Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
9. okt 2014

@ria191 no korcule je to smutné ..a stale sa musi daco vytoto..držím palce každej jednej 🙂

ludinka
9. okt 2014

@skaredekacatko pravdupovediac som to dost flakala a cviila som kolko sa mi chcelo 😀

skaredekacatko
9. okt 2014

@ludinka tak ja poctivo cvicim len ci dobre. 😀 a ty mas aky problem?.lebo ja mam hb A kvality a nechce tam ostat som tak dufat ze z medrolom a cvikmi tam ostane po tejto stymulke.

balance
9. okt 2014

@falin kazdopadne aj bez toho jej odporucania si myslim, ze ja v tom spravnom budem 😉

baby a ako je to s dokumentaciou? staci im doniest prefotenu kartu, teda hlavne prepustacie spravy z lapariek a vysetreni na hormony a atd, alebo chcu originaly a oni si tam spravia kopie?
@ria191

ria191
9. okt 2014

@balance prefotené stačí

motiv
9. okt 2014

@balance no hlavne gynekologovia sa medzi sebou poznaju a tak si dohadzuju ksefty. Aj mna moj kelar posielal do ineho centra ku ,,kamosovi", som mala co robit aby som sa z toho slusne vykrutila...

leontinka27
9. okt 2014

@ria191
@falin dakujem baby...ja som tu tiez korcula...nie sice v Brne ale celkovo.vsetky baby co som s nimi stimulovala a riesila neplodnost su uz tehu.len ja tu strasim uz tri roky...
ps:baby idem na laparku dat si odstranit aj druhy vajcovod.mam tam saktosalpinx.bola som na hsg.len neviem ci si mam dat urobit zaroven aj hysteroskopiu.co vy nato?moj doki vravi ze nevidi dovod lebo vysledok x hsg je ze maternica je v poriadku.myslite ze ma pravdu?ze by bolo pri hsg vidiet nieco v maternici keby tam mam?dakujem

donatela
9. okt 2014

@zabka1124 ahoj mojka, len sa neboj, pricin moze byt viacero a nemusi to hned znamenat to najhorsie... Ale ja by som hned vybehla k dr... Drzim palceky!

ina7
9. okt 2014

@leontinka27 Ja som teraz niekde čítala, že hsg môže byť jedna z príčin nedostatočnosti krčka maternice v tehotenstve. Lebo sa ten krčok nasilu otvára, ako pri kyretoch a tak. Čiže ja by som si hsg nedala robiť "len tak", keď ti aj doktor hovorí že to nie je problém v maternici.

lemoni86
9. okt 2014

caute baby, je treti den stimulky a ja sa uz citim ako balon... :/ ..inac ... sa pridavam ku korculam.. ja som tiez trojrocny strasiak na mk :/ ked som sa zacala snazit tak aj tie co este nechceli uz maju babo ;( ach

inac, napadlo mi ze tu nemame ziadnu tabulku kto kedy co ... kedysi sa to tu stale postovalo vo velkom ... co tak to obnovit? 🙂 alebo nejaka este je?

leontinka27
9. okt 2014

@ina7 ja som na hsg bola z toho mam vysledky.len idem na laparoskopiu a neviem ci si dat zaroven urobit aj hysteroskopiu ked uz budem v narkoze.inak mi sme spolu stimulovali a cakali na dve.tak sa drzkajte do uspesneho konca...

marverka
9. okt 2014

@ivka3901 ved hej, ale mavavam 6mm s estrimaxom, ako kedy, preto neviem co robit

marverka
9. okt 2014

@rebeka33 hm, alew teraz sa zadarilo 🙂 , s liekmi ci bez ?

gagirl
9. okt 2014

@nelly3 tiez si myslim ze len utrogestan..doktor tak vravel..

diska
9. okt 2014

baby stalo sa vam niektorej posas pichania fraxipainu ,ze vam zacal krvacat vpich pocas dna?
rano som si pichala 7 dmej a teraz uz cca od 12 mi odtial ide krv,som si normlane leukoplast musela dat 😝

skaredekacatko
9. okt 2014

@haimi no cau ako si dopadla? Co sono? Kedy ti to tam vlozia?

ivetahe
9. okt 2014

zabka1124
ja som tak zacala spinit prvy den,pobolievalo ma bruco a na dalsi den prisiel menzes,nechcem ta sprasit,ja pisem za seba

ivetahe
9. okt 2014

@leontinka27

ja mam za sebou 6 hysteroskopii,teraz idem na poslednu kontrolnu,tak dufam ze sa po tom vsetkom pohnem dalej...

zabka1124
9. okt 2014

Ahojteee babuleeee🙂!!!Tak nove info🙂, mame 2 vacky 🙂, este nie su srdiecka. Teda Dr. povedala, ze v tom jednom nevidi problem, krasne rastie a aj my popisala co tam je a to druhe je mensie, s tym si ista nebola povedala, ze moze byt mrtve(ale nebola si na 100%ista, len bolo velmi malicke!To vcerajsie spinenie uz odislo, zvysila som davky utrogestanu.V noci ma bolela prava strana brucha, tak hybaj ku Dr.,poslala papiere na prenatal kliniku tu u nas, kedze som po IVF a keby nieco, mam tam ist!!!Pre istotu my uz dla aj tehu knizku(sme 5+tt) a som vypisana zatial tento a buduci tyzden!!
Zajtra mm zanesie sefovej papier, ze som off, no bude chuuuda nestastna,lebo oni sa pokusaju o babo uz 4 roky a nic(teda raz bola tehu ,ale musela si to dat v 18tt zobrat), tak hadam ju to moc zajtra nerozhodi:(!

leontinka27
9. okt 2014

@ivetahe az sest a preco?mas niejaky problem?a zistili ti ho az pri prvej hysteroskopii alebo si mala priznaky uz skor.alebo na sone?dakujem a drzkaj sa dufam ze bude posledna

leontinka27
9. okt 2014

@zabka1124 jej blahozelame.baby aj pisali ze ked cakaju dvojky tak maju spinenie krvacanie alebo ked jedno embyko to vzdava.tak tfuj tfuj nech su tam dve sdriecka

pbetuskap
9. okt 2014

@zabka1124 uzasne spravy, len sa pekne šetri 😉

pbetuskap
9. okt 2014

baby tak na krv idem nakoniec ajtak zajtra na 14ty den, nakolko ma z roboty nechceli pustit...tak drzte palceky nech tam je nejake pekne hcg...myslite, ze mi obycajny gynekolog bude vediet spravit vysledky na krv rovno v ten den? ci kedy vam dal vas gynekolog vysledky krvi? robil vam pripadne aj nejaky ultrazvuk alebo nieco, ci len krv zobral?

zabka1124
9. okt 2014

@leontinka27 ahojkaj a dakujem🙂!!!Aspon 1 nech ostane!Pri MAtuskovi sme vkladali tiez 2 embryjka, ale nespinila som, tak som sa taak naplasila, ze az!!!!Takze najblizsia tehu stanica je KDEEEEE??🙂

zabka1124
9. okt 2014

@pbetuskap dakujeem🙂

zabka1124
9. okt 2014

@pbetuskap ahoj , ja ked som bola v piatok o 9:30, tak moj gynekolog mal uz poobede vysledky a kazal mi vecer si zavolat🙂!!Drzim prsty, nech mas krasne vysoke Hcg🙂

pbetuskap
9. okt 2014

@zabka1124 no skusim aj ja mojmu povedat, ze tak by som chcela, ze poobede uz vediet, lebo tiez ide rano k nemu...a robil ti aj nieco ine, ci len tu krv bral?

zabka1124
9. okt 2014

@pbetuskap mne len krv bral a vypisal recept na utrogestan🙂!

skaredekacatko
9. okt 2014

baby dokedy sa berie medrol? A fraxik sa musi pichat cele tehotenstvo a mesiac po ci aj skor sa da prestat ak su dobre vysledky?

mircalla
9. okt 2014

Dakujem baby. 17.10. idem na kontrolu sliznice, tak uvidime, ze ci z toho daco bude

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre