sa obcas stane, ze aj robim to, co som chcela robit. Snad sa to po uvodnom administrativnom kole zlepsi :grinning: :grinning:
24. sep 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak aj ja sa idem pochvalit :slight_smile:
dnes som bola na sono, krpec je zatial v poriadku, NT bolo v norme a aj nosova kosticka bola :slight_smile:
konecne som dostala aj tehu knizku tak sa vytesujem :dizzy_face: :slight_smile:
baby zelam vam vsetkym nech toto prezivate cim skor :slight_smile: ja som bola dost velky pesimista ale v brne su naozaj super a pomozu, len treba vydrzat :slight_smile: :wink:
24. sep 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@ludinka gratulujem nadherná správa
24. sep 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka gratulujeeeeeem....:slight_smile:
24. sep 2014 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes som volala do brna ohladom embrijka, mame zial len jedno embrijko, tak drzte silno palceky nech bojuje a vydrzi do ET a potom uspesne do konca :wink: na jednej strane placem ze je len jedno, no na druhej strane silno dufam, ze bude to spravne a vitazne pre nas
24. sep 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ludinka gratulka len tak dalej ,nezmenis si status nech vieme v kt.si tt.
24. sep 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2014 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka A prečo si bola skeptická? Problém bol na strane tvojej alebo manželovej?
24. sep 2014 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pbetuskap držím palce :slight_smile:
Koľko si mala vajíčok?
24. sep 2014 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute kocky, tak mam dobru spravu - co je,ze mi potvrdili,ze som tehotna :slight_smile: ale lekarovi sa moje hcg zdalo privysoke... je to podla vas normalne? mam ist v piatok na kontrolne sono... ET som mala 5.9. a HCG mam vraj 10 000... stretli ste sa s tym niektora? dufam,ze v piatok bude vsetko ok a ze ma nevyplasi ako naposledy vcera, ked mi povedal,ze tam "nic nevidi" :confounded:
24. sep 2014 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rebeka33
@ludinka
Super, ze som nakukla, aspon viem, co mate nove. Gratulujem vam obom k peknym vysledkom:slight_smile: len tak dalej...
Ja mam v piatok vysledky z triplle testov a 17.10. velky morfologicky utz. Tak drzte palceky... Dam potom vediet ako sme dopadli.
24. sep 2014 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
24. sep 2014 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok