Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
3. okt 2014

@falin dakujem no tak uvidim chcem zmenit aj gyndosa u nas tak ked uvidi moju kartu tak snad nebude problem mi potom vypisovat recept po tom co som vsetko zazila ☹

tinkatinulka
3. okt 2014

@bergalm kolko máš este nanukov? Nacerpala si síl v nem? Moc drzim palce aby malinka poslala surodenca.

diska
3. okt 2014

@bergalm ahoj,chod na hematologiu ak si este nebola nech ti zoberu krvicku a predpisu fraxiparin alebo clexane,povies co mas za sebou a aj podla toho sa zariadia,mozno by bolo dobre si zacat pichat uz od transveru skoro kazda to tak mame co si pichame.Picha sa do bruska,robia sa modrinky ale inac pohoda.

evadek
3. okt 2014

@bergalm ja mam od prveho dna stimulacie...a do brucha

bergalm
3. okt 2014

@tinkatinulka mam este 4 nanukov a kazde zvlast zamrazene 2 z toho su tie najkvalitnejsie a 2 su o stupen menej no Marcelino doporucil uz len jedno vkladat po tom co sa stalo ☹ ☹ nacerpala verim v to,ze mi posle namiesto nej surodenca 😉 a konecne budeme rodina so vsetkym,co k tomu patri

bergalm
3. okt 2014

@diska bola som tam pred 4mes.vsetko o.k.len Marcel mi odporucil aj tak pichat,nakolko som prisla o malu v 7mes. a sami nevedia ze preco,tak toto je aspon nieco co mozem spravit ale az od pozit.testu Myslim,ze aj preto mi to odporucil az potom a nie pred

bergalm
3. okt 2014

@diska ale dakujem moc za radu

diska
3. okt 2014

@bergalm tak snad to teraz dopadne ukazkovo a nikdy nevieme co prave pomoze ,tak verime ze Marcel ma pravdu 😉

bergalm
3. okt 2014

@diska dik no dufam,ze sa to konecne podari 🙂

ina7
3. okt 2014

@demi2 Záleží na tom, do ktorého sk centra si chodila. Nás vyšlo ako samoplatcov soft ivf v brne s liekmi, icsi, pk, aj benzínom do cca 1500€. Viem že niekde na sk sa toľko len dopláca ku poisťovni.

tinkatinulka
3. okt 2014

@bergalm tak super, a ides tento mesiac? Bude vela letných deticiek 2015.

evadek
3. okt 2014

a kto ide v novemb.?..🙂

demi2
3. okt 2014

@ina7 Dakujem. Ja mam uz 40r. Chodim do Iscar Ba tam mi povedali, ze uz som na soft stara. Poruchu nemam ziadnu akurat partner ma horsi spermiogram. Ta cena je neporovnatelna, pretoze mne povedali, ze nas to IVF bude stat cca 3tis€ ako samoplatitelov. 1500€ nas stalo ked nam doplacala poistovna. No tak to je neporovnatelne.

sona_fit
3. okt 2014

@demi2 Ahoj, ja budem mat 40 r. v marci a tiez som po neuspesnych IVF na SK presla do Brna a lutujem ze nie skor. Je to uplne o inom. Na SK som vyskusala 2x Gynfiv a 1xFerticent.
Reprofit je ta najlepsia volba aku som mohla vybrat. Vsetky babenky Ti to tu potrvdia.
IVF ako soft sa mi u nich hned zadaril (i ked to skoncilo MA), ale ten soft je uplne o inom. Vajek je menej ale sú kvalitnejsie, predlzenu kultivaciu robia automaticky, nic sa zato nepriplaca, prístup uplne super, doktor mi odpisuje hned na vsetky otazky, ked mam problem aj vecer o 22.00 h sa ma pytal ci je to uz lepsie,...atd.

ivka3901
3. okt 2014

Ahojte tak dnešný ultrazvuk dopadol dobre sliznica narástla na 6,21 a teším sa do pondelku ešte narastie hádam 🙂

crazybabenka
3. okt 2014

@diska asi....ale asi si dal redbull.... 😀 😀 😀 lebo už je všetko ako má 😀

diska
3. okt 2014

@crazybabenka mozno si precital,ze si sa naneho stazovala 😀

crazybabenka
3. okt 2014

@diska myslím....že čítať koňa popritom všetkom nestíha 😀 😀 😀 😀 ja som sa nesťažovala.... 😀 😀 😀 😀

bergalm
3. okt 2014

@tinkatinulka ano chceli by sme uz tento mesiac

evadek
3. okt 2014

@crazybabenka ale kona pozna..🙂))..Lebo moj muz mu povedal,ze ja mam vsetko uz nastudovane a Stelcl na to: no jo, Modry konik ,ze ?🙂

buba08
3. okt 2014

@evadek možno to číta jeho partnerka a všetko mu referuje 😉

rebeka33
3. okt 2014

@bergalm ja picham od opu a pichala som aj pri Simi. Aj ked sme prisli o jej dvojca ,ale aspon sme donosili aj ked bola mala na svoj tt a sla cisarakom. Teraz zatial.sme ukazkovy tak sa tisko modlim ,abyto dobre dopadlo. Claxene sa mi zda byt este lepsi ako fragmin. Drzim palce.🙂

evadek
3. okt 2014

@buba08 možno to cia on sam a tesi sa z obdivovateliek..hladka mu to ego 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

crazybabenka
3. okt 2014

@evadek to viem....koňa poznajú všetci 😀 😀 aj so mňa si robil srandu.....že či mi má všetko vysvetľovať....alebo mám "naštudovaného koňa" 😀

buba08
3. okt 2014

@evadek ... a preto nič nestíha 😉

ivetahe
3. okt 2014

na 9 den som mala spinenie,na 10 den mens.krvacanie,obrovska bolest v podbrusku,a bolo po vsetkom

evadek
3. okt 2014

@crazybabenka ... no on sa proste na nas musi riadne bavit...a pritom my ho mame rady..len ho nechceme vidiet az tak casto..staci tri krat....sono....vyber...vklad.....a potom ho uz nemusim vidiet. 😀 😀 ..mozno o dva roky..ked si pojdem pre surodenca...:🙂

evadek
3. okt 2014

@buba08 tak tak .... 😀 zavislost nepusti 😀 ...

evadek
3. okt 2014

@ivetahe to mi je luto...:( ...A na krvi si nebolA?

ivetahe
3. okt 2014

@ivka3901 ahoj vyslo ti to v Brne na prvykrat ?ake mas diagnozy ja mam endometriozu ,a ashermanov syndrom caka ma teraz v Brne dalsia hysteroskopia,beriem estrimax. utrogestan na sliznicu na jej rast

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre