• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. októbra 2017 
@kako23 a u koho si bola vcera na sono?
17. okt 2014 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 podla mna to nesmu :grinning: inac ja som tam tiez pred par dnami zazila jedno "nemile prekvapenie " ale tak uzavrelo sa to ako nedorozumenie :slight_smile:
17. okt 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 máš pravdu aj ja som to už hodila za hlavu dôležitý je predsa výsledok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused: s tým ostatným sa už nejako zmierim :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 jasné moja,masko, zemiačiky a šalatik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska a co sa stalo? Bola som u Machaca, po protokol a lieky a tiez na sono, aby si skontroloval ci nemam cysty.ja si tiez myslim, ze to nemozu, ale ktovie ake maju plany...
17. okt 2014 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj dievcata,tak ja idem na kontrol.sono buduci Piatok a sama som zvedava na koho narazim :confused: :confused: :confused: Pri ET som mala tiez mix lekarov-folikumetriu robil Otevrel CO SOM BOLA Z NEHO SKLAMANA,OPU-Pospisilova bola super a vklad Marcelino co bolo tiez fajn :grinning: lebo sa zadarilo a sono na potvrdenie tehu Kozumplik,ktory mi prisiel tiez fajn,tak tajne dufam,ze aj teraz KET spravi Marcelinko
17. okt 2014 o 12:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja idem v novembri este len na 1.konzultaciu a nejak som vyvedena z miery z toho co tu citam... Ked som sa rozhodovala medzi centrami, tak jedina a najlepsie moznost mi vysiel Reprofit a dufam, ze to aj tak zostane!!!
17. okt 2014 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rebeka33 ahoj, tak sliznica pekna. v stredu je ET, uspesnost okolo 30% nakolko sa este mrazili nejakou starsou metodou, v dnesnej dobe to uz byva pre dvoch embryach okolo 70%
17. okt 2014 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@crazybabenka to mi je leto že nenarastli nechces predsa len skusiť ten drilling a a ž potom stimulku? ja viem chceš to co najskor riešiť a toto je trošku zdlhavejšie ale asi tvoje vaječníky skutočne potrebuju reštart..
17. okt 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka drilling sa uz teraz moc neodporuca,to ficalo kedysi :grinning:
17. okt 2014 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ja viem ale su prípady kedy je to skoro posledná možnosť..a mam to na sebe vyskúšané ale šla som na istotu do TN, s primárom sme to prebrali z každej strany a nelutujem, Macháč nemal nič proti
17. okt 2014 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 mas pravdu ze s Marcelom to je tazke. Uz ma tolko pacientiek, ze nestiha. Vcera som mala ket a robila mi ho Pospisilova. Uz som sa mu nezmestila do kalendara. Je to smutne, ked vlastneho doktora vidis len na konzultacii a niekedy ani to nie.
17. okt 2014 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi Mne sa zatila vzdy s marcelom darilo, ze vsetko riesil on. on kukol do kalendara v stredu - ze fiha, ze to bude rychlovka
17. okt 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 jej ahoj, videli sme sa v inej teme:slight_smile:)
17. okt 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kako23 baby, o akych zmenach pisete? Ked som bola vcera v rf, tak som mala tiez divne pocity. Marcel ma toho tak vela, ze mi ani nerobil ket. Bola som objednana na 13:45, zobrali ma 14:15. Ked som vysla cakala som min 15 minut na tetu, aby som jej zaplatila. Jeden ket = hodka a pol. Aspon Marcel zlaty sa po kete u mna zastavil, kym som cakala svojich 15minut na lozku, ci co to je :slight_smile: Som vcera sledovala, ci ta neuvidim. Machac tam stale pobehoval a o cca 13:50 bral nejakych cechov. Kedy si ta zobral? Bola si tam sama?
17. okt 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ahoj moja malinký je strašne dobré bábo :slight_smile: Emmka ho miluje nadovšetko :dizzy_face: :dizzy_face: len my s nou máme teda dosť!!! puberta s nou trepe nepočuva ani za svet stále sa s nou musím rozčulovať :grinning: :grinning: čo uz celý tato aj tá provokačná povaha čo na srdci to na jazyku ani ti nehovorím jak nás dáva do muky :rolling_eyes: :grinning: a ty ako?? chystáte sa to este skusiť?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: držím palce :dizzy_face: :dizzy_face:
17. okt 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mircalla tak snad ti toto stastie vydrzi :slight_smile:
17. okt 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm jasnačka nie jeden palec ale vsetky budem držať :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: kedy budes mať KET ?? to teraz ides prvý krát od vtedy??
17. okt 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi ale fakt je ze to bolo 5 rokov dozadu, teraz som tam bola po dlhej dobe
17. okt 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka tak ano je to asi do pripadu k pripadu ,ale mne vsetci lekari povedali,ze je to zbytocne.
17. okt 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked sa nas budu chciet zbavit, staci, ze zacnu klasicke ivf uctovat ako ivf, nie ako soft. Ja by som na to prachy asi nemala a bola by som nutena ist na svk, kedze mam este k dispo vsetky 3 pokusy. Uz len dufat, ze to po tomto ket nebudem musiet riesit :slight_smile:
17. okt 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska noo asi podla utz vidia ake je to PCO..bala som sa či vobec rozchodim ale hned další cyklus bola ovulka a to už som ani nedufala ..
17. okt 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 bola som dohoddnuta s Marcelom na zakroku a aj som vyslovene povedala pri telefonte na recepcii,ze teda on je uz moj doktor :grinning: ,no a aj tak ma dali na zakrok inemu,tak som ale nesuhlasila,ze som komunikovala a dohodla sa s nim ,tak sa ospravedlnili za nedorozumenie a cakanie a spravil to on ako bolo dhodnute.Ale chapem to,ze obcas moze zlyhat komunikacia je to normalne.
17. okt 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 ahojky a vy sa máte ako?? šup sem fotku ani si sa nepochválila s drobcom to ako si dovoluješ?? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka a podarilo sa potom aj otehotniet? :slight_smile:
17. okt 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi bola som s manzelom.prisli sme asi o 13:36 a v podstate do 5 minut nas bral. Ale boli sme kratko s nim, vcera bol nejaky nemastny, neslany...mala som taky cierno-biely sveter. Aj ja som sa kukala okolo ale vcera tam bolo nejak mali ludi. Drzim palce, aby si to uz nemusela po tomto KETe riesit :slight_smile:
17. okt 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska keby bolo PCO moj jediný problém tak asi nie , ale dopracovali sme sa k bublinke ale ona to vzdala v 5+4, záhada pokračuje..
17. okt 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska aspon, ze to uznali :slight_smile: aj ja som s nimi mala raz maly problem kvoli jednemu odberu krvi ale tiez sa to potom vysvetlilo.
17. okt 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla tak tak.aj ja som reprofitacka :slight_smile: a citam, ze ides na vklad buduci tyzden, tak drzim palce, nech je uspesny :slight_smile:
17. okt 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy kdes kupila tu capicu, je krasna! a pristane mu! :dizzy_face:
17. okt 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok