• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. júla 2017 
@lemoni86 mame urobenu genetiku ta je ok, stitku mam ok, hemato mam tiez urobene - vsetko najzavaznejsie mam ok, este doktorka duma nad zvysenym faktorom VIII a nad znizenym proteinom C, alebo S kt. mi nasla. V pondelok sa chcem objednat este na imuno a to by malo byt vsetko. Dufam, ze uz nic neexistuje. U mna zatial nic zavazne nenasli, amh som mala naposledy 1,32 co nie je uplne super ale v norme, hormonalny profil ok, hysteroskopia ok, nasli mi len loziska endosky, ale Marcel povedal, ze to nie je nic vazne, aby to branilo otehu. Manzel ma zhorseny spermiogram, ma 99% patologickych spermii. To je asi najhorsi nas problem. S manzelom sme sa dohodli, ze pred dalsim ivf si musime dorobit tu imuno. Nechce sa nam do toho davat dalsie prachy ked to nemam doriesene. Este mame prachy na jedno ivf, tak uvidime kam pojdeme. Len sa bojim, ze nam v brne prestanu fakturovat klasicke ivf ako soft. To by som uz asi nezvladla :frowning2: mne napr clostil vobec nesadol, druhykrat som mala 225j gonalu a to bolo fajn. Sa stavim, ze toto by mi dali aj v blave. Najradsej by som zostala v brne, ale uvidime. Vo ferti je to aspon uspora prachov. ICSI aj PK sa neplati, zahrnuli to do ceny ivf, ktore cele prepaca poistovna. Ciz by ma cele ivf stalo len lieky. Cca 300eur. A vy mate nejaky problem? Tusim si pisala, ze mas tiez endosku ako ja.
23. okt 2014 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi Ano pisala som.. ked si precitas par prispevkov mojich dozadu... takze vy budete mat uz kompletku vysetreni... je to len vase 2. ivf tak to este nie je stratene a pokial tam je sanca aj u mm, tak raz to musi vyjst...
23. okt 2014 o 20:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nevadi ked mi trosisku z pregnylu vyteiklo na ruku som to nemohla dobre nabrat lebo sa s tym zle manipuluje namiesto 1ml som mala okolo 900 ml ani celu vodicku som nemohla nabrat
23. okt 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi nevadi moja,nestresuj ,drzim palce :slight_smile: :slight_smile:
23. okt 2014 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska no hrozne stresujem ..nechapem preco :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze naozaj nevadi ..mne uz asi sibe z hormonov :sweat_smile:

baby ide dakto v sobotu na opu?
23. okt 2014 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi nie nevadii,myslis ,ze sestricky to natahuju lepsie,poctivejsie? :grinning: Je to OK ,fakt neboj aj to stresovanie :wink:
23. okt 2014 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska sak to ved aj muz mi povedal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2014 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ide s tebou skaredekacatko :wink: ani neviem, kolko mas folikov?
23. okt 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. okt 2014 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi
Moja pocuj a to ako funguje ze clasicke IVF to fakturuju ako Soft?
To sa ako s nimi dohodnes? Ci to zalezo od doktora? Ci ako?
Nerozumiem...ved to musi byt velky financny rozdiel....preco by to robili? Ake maju oni z toho vyhody??
Xxx ach som zvedava ako dopadneme
23. okt 2014 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka54321happy no funguje to tam ja som brala vysoke davky hormonov acize klasicke soft a doki povedal ze mi nauctuje soft. Vsak pri tom klasickom ivf robia to iste co pri softe len mas viac vajec a ti viac musia napichat co si aj Arataju ale ostatne rovnako. Ja tu platim tolko kolko by som zaplatila v martine a poistovnou lebo ta preplaca len zaklad .
24. okt 2014 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi no co testnes dnes? Drzim palce
24. okt 2014 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno dievčence :slight_smile: tak včera dorazila mrcha, takže dneska začínam s clostilom stimulovať na soft.
sono mám mať 8 DC v Brne. tiež ste mali tak skoro ?
24. okt 2014 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@skaredekacatko ak ti môžem poradiť choď radšej o hodinu skôr. Síce neviem kadiaľ pôjdete ale ja keď som bola teraz na OPU bola tam kočka z Prievidze išli smer U. Hradište a cesta im trvala 4 hodiny ja som z Piešťan išli sme o 6:30 tiež smer U. Hradište a meškala som 15 minút mala som tam byť na 8:45 a prišli sme až o 9 hod. Našťastie z toho prúser nebol ale ževraj majú externú anesteziologičku ktorá nečaká na oneskorencov a MUDr. vždy hovorí radšej čakať hodinu v Brne ako prísť neskoro. Inak veľa šťastia na OPU mne tiež videli tri a bolo ich šesť takže neboj sa bude ich viacej :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dievčatá, od štvrtku do nedele je v Brne Európska výstava psov, takže rátajte že môžu byť zápchy a v okolí výstaviska veľká premávka. Fakt si nechajte časovú rezervu.
24. okt 2014 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 vdaka ti bodaj by si mala pravdu stym poctom :slight_smile: mi ked sme sli v pondelok tak sme sli tri hodiny. No poviem svokrovi nech ide skor. Ja si praveze pockam radsej.
24. okt 2014 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, dnes potvrdeny jeden plod i so srdieckom!!
24. okt 2014 o 08:25  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (24. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@gagirl
bola si uz na utz pred KET? aku mas vysku sliznice? Ja tento mesiac nejdem, na 12DC som mala 6,2 mm, v native. Mozno by dorastla, ale fesi tam aj tak nie je a s inym gyn. som to nechcela riesit.
24. okt 2014 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kto ide na OPU v nedeľu????
24. okt 2014 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 á do kelu to sa bude asi aj platiť za parkovanie :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. okt 2014 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko aj ona išla v pondelok ale zrovna ma napadalo, že ty ideš v sobotu to ráno určite nebude ranná špička aká bola v pondelok my sme stáli v kolóne a vieš si predstaviť tie nervy keď to išlo krokom.
24. okt 2014 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagik gratulujem k srdiečku :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2014 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 nio my sme sa vpondelok kolóne vyhli prišli sme načas mi nechodíme ale po dialnici. :grinning:
24. okt 2014 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi
@skaredekacatko inak možno sa tam stretneme ja by som mala mať ET o 9 hod. len mám zdravotné problémy tak asi ET nebude :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
24. okt 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko kolóna bola pár km pred diaľnicou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2014 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 ta vystava bude od stvrtka buduceho tyzdna? No... neviem, co robia na Brnenskej dialnici... v poslednom obdobi tam su poriadne zapchy :rolling_eyes:
24. okt 2014 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dakujem vam, pred par tyzdnami bolo take nieco pre mna uplne sci-fi. Vsetkym drzim palce, treba to iba skusat.
24. okt 2014 o 09:06  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (24. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dalida podľa mňa je od včera
24. okt 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagik mame z teba radost. Prajeme krasne tehulkovanie :wink:

@ria191 ano, nasla som to na nete... My tam ideme v pondelok, takze dufam, ze nas chaos na ceste "minie"
24. okt 2014 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 o skoda.. :frowning2:
24. okt 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok