• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. septembra 2017 
@haimi ahoj,tak ja neviem ci je dobre pokracovat v piti ked sa uz prida utrogestan,ponom uz sliznia nema rast len sa "pripravovat".Ty ides za Stelclom?
8. okt 2014 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi uvidis ze nie ziaden stres. Ja uz dufat od utorku stymulujem a bude viac vajec.
8. okt 2014 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, kedysi som sem dost casto pisavala. Ak mozem sa pridam. Chystame sa KET, jedno dieta uz mame. Mame tam uz skoro 5 rokov este 2 hatchujuce blastocysty. Trochu mam obavy, nakolko vek je uz dost vysoky - 42
8. okt 2014 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zabka1124 ..viem ,je to tazke sa upokojit a nestresovat..ked som takto cakala ja, pustila som si nejaky film alebo serial a to ma odreagovalo. alebo si nieco zacni citat..pokial spinis, musis byt v klude a lezat..len na zachod, po pripade najest a sup spat do postele :slight_smile: pravdepodobne ti cievky robia sarapatu co sa mimco zavrtava alebo je to hematom. drzim ti palce.. urcite to bude v poriadku :slight_smile:
8. okt 2014 o 22:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby cvicili ste niektora pred stymulkom mojzisovu metodu? Mam cvicit aj pocas stymulacie nepopraskaju folikuly mam obavy.
8. okt 2014 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska chodim k nemu, ale kto mi bude robit sono netusim, asi ten kto bude mat sono sluzbu :grinning: takze radsej len do ovulky? Vysadim alchemilku a budem pokracovat v cervenom. Aj tak musim aspom dopit tu flasu co som hrdinsky otvorila, lebo ju zase vylejeme.
8. okt 2014 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko supis, ani som nevedela, ze uz zase tolko casu ubehlo, ze uz zacinas :slight_smile: a zohnala si toho gonalu nakoniec dost? Kolko ti dal? 150j od 2dc do cca 11?
8. okt 2014 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, dr. Drakulova ordinuje kazdy den, ci nejako speci?
8. okt 2014 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek @motiv v medirexe po novom uctuju 50eur, neviete nahodou to je na hlavu, alebo na par. Ked tam pojde, aj s manzelom, budeme platit 50 alebo 100? Dakujem :wink:
8. okt 2014 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 drzim palce .. urcite to nebude nic vazne..drzte sa-
8. okt 2014 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi 100 cize 50 za kazdeho
9. okt 2014 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi hej od druheho dc 150 plus clostil a od pipelle beriem.medrol. okrem toho pijem caj a naordinovala som si kyselinu listovu.
9. okt 2014 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla ahoooj. No super. Budem drzat palce. Neboj ja mam tiez 40. Len uz menej vladzem a Simi je stale velmi narocna a nespiaca. Ale tehu v pohode.
9. okt 2014 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto mal mat vysledky z krvin hladwm hladam a nic.
9. okt 2014 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla ja si ta pamätam :slight_smile: Drzim prsty na KET. :wink:
9. okt 2014 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla ahoj ja si ťa pamätám uff to som tu asi dosť dlho :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Klobúk dole ja by som ich tam tiež nenechala veľa šťastia :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2014 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 moja... to asi aj ja som tu dost dlho :unamused: Bolo by nacase prejst aj na temy typu: mamicky... ako dojcit.....
novorodeniatka...
9. okt 2014 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko ja spom cvicila aj cez stimulku, ale 2 dni pred opu uz nie
9. okt 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Vcera som bola u mojej gyn. na kontrole. Prisla som za nou aj s tym, ze som objednana na konzultaciu do centra a potrebujem este nejake vysetrenia. Ked som jej povedala, ze ideme do Reprofitu, tak zacala ma odhovarat, ze preco nejdem do Iscaru v MT, ze v Brne toho maju vela a Iscare ma dobre vysledky, ze vela jej pacientkam sa tam podarilo atd. Dokonca mi povedala, ze ci viem, ze Reprofit sa spaja s Iscarom v MT. Zostala som v soku,lebo som myslela, ze reprofit otvara pobocku v BA. Ale to je vedlajsie. Hlavou mi zacalo vrtat, ci nahodou dr. nie su zazmluvneny s centrami, ze ked nas odporucia maju prasule. Neviete ako to je?
9. okt 2014 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka a po opu do.vkladu si este cvicila?
9. okt 2014 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida aj také témy sú tu ??? :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2014 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balance to neviem, ale dôležité je Brno nie Martin aj keď tu niekto o Martine písal ale všetko je len v začiatkoch ja by som Brno nemenila za nič na svete. Všade majú toho veľmi veľa. Jednoznačne Brno :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 aj pre mna Brno ;) len tak som uvazovala nad tym, ze preco zrazu len ten ISCARE v MT, ci naozaj to mysli so mnou dobre alebo je to kvoli peniazom. :angry:
9. okt 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko vaj vtedy som cvicila a dokonca aj 3 dni po vklade som znovu zacala a cvicila som az do // :wink:
9. okt 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 špinenie môže byť implantačné (uhniezdenie) tak vôbec nezúfaj :slight_smile:
9. okt 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby neviete ako dlho platia vysledky na tie prenosne choroby v Brne?dakujem.tento rok to uz nestiham.a ako vidim aj ja tu uz dlho strasim...velmi dlho...
9. okt 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida @ria191 - baby, aj ja som tiež taká "pamätnicka" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mircalla - aj ja si ta pamätam, to ma Filipko uz 4 roky, neuveritelne to leti. Drzim palceky na KET :wink:

@balance - no, pravdu povediac tiez mam ten pocit, ze dr. su na tom zainteresovani a odporucia ta do toho "spravneho" centra :angry: :angry: :angry: (zial nie z pohladu pacienta) , na Slovensku je to tak :cry:

@leontinka27 - platia 2 roky
9. okt 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leontinka27 aňo dva roky ja to stíham s "odretýma ušama " :grinning: :grinning: :grinning:
@falin @nelly3 @speranza @tinkatinulka korčule veď nám sa blíži výročník takto pred dvomi rokmi sme spolu začínali jesenné korčule :grinning: :grinning: :grinning: "kua" ostuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused:
9. okt 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 to je krásna práca!...ja by som jednu veru aj brala a bielu,budem mať čierno-biely kočík :slight_smile:
9. okt 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka a zvysovala si pocet opakovani po tyzdny ja som uz na 30 a pocad stymulky budem uz nsa 40. A cvicila si kazdy den ci nie? Lebo v kupeloch mi povedali ze nie kazdy den ale na nete bolo ze ano a ze zvysovat postupne az do 40 .
9. okt 2014 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok