Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
20. okt 2014

@lemoni86 a to si volala na kolky den?

lemoni86
20. okt 2014

@haimi to bolo na treti den od opu...opu bolo v piatok

vlasatica
20. okt 2014

Ahojte baby, chcem sa opytat ci mate niektora skusenosti s darovanými spermiami.
S nasimi mame tri krat neuspesne IVF,tak sme uvazovali nad darcovskymi.

haimi
20. okt 2014

@lemoni86 to mas super, na 3 den by malu byt idealne 8 bunkace a ty ich mas 5 a jeden 10 bunkac 😉 . Budem drzat tvojmu 10bunkacu palce, aby dopadol lepsie ako moj. U mna sa na 4 den zastavil ☹ nech sa vsetky pekny vyvijaju a mas et a plus minimalne 5 mrazacikov. To je tvoje prve ivf v rf? Chodis Marcelovi?

adulka1981
20. okt 2014

@ina7 a sedel Ti Clostilbegyt? Mne teda vôbec, dosť silné migrény a potom aj zvracanie, musela som vysadiť. Odporučili mi liek Femara, nepoznáte to?

lemoni86
20. okt 2014

@haimi to mi je velmi luto :( ze sa prestalo vyvijat ... ako si vlastne na tom ty? ides stimulovat? alebo stimulujes? a dakujem ze drzis palce 🙂 ... snad to bude dobre

lemoni86
20. okt 2014

@haimi a zabudla som dodat ze je to moje 2 ivf...prve bolo v ke gyncare, uchytilo sa embryjko ale potratila som v 6tt 😢 ostali 2 embryjka, ktore mi vkladali obe za dve mesiace od et ale nic z toho.. a kolko mas rokov? ja.za chvilu 28

haimi
20. okt 2014

@lemoni86 ja som dnes 4 den po KET a cakam. Mala som len jedneho mrazaka. Ked to nevyjde tak pojdem do 3ivf. Ja uz mam 34r, co by som dala za taky super mlady vek 😉

lemoni86
20. okt 2014

Inac baby...som si spomenula ze mi gynekologycka povedala ze to cislo 0, ... bola hrubka, nie vyska....a ta je tusim normal nejak od 2,5 cm ... ci? o vyske nic nevravela...Mate nejake skusenosti?

lemoni86
20. okt 2014

@haimi ahaa tak to ti veeeelmi drzim palce ;) to su tie najtazsie.dni co? Napozajtra ta nasledujem..ak teda bude sliznica dostatocna....verime ze to dobre dopadne..a 34 je stale super vek 😉

ivka3901
20. okt 2014

Tak baby robila som si dneska poobede tehu testík kamoška mi kúpila a bol tam v limite síce slabo viditelný duch 🙂 som sklamaná,lebo som čakal,že bude vidieť viacej a bojím sa,že HCG pojde pomaly hore 😒 a hlvne aby som v najbližších dňoch nedostala menzes 😒 aj vy ste mali niektorá slabého ducha na 9 Deň po ET s 1 vyhcatchovanou blastocystou? 😒

nikolajka2
21. okt 2014

@ivka3901 - gratulejem Ivka, ved to je super sprava, tes sa.

ivka3901
21. okt 2014

no kedze by som sa tesila,keby bol dusik silnejsi,ale takto☹neviem neviem bojom sa bojim sa aby sa hcg stupalo a pozajtra iden na krvicku tak som zvedava=-O

mircalla
21. okt 2014

@vlasatica ja ano

beni23
21. okt 2014

@ivka3901 Pozitívne myslenie a neboj všetko bude dobré 🙂 krvička ti potvrdí, že si tehulka

cmudlo
21. okt 2014

@ivka3901 hlavná vec, že tam bol! Bude to ok uvidíš. Skús si urobiť ešte jeden..nejakú inú značku. ..

falin
21. okt 2014

@haimi - drzim palceky 😉 😵

@ivka3901 - ver drobciatku 🙂, pozitivne je , ze ti nieco testik ukazal. Drzim palce, aby hcg bolo pekne

evadek
21. okt 2014

@ivka3901 ivkaaaa..hlavu hore..vyzera to nadejne... 🙂...tak drzim-e palce daleeeeej 🙂

rebeka33
21. okt 2014

@lemoni86 moja ona ti to dala v cm a nie mm. Takze ak to bolo 0.7 tak ie to o.k a na 9 dn aj 0.5 staci ona potom dorastie 😉. Na sk vacsna drlmeria v cm.tak kld a drzim palce.

evadek
21. okt 2014

@ivka3901 a testik si si robila poobede..testi ka sa ma robit s prveho ranneho mocu .🙂tam to vide krajsie🙂..mozno preto bol i slaby duch🙂

rebeka33
21. okt 2014

@ivka3901 na 9 den duch je nadejne. Nieco sa tam deje. Neponahlaj sa . Ak tam bude aj na 14 den potom je pproblem. A kup si mamatest. Este jedny boli dobre ,ale nepamatam menol pozri sa 23 t do zadu🙂🙂. Bude o.k.

buba08
21. okt 2014

@ivka3901 Ivi, držím veľmi palce, určite to budú čoskoro silne koľajnice, uvidis. 🙂

lemoni86
21. okt 2014

@rebeka33 ono vravela ze je to hrubka 0,11 cm ale nie som si ista vobec :/ mam "skvelu" pamat a dr mi to ani nezapisala... 😠

lemoni86
21. okt 2014

@ivka3901 nestresuuuj !!!! viem ze sa mi to lahko hovori, mna to tiez bude cakat... na 9 den to je ale myslim super zaciatok a testla si poobede dokonca...hod nam fotecku nech posudime a sa pokochame ;) urcite to bude dobre neboooj 😉

ina7
21. okt 2014

@ivka3901 Ivka, ako mi tu baby hovorili, keď je duch, tak tam niečo je. Priložím sem moje testy od 8. dňa ako postupne tmavli. A to ešte časom sa stmvane, v časovom limite tam bol len taký dúšik, čo som si oči pretierala či tam naozaj je 😀

ina7
21. okt 2014

@ivka3901 A ten úplne prvý 🙂 A ten duch už je v mojom brušku 21. tt 😀

ina7
21. okt 2014

@adulka1981 Keď povieš doktorovi, že ti clostyl nesedí, tak niečo vymyslí, neboj. Fakt ti tu ženy potvrdia, že lekárom v RF sa dá dôverovať. 🙂

skaredekacatko
21. okt 2014

Baby mozem si pichnut gonal ktory som nemala v chladnicke?

crazybabenka
21. okt 2014

baby....Prúser....sorry za výraz....dnes som 16DC ....znovu stopstimulácia.....a začala som krvácať.....ako nie nejak silno....tak ako keď sa spúšťa mrcha.....som s toho vybitá ako baterky....a teraz neviem....či zažať alebo nezačať brať duphaston 😖 😖 😖

haimi
21. okt 2014

@skaredekacatko pokial nemas gonal drzany v chladnicke, ale mas ho do 25 stupnov, treba ho pouzit do 30 dni. Takze mozes 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre