• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. septembra 2017 
@nelly3 dik moja :wink:
a ty ako co nove?
16. okt 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi
a tak pomaly. Trapime sa, ale bojujeme :wink:
16. okt 2014 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 sak to asi vsetky tu v teme :grinning: skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kedy mas ivf?
16. okt 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi
ja mam mrazacikov :wink:
16. okt 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi ked mas doma este utros tak najskor min ten, a potom si dokup len jedno balenie crinonu, ked ma jedno balenie 15 aplikacii tak ti to bude urcite stacit :wink:
a ako sa mas moja? uz sa zacala stimulku? budem ti veelmi drzat palce, dufam ze uz si na rade!!!
16. okt 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka hej uz som zacala
praveze by som chcela gel kvoli tomu ze nie su take neziaduce ucinky... lebo z utrosu som pribrala, naliala sa vodou no otras
16. okt 2014 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 super moja a kolko mas aj ja by som chcela mat do zasoby :slight_smile:
16. okt 2014 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi tak potom si kup radsej viac tych baleni, ved on sa uziva az do 12 tyzdna, ved ked budes mat pozitivny test nepobezis predsa do ciech kupovat dalsie balenia no nie? :wink:
16. okt 2014 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:
@ludinka tak to mas pravdu
16. okt 2014 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka tak to je supis moja..tesim sa s tebou...no ten gell som pocula ze je lepsi na aplikaciu ale co sa tyka zlozenia je ustros lepsi...no neviem..
16. okt 2014 o 15:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm
@speranza1
@ria191
@falin
Ahojte babule a vsetky ostatné ktoré som nevedela tu vložiť včetne Lienočky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kde ste sa všetky podeli ??? očakávam len a len pozitívne správičky :wink: CHýbate mi véééľmi :grinning: :grinning: :grinning: .....Pridávam nášho pampušika polročného je to zlatučké bábo fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2014 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
skor sa mi odoslalo :grinning:
16. okt 2014 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@ludinka uzasnyyyyyy:slight_smile::slight_smile::slight_smile:,uz len cakam, kedy mi vypovie zaludok:slight_smile:
16. okt 2014 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy chrustik malinky:slight_smile:
16. okt 2014 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby,
Tak dnes som mala KET tu v UK a som si aj poplakala....
Mala som 3 mraziacikov-blactocysty....
1. Nerozmrazilo sa
2. Rozmrazilo ale velmi velmi slabo vyvijalo
3. Vyvijalo ok

Vlozili mi 2. a 3. ale citim sa hrozne, placem a stracam nadej....ach preco??
Chcela by som mat odvahu a byt pozitivna ako vacsina z Vas baby, ale nie som....
Bojim sa, velmi sa bojim, cim este musime s muzom presjt a co ak to nikdy nevide??? Co potom???
Viem je to len moje 1. IVF ale preco som nemala lepsie blastocysty?
Kazda jedna kamoska okolo mna otehotnie hned ako si spomenie....som taka unavena....prosim Vas napiste mi nieco, citim sa tak sama
16. okt 2014 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy wau je krasny drobec aj ja chceeem :grinning:
16. okt 2014 o 18:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka54321happy heej hlavu hore niesi sama a nezufaj :wink: musis verit,ze sa to podari.Ak nie teraz tak nabuduce ,vies u niekoho je to beh na troska dlhsiu trasu, u niekoho to ide na prrvu supu...Viem o com hovorim,tiez som bola na uplnom dne pred par mesiacmi :frowning2: ale podrzala ma rodina,kamaratky a aj dievcence tu uvidis zadari sa.Ved este nieje nic stratene a mozno sama budes prekvapena
16. okt 2014 o 18:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy hladas stare korculky??aj Ty nam tu chybas,inak drz palec na moj KET snad budeme uspesny
16. okt 2014 o 18:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenka54321happy Preco tolko smutku a zialu moja? Ver tym dvom drobcom v brusku..... Kto im bude verit ak nie ty? Vsetko bude len tak ako ma byt..... A zvladnes vsetko.... Si silna zena a raz budes aj ta najsilnejsia a najstastnejsia matka..... Zelam vela stasticka a pohody :slight_smile:
16. okt 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zibi
@ludinka
@annavi čítam,že riešite tému CRINONE GEL no já ho beriem a nesťažujem si ano na aplikáciu je lepší s aplikátorom raz ráno je lepší ako si pchať utroš 4 tabl ráno a 4 večer len problém je v tom,že v Brne je o polovicu jedno balenie lecnejšie ako u nás v prepočte v čechách dám za neho 23 eur a u nás 46 eur no my sme sa rozhodli,že na 1 ultrazvuk pojdeme asi do Brna ved ešte uvidíme či bude testík pozitívny
16. okt 2014 o 19:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 no ja som sa kazdopadne rozhodla pre ten gel aj ked je drahy ale niet nad pohodlnost...aspon tie dve balenia si obstaram a ani potom nebudem mat problem z ceska si ho dat poslat :slight_smile:
16. okt 2014 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi ja som na ceskej stranke citala ze sa vyrovna utorsu 2-2-2 a otevrel i povedal ze po nom niekedy zvykne palit zospodu ..ale nic ine k tomu .ja sa este na opu popytam co a ako :slight_smile:
16. okt 2014 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka bola si dnes u docenta? ako si dopadla?
16. okt 2014 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stopcyklus....asi tak :disappointed: :frowning2: dalsi cyklus 225 j puregonu ak sa mi ho podari pozhanat
16. okt 2014 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka och, to mi je ľúto, snáď další pokus už bude úspešný
16. okt 2014 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 ale aspoň ma Marcel potesil niecim.....aj keď to potom zabil tym...ze ešte teraz skusime 225j...potom ze je uz 300 a stop koniec... Tak dufam ze uz niečo budúci cyklus znesiem....inak ma porazi...na figu som ja nosnica...ako skonstatoval moj manžel...uz by som bola v polievke :slight_smile:
16. okt 2014 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ktora ste pichali gonal?? Ani vas to nedtipalo? Ja mam.pocit ako keby som nic nepichala lebo menopur trochu stipal a toto nic
16. okt 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko mna gonal nestipal :wink:
16. okt 2014 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka ahoj,moja mrzi ma to ale neboj pride aj dobry cyklus ale ja by som na tvojom mieste napisala Marcelovi a dohdla sa hned na 275J,proste to spriemerovat,podla mna tebe 225j nebude stacit aj koli vahe,viem co hovorim,presla som si xy stimulkami a dasia vec treba dat vajkam cas ja mam vzdy na 9den uplne malinke a az neskor sa rozbehnu cize punkcie som mala az na 16DC,tak aj tak je to u niekoho.
16. okt 2014 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko gonal nestipka a ma uplne tenulinku ihlu :slight_smile:
16. okt 2014 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok