Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
8. okt 2014

@silvik1 - Silvi, ja som raz mala taku stimulku len s clostylom a mala som 11 zrelych vajok, z nich sa oplodnilo 7. Drzim palceky 😉

Baby nemate problem s posielanim odpovedi tu na MK, mne to zacalo strasne blbnut. Mam staru verziu int. prehliadaca (ale ja su ju v robote preinstalovat nemozem), aj my to vypisuje ze nemusi fungovat konik spravne, ale doteraz mi to islo a vcera aj dnes mam problem s odpovedanim 😖

izabela7
8. okt 2014

@haimi mne tvrdil imunolog, ze vitamin D mozu len oni vysetrovat a ja som povedala svojej gynekol. a v ramci hormon. profilu mi dala urobit aj Decko.

skaredekacatko
8. okt 2014

@haimi no neviem mne to nasadil az po prvom neuspesnom ivf druhy pokus som mala s medrolom a fraxikom .a zsse medrol su debilne kortikoidy oslabuje imunitu kamoska ho brala a hned mala nadchu. Ale vcera sa mi ho podarilo dat az do krku tak som nic necitila .aj tebe prajem uspesny ket . Aj ked su v reprofite super nechcem ich dlho ocumovat. 😅

silvik1
8. okt 2014

@falin ďakujem 🙂 tak dúfam, že aj mne to tak dobre zašlape 😀

ingrid0105
8. okt 2014

@falin musis si nainstalovat novsiu verziu aj mne to robilo 😒

ingrid0105
8. okt 2014

@haimi Drakulova ak bude treba ti dorobi kontrolne vysetrenia a aj tie co ti chybaju a aj mne urobila aj na Decko 🙂

falin
8. okt 2014

@ingrid0105 - no , ja by som si rada nainstalovala, ale v praci nemozem 😖 , mame to blokovane. Ja si nenainstalujem do PC nic 😖 . A kym sa u nas vedenie rozhodne, ze plosne nainstaluje vyssiu verziu prehliadaca, to urcite potrva 😝

Doma s tym problem nemam, lebo mame novsi prehliadac. Díky.

evadek
8. okt 2014

@zibi toto spomeniem mojej obvodacke..idem k nej o tezden..co na to povie....to je na predpis ten agapurin?

zibi
8. okt 2014

@evadek ano je na predpis no uvidis ci ti ho predpise

demi2
8. okt 2014

@sona_fit Ahoj ku komu chodis do RF. Vies mi niekoho odporucit na zaklade coho si si ty vybrala lekara? Ako si postupovala, zavolala si im alebo poslala mail? Ta cena za soft + lieky je dobra 🙂

evadek
8. okt 2014

@zibi dam ti vediet potom..som zvedava sama..🙂

marverka
8. okt 2014

@falin 🙂 dik, len vela krat melem z posledneho

diska
8. okt 2014

ahojte,baby co pijete alchemilku do kedy ju pijete? 😕

marverka
8. okt 2014

Dievčatá, idem VáS poprosiť o radu.
Mám problém so sliznicou, dakedy je jedno či beriem lieky a má 8mm, inokedy 6mm, s liekmi max. 8mm- 7mm.Bola som vBrne na hysteroskopii s plánom, odobrať vzorku so sliznice, pomôcť jej+KET v natíve. Lenže včera mi dr písal, že asi bude lepšie KET s estrimaxom... a mám si rozmysleť.
Keď mne sa zdá, že estrimax mi dáko moc nepomáha, a neviem či je pravda, ale úspešnejší je natív?? ak by mi skliznica nenarástla tak hysterku som podstupovala zbytočne KET by nebol...je to moje posledné emb. a mám strach.

diska
8. okt 2014

@marverka ahoj,ak ti Dr.radi,ze lepsie estrimax tak neriskuj aby nebola nizka a daj si estrimax a skus aj tu alchemilku.

evadek
8. okt 2014

@diska iba do ovulky..respektivne do vkladu ju myslim baby piju...uz v den vkladu nie....

diska
8. okt 2014

@evadek ked sa prida progesteron pred KET tak uz to asi nema zmysel,ze? 🙂

beni23
8. okt 2014

Joooj dievčatá keď sa to s.. tak je všetko na hovno, už 15 dní mi mešká menzes a taaak strašne som sa tešila, že začnem stimulku, volala som svojmu dr. tak mi povedal, aby som si urobila test a keď je negat. tak mám počkať kedy príde menzes ☹

marverka
8. okt 2014

@diska dik
ved asi ano aj caje budem pit aj vino kt. nemusim

evadek
8. okt 2014

@diska taaak toto neviem..viem ,ze sa pije len do ovu z dovodu,ze alchemilka moze sposobit potrat...respektivne neuchytenie..pouziva sa na prekrvenie, narastenie sliznice ...

nelly3
8. okt 2014

baby,ktore idete na KET v native, idete na utz a potom sa prida len utros vsak? ci sa este picha aj pregnyl?

diska
8. okt 2014

@nelly3 len sa prida utrogestan.

zabka1124
8. okt 2014

Baby pooooc:(,zacala som spinit, , ked sa utriem je papier bledoruzovy:(! Dnes ma pobolieva brucho ako by sommala dostat mrchu:(! Baby mam pocit, ze som sa zbytočne dopredu tesila!

ivka3901
8. okt 2014

@marverka ahoj šak 8 mm je dobré akurát ani vela ani málo podla mňa aj dochtor ma v pondelok pozeral mala som nieč vyše 8 povedal,že supr 🙂

ingrid0105
8. okt 2014

@zabka1124 zvysit davku utrosu alebo co uzivas, a klud na lozku.vela zien spini ci krvaca a neovplyvni to tehotenstvo. drzim palce 🙂

zabka1124
8. okt 2014

@ingrid0105 dakujem, zajtra dr.sa dat vypisat!

sona_fit
8. okt 2014

@demi2 Stačí zavolať, povieš ku komu chces ísť, že je to prvá konzultácia a oni Ti dajú najbližší jeho termín.

rebeka33
8. okt 2014

@marverka ja som kombinovala estemax xpotom mi daval stelc kombinaciu s estrapatch naplastami tie boli asi najlepsie. Stimulovala som na ket 6mesiacov ☹ . A aj tak bola okolo 7-8. A biochem. tehu.

kama2
8. okt 2014

@zabka1124 vodu s citronom, ked tak zvysit utros a oddych. Zo mna v 7 tt doslova valila jasnocervena krv a bol to hematom

haimi
8. okt 2014

@diska ja budem pit do jedneho dna pred ket. V den ket uz urcite nie. Zajtra idem na sono, tak som zvedava. Dufam, ze nebudem musiet presuvat na november

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre