Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
22. okt 2014

@mircalla
drzim moc palce, mozno to budu ja dvojicky 😉

ivka3901
22. okt 2014

@ludinka dakujem už som sa ukludnila trocha 🙂 dík za povzbudenie,ale já idem určite zajtra na krvičku radčej 😒 a tebe prajem veľa šťastíčka vám obom 🙂 a možem sa potom ešte niečo opýtať,ked budem zúffalá do IP 🙂

mircalla
22. okt 2014

@ivka3901 To su hrozne tlaky, chapem, ale vypada to pozitivne
Dakujem vsetkym za podporu, ja to beriem tak, ze ak nevyjde, to tak malo byt, uz jedneho krpca mam, tak mam o to mensi stres...ale jasne, ze by som bola rada, keby to vyslo

ivka3901
22. okt 2014

@mircalla Dakujem no ten mamatest som testovala na 9 deň 🙂 a bola tam čiarka viditelná len slabá ☹ myslíš tie bolesti ako na menzes a nemyslíš si,že to zastavuje estrofem?inak super teším sa a držím palčeky všetky nech je testík pozitívny 🙂 🙂 🙂

lemoni86
22. okt 2014

Ahoj baby...dakujem vstekym ktore ste drzali palce..nesiem si Hb jednotkovej kvality...marcel vravel ze je luxusna 🙂)) a ma aj oplodnil on 😀😀 takze sa tesim...co sa tyka tej sliznice, tak som sa este pred et pytala ze aka bola v den opu, tak 8 mm...viac mi nebolo treba vediet 🙂)) ...hej a este mame 5x hb, 1xb a 1m , deti ako smeti 😀 juuj takze tak...jedine co ma teraz znervoznilo je ta shitna dialnica z brna do blavy na ceskej strane, lezim si vzadu , trosku to podskakovalo, snad to bublinke neuskodi...
Pozdravujeme vas a drzime palce vsetkym bojovnicam tu v temicke ;))

tinkatinulka
22. okt 2014

@lemoni86 super no vidies takže urcite 6 nanukov..to je nasna vec..paradička si vychytala Marcelina

lemoni86
22. okt 2014

@tinkatinulka hej hej, urcite ich bude 6 vravel, normalne mm mal strach ze tolko deti budeme mat 😀😀...teraz ma aj kus mrzi ze som tak vystrajala koli sliznici a pochybovala o ich profwsionalite...tak ale stresy su stresy...vsetko tam bolo tip top pristup 🙂)

mircalla
22. okt 2014

@ivka3901 mala som pocity ako na menzes a bola som tehotna, tie potom za par dni prestali

ludinka
22. okt 2014

@ivka3901 nemas zaco , jasne aj ja by som sla vtedy na krv ale nemala som kam 😉 drzim ti palce....zajtra robis aj rf test? tak potom sem hod foto 😉

evadek
22. okt 2014

@lemoni86 no teda ..zavidim,ze ta oplodnil Marcelko 😀 😀 duuufam,ze aj mna o mesiac uspesne oplodni 😀 teda uz ani nie mesiaaac🙂
Toooooooolko vajok..no ty si ale sikovnica...si dobra nosnica😀 gratulujeeeeeeeeeem...a prajem uuuspesne zahniezdovanie 🙂
A dialnica tomu neublizila..neboj saaa..🙂

lemoni86
22. okt 2014

@evadek dakujeeem ... a drzim palce aj tebe.. inac zatial mi este z toho medrolu nic neni... klop klop klop nech to tak ostane 🙂

cmudlo
22. okt 2014

Dievčatá neviete náhodou ako dlho po konizácii by som mala čakať na ivf? Doktor mi povedal že 4-6 týždňov. ..nie je to skoro? Nechcem riskovať. ..je to môj posledný pokus ☹

ivka3901
22. okt 2014

@ludinka no zajtra si dám pauzu s testom nechám to na istotu nakrvičku testnem až asi 13-14 😒 ozaj aj ty si mala bolesti zo začiatku no dneska mi je zle celý deň a mám krče v podbrušku ☹

haimi
22. okt 2014

@lemoni86 super uroda, to pri takej kvalite musi vyjst, drzim palce 😉

ingrid0105
22. okt 2014

@haimi mas sa?

lenka54321happy
22. okt 2014

@haimi
Moja ach su to hrozne pocity....verim ti moja....ja sa tak snazim na to nemysliet v kuse neico robim LEN aby moja mysel bola zamestnana a potom vecer zaspim totalne vystavena....
Ach keby sa zazraky stali a by sa nam zadarilo....
Moja nemozes sa s tym Štelcom ci jak sa vola porozpravat? Vsetci vravia aky je super....
Mozno ti povie....poradi ako dakej....
Ja tu taktoez nikoho nemam....ach netesim sa na tento vikend lebo uz to budem vediet AK do vtedy nedostanem kramy ☹(
Prerevem zas cely vikend ach
Moja MUSIME to raz dokazat MUSIME!!!
Myslim na teba velmi......

ludinka
22. okt 2014

@ivka3901 ano ja som tiez mala krce v bruchu, potom to preslo.....
a zajtra ides na tu krv?
tak potom uz nemusis testovat doma no nie

ivka3901
22. okt 2014

@ludinka ale až také,že ti s nich bolo zle a ani jesť mi nechutí moc 😒 no zajtra ráno idem na krvičku 🙂

buba08
22. okt 2014

@ivka3901 že ti je zle od žalúdka a nechuti ti jesť je dobre znamenie 😉

lemoni86
22. okt 2014

@haimi pocuj, ja ked som bola tehu, aj ked to nedopadlo dobre, tak ma vobec neboleli prsia..a viem ze aj par bab to tiez tak malo a donosili dieta ...mozno tam je nadej este ...

haimi
22. okt 2014

@lemoni86 keby si mala pravdu, tak by som sa tesila. Moc tomu nedavam, za tie roky si uz telo poznam. Nebola som snad este tehotna, ale podla mna tam musi byt nejaky rozdiel. Ale ty to mas fakt paradne. Ked si mala na 5 den uz HB, tak zajtra budes mat na mrazenie fajnove FHB 😉 pocuj, a ako dopadol ten tvoj 10 bunkac? Bola z neho HB? U teba to vidim fakt pozitivne, ked sa ti tolko embryjok tak pekne delilo 🙂

haimi
22. okt 2014

@lenka54321happy jasne, ze s nim dam debatu. Ale najprv si chcem dorobit vsetky vysetrenia. A ty sa ako citis, boli ta uz brucho, ci nie a vsetko je ok 😉 Pekne bojuj, aj za mna 😉 ja mam dostat mrchu v piatok a uz ju veru citim,je na ceste. No co, tak snad do tretice vsetko dobre 🙂

haimi
22. okt 2014

@ingrid0105 no nic moc. Na 99,99% dame spolu dalsie kolo. Ale najprv chcem mat vsetky vysledky. Musim si dorobit tu imuno, v piatok mam dostat mrchu, takze tam hned v pondelok volam. Zajtra si idem pre vysledky na genetiku. Pocuj, a ty ides na tu imuno s manzelom/priatelom? Maju tam nejaku miestnost na odovzdanie spermosov, ci ako?

zibi
22. okt 2014

baby mozem ist si myslite este zajtra na ultravzuk ked som bola dnes ? zajtra vecer pregnyl si mam pichnut a orgalutran a sobotu opu ..len by som chcela ist este na ultrazvuk ze ci sa mi za ten jeden den aspon trochu zvysila ta sliznica ..kedze vecer pregnyl tak nechcem zbytocne stresovat a aj sa bojim ze ci mi od vcera do zajtra daco nepopraska 😝 myslite ze to ma zmysel .bola som pondelok slinica 3 aj daco dnes uz 6 tak aj kvoli tomu som chcela ist .som bola stale ze obden ..

lienka_1
22. okt 2014

@zibi Ahoj Zibi! Drzim palce na OPU! Sliznica este podrastie kym bude transfer. OPU spravia tak ci tak. A ak beries orgalutran, tak by nemalo nic popraskat skor ako tomu zaveli pregnyl. 😉

skaredekacatko
22. okt 2014

@zibi ides v sobotu na opu tak sa tam uvidime asi aj ja pojdem v sobotu.zajtra na sone sa uvidi.

zibi
22. okt 2014

@skaredekacatko super moja mozno nas daju aj spolu na izbu 😀 ked su slovenky tak davaju ich spolu 🙂 mna na 8 objednali ..hned rano ako vyzeras? 😀

skaredekacatko
22. okt 2014

@zibi zajtra po sone volam dokimu to vyzeralo v pondelok ze v sobotu by mohlo tak uvidim zajtra o 8 to dost skoro. Budem rada ked nas daju spolu? A ty si ides davat aj tu infralipidovu infuziu?

zibi
22. okt 2014

@skaredekacatko zajtra na osmu ides na ultrazvuk? no ano ja si to dam pichnut ..lebo potrebujem este nk bunky znizit a ten je na to naj 🙂 uz kaslem na tie peniaze .aj pri vklade si to dam pichnut

zibi
22. okt 2014

@skaredekacatko ako casto si bola na ultrazvuku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre