Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
23. okt 2014

Citim sa naprd, vyzera ze len jeden folikul je zrely tie dalsie dva co doktor videl mali len 12 a 5 mm
No v brne doki videl tiez tri ale v pondelok mali 10 12 a 14 tak neviem. Otevrel ze ci ideme do toho ja ze ano. No dufat ze bude viac ako jeden. 😔

gagirl
23. okt 2014

@bergalm budem drzat palce nech je pekna..ja pojdem v pondelok na kontrolu..🙂

gagirl
23. okt 2014

@ina7 srdecne blahozelam a prajem vam vela zdravicka🙂

bergalm
23. okt 2014

@gagirl dakujem a podobne no ked bude nizka mozno sa tam stretneme este aj v Pondelok 🙂

haimi
23. okt 2014

@skaredekacatko a to si bola uz aj v tej nemocnici? Nechapem, to sa folikuly uz aj zmensuju? Jedine ze by videl cystu, ktora praskla? A ten hlavny ma kolko?

skaredekacatko
23. okt 2014

@haimi do nemocky som nesla ze nemam stresovat mi muz z roboty volal. Nafigu je aj yo ze robi mimo tak som sama. Fakt som z toho na prasky. Idem k nam do lupelov na kavu nech mam relax a nic neriesim . Ja sa este utesujem ze ich je 5 ze tie dva otevrelove nevidel len ten jeden 21. A tie to su nove.

haimi
23. okt 2014

@skaredekacatko ver rf, ked videl 3, tak su 3 😉 a neukazoval ti ich, ked si bola na sone? Inac, ja chodim na sono vzdy len 1x pocas stimulky. Mala by si aj ty chodit len raz a nemala by si potom stres 😉

ingrid0105
23. okt 2014

@haimi ahoj nemaju tam na to miestnost, jedine WC-ko. 😒 chcela som ist s nim ale do medirexu mi dali termin 4.11 a do Heliosu 5.11 a radsej si da tak tam vysetrit spermiogram, uz sa mi to nechce menit ani na jednom mieste 🙂

gagirl
23. okt 2014

@bergalm dakujem..myslis ze ked bude nizka pojdes este znova na kontrolu?kolky dc budes zajtra?ja pojdem na 12 dc..ja som myslela ze len raz sa ide na kontrolu..nemam este skusenosti ako je to u nich,,ja som bola na ket naposledy v Ba..

haimi
23. okt 2014

@lemoni86 si strasne zlata 😉 pokial sa nepodari tak dumame, co dalej. Mam este vsetky 3 pokusy na svk. Jedine je pre mna na svk priechodny mozno ferticent. Bola si aj niekde na svk?

skaredekacatko
23. okt 2014

@haimi ale ked u mna nevie urcit hned na prvy krat kedy bude opu. Ja som zvlastny pripad aj pri pipelle sa tam nevedel dostat. Uz chcel hladat iny nastroj a potom dosiel druhy doky po radu tak uz on hlafsl ten nastroj ale potom sa to zrazu podarilo. A na sone to umba tiez tazko vidno
v brne mi neukazuje foliky tu u nas je obrazovka tak ze priamo som na nu cumela a videla som tri foliky vedla seba.

ludinka
23. okt 2014

@ivka3901 a kolko mas hcg?? nestracaj este nadej, urcite ti povie stelcl aby si zopakovala test na HCG o dva dni

bergalm
23. okt 2014

@gagirl zajtra som 12DC keby mi 13-14DC nevychadzal na vikend isla by som az 13DC takto ma sestricka dala na Piatok aj Marcelino mi hovoril,ze neradi robia sono cez vikend ,lebo maju vklady a OPU atd.nevedia kam skocit skorej tak preto uz 12DC som nervozna troska lebo od porodu mam 35dnove cykly a myslim,aby to nebolo skoro

ludinka
23. okt 2014

@ina7 blahozelam 🙂
no by sme radsej brali divecatko, ale tak hlavne aby bolo vsetko ok, ani my este neviemeco to bude, ale som rada lebo tetsy na DS vysli negativne 🙂 tak zase o starost menej 🙂

crazybabenka
23. okt 2014

tak beriem späť....krvácanie je s5....vysadzujem duphaston......už ma aj brucho bolí na mrchu.....toto sa mi ešte nestalo....aby tak skoro prišla mrcha 😔

haimi
23. okt 2014

@skaredekacatko ty si taky komplikovany pripad 😉 a kedy drzim palce? Sobota zostava bez zmeny? Mne Marcel vzdy akcne ukazuje na sone, co je na monitore. Najvtipnejsie je, ked mi povie luxusna sliznica a otoci mi monitor. Ja tam vidim tak akurat ciernobiele mazanice 😀 Dnes som si bola pre vysledky na genetiku. Za 5 minut som bola vonku, ze mame vsetko v pohode a ze nevidi dovod na dalsie umele oplodnenie. No kam som po 3 rocnej snahe bez uspechu dosla. Super nie? Hlavne ze manzel ma 99% patologiu spermii 😉

annavi
23. okt 2014

@ivka3901 zavolaj na tu non-stop linku a necakaj na e-maily. ved tak nas poucovali, že ak by nieco sa dialo po transfere mame volat na non-stop linku. Vzdy ti zdvihne doktor, ktorý práve sluzi a poradí ti co robit.. 😉

rebeka33
23. okt 2014

@ivka3901 ake je to hcg.

lemoni86
23. okt 2014

@mimika1973 dakujem...verim ze ta cesta neuskodi.. dnes som cestovala z ba do kosic :/ ale boli cesty v pohode.. my sme na tom s mm tak, ze on ma pomale spermie a ja endometriozu 1. stupna na podbrusnici a normu 16% protilatok proti spermiam..vajecniky a vajcovody v poriadku, hormony v poriadku, snazime sa uz vyse troch rokov a nikdy sa to prirodzene nepodarilo,len cez 1. ivf co sme podstupili na prelome maj/jun, no bohuzial len do 6tt...nemam imuno ani hematosku ci genetiku.. ak nevyjde tento et, tak potom to budem riesit..
inac, ako dylanko? zvladol vcelicku ?😉

lemoni86
23. okt 2014

@haimi no... moje 1. ivf bolo v gyncare v ke... uz by som tam nesla za nic, doktor je dost arogantny a nema rad ked sa ho privela vypytuju.. a to aj na otazku kolko mame mrazacikov, odpoveda ja neviem, tak daco mate bla bla.nic konkretne len cim skor zavesit telefon :/ tiez cele zariadenie nic moc a pristup nebol az tak profesionalny... doktor uz cez 60 s jednou administrativnou sestrickou a embryologom ...proste s rf sa to neda porovnat ...co sa tyka toho ferticentu, tiez som pocula ze toto je este v pohode..a vase to je ktore ivf?

skaredekacatko
23. okt 2014

@haimi no v sobotu o 9 tam mam.byt. o 6 z domu. Muz neni doma tak pojde svokor a svokra so mnou. Som zvedava ze co. Idem o 10 ku kamoske na inekciu a uz nic viac neriesim ziadne stresi

evadek
23. okt 2014

@haimi ze luxusna sliznica..😀 ..on je inak riadne vtipny...

haimi
23. okt 2014

@lemoni86 toto je nase 2ivf. Uz nemam mrazakov, takze budem musiet ist do 3 kola.

haimi
23. okt 2014

@skaredekacatko spravny pristup, nestresuj 😉 a to budes mozno v sobotu zo zibi na izbe 😉

skaredekacatko
23. okt 2014

@haimi mozno hej ona ide na 8.

lemoni86
23. okt 2014

@haimi hm.. tak potom drzim palce v tom ferticente.. a ty mas vysetrenia uz nejake? kde mate problem s mm?

haimi
23. okt 2014

@evadek tak to on veru na vtipky je 😉 ale ked mi tento ket nevyjde, tak by som sa s nimi rada porozpravala uz aj vazne 🙂

gagirl
23. okt 2014

@bergalm aha..ale on bude vediet ze si len 12 Dc a kolko ma byt cca v ten den..myslis ze este mozno budes musiet ist raz na kontrolu sliznice?

lemoni86
23. okt 2014

@haimi vlastne co to vravim... tento ket ti predsa vyjde😉 vraj maju v tomto v rf dost uspech..stale je nadej pokial ms nedojde;)

evadek
23. okt 2014

@haimi vyjde...treba mu len povedat..ze ho uz nechce vidiet🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre