Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
23. okt 2014

@lemoni86 mame urobenu genetiku ta je ok, stitku mam ok, hemato mam tiez urobene - vsetko najzavaznejsie mam ok, este doktorka duma nad zvysenym faktorom VIII a nad znizenym proteinom C, alebo S kt. mi nasla. V pondelok sa chcem objednat este na imuno a to by malo byt vsetko. Dufam, ze uz nic neexistuje. U mna zatial nic zavazne nenasli, amh som mala naposledy 1,32 co nie je uplne super ale v norme, hormonalny profil ok, hysteroskopia ok, nasli mi len loziska endosky, ale Marcel povedal, ze to nie je nic vazne, aby to branilo otehu. Manzel ma zhorseny spermiogram, ma 99% patologickych spermii. To je asi najhorsi nas problem. S manzelom sme sa dohodli, ze pred dalsim ivf si musime dorobit tu imuno. Nechce sa nam do toho davat dalsie prachy ked to nemam doriesene. Este mame prachy na jedno ivf, tak uvidime kam pojdeme. Len sa bojim, ze nam v brne prestanu fakturovat klasicke ivf ako soft. To by som uz asi nezvladla ☹ mne napr clostil vobec nesadol, druhykrat som mala 225j gonalu a to bolo fajn. Sa stavim, ze toto by mi dali aj v blave. Najradsej by som zostala v brne, ale uvidime. Vo ferti je to aspon uspora prachov. ICSI aj PK sa neplati, zahrnuli to do ceny ivf, ktore cele prepaca poistovna. Ciz by ma cele ivf stalo len lieky. Cca 300eur. A vy mate nejaky problem? Tusim si pisala, ze mas tiez endosku ako ja.

lemoni86
23. okt 2014

@haimi Ano pisala som.. ked si precitas par prispevkov mojich dozadu... takze vy budete mat uz kompletku vysetreni... je to len vase 2. ivf tak to este nie je stratene a pokial tam je sanca aj u mm, tak raz to musi vyjst...

zibi
23. okt 2014

baby nevadi ked mi trosisku z pregnylu vyteiklo na ruku som to nemohla dobre nabrat lebo sa s tym zle manipuluje namiesto 1ml som mala okolo 900 ml ani celu vodicku som nemohla nabrat

diska
23. okt 2014

@zibi nevadi moja,nestresuj ,drzim palce 🙂 🙂

zibi
23. okt 2014

@diska no hrozne stresujem ..nechapem preco 😝 takze naozaj nevadi ..mne uz asi sibe z hormonov 😅

baby ide dakto v sobotu na opu?

diska
23. okt 2014

@zibi nie nevadii,myslis ,ze sestricky to natahuju lepsie,poctivejsie? 😀 Je to OK ,fakt neboj aj to stresovanie 😉

zibi
23. okt 2014

@diska sak to ved aj muz mi povedal 😝

haimi
23. okt 2014

@zibi ide s tebou skaredekacatko 😉 ani neviem, kolko mas folikov?

zibi
23. okt 2014
lenka54321happy
23. okt 2014

@haimi
Moja pocuj a to ako funguje ze clasicke IVF to fakturuju ako Soft?
To sa ako s nimi dohodnes? Ci to zalezo od doktora? Ci ako?
Nerozumiem...ved to musi byt velky financny rozdiel....preco by to robili? Ake maju oni z toho vyhody??
Xxx ach som zvedava ako dopadneme

skaredekacatko
24. okt 2014

@lenka54321happy no funguje to tam ja som brala vysoke davky hormonov acize klasicke soft a doki povedal ze mi nauctuje soft. Vsak pri tom klasickom ivf robia to iste co pri softe len mas viac vajec a ti viac musia napichat co si aj Arataju ale ostatne rovnako. Ja tu platim tolko kolko by som zaplatila v martine a poistovnou lebo ta preplaca len zaklad .

skaredekacatko
24. okt 2014

@haimi no co testnes dnes? Drzim palce

silvik1
24. okt 2014

dobré ráno dievčence 🙂 tak včera dorazila mrcha, takže dneska začínam s clostilom stimulovať na soft.
sono mám mať 8 DC v Brne. tiež ste mali tak skoro ?

ria191
24. okt 2014

@skaredekacatko ak ti môžem poradiť choď radšej o hodinu skôr. Síce neviem kadiaľ pôjdete ale ja keď som bola teraz na OPU bola tam kočka z Prievidze išli smer U. Hradište a cesta im trvala 4 hodiny ja som z Piešťan išli sme o 6:30 tiež smer U. Hradište a meškala som 15 minút mala som tam byť na 8:45 a prišli sme až o 9 hod. Našťastie z toho prúser nebol ale ževraj majú externú anesteziologičku ktorá nečaká na oneskorencov a MUDr. vždy hovorí radšej čakať hodinu v Brne ako prísť neskoro. Inak veľa šťastia na OPU mne tiež videli tri a bolo ich šesť takže neboj sa bude ich viacej 😀 😀 😀

ina7
24. okt 2014

Dievčatá, od štvrtku do nedele je v Brne Európska výstava psov, takže rátajte že môžu byť zápchy a v okolí výstaviska veľká premávka. Fakt si nechajte časovú rezervu.

skaredekacatko
24. okt 2014

@ria191 vdaka ti bodaj by si mala pravdu stym poctom 🙂 mi ked sme sli v pondelok tak sme sli tri hodiny. No poviem svokrovi nech ide skor. Ja si praveze pockam radsej.

gagik
24. okt 2014

Baby, dnes potvrdeny jeden plod i so srdieckom!!

nelly3
24. okt 2014

@gagirl
bola si uz na utz pred KET? aku mas vysku sliznice? Ja tento mesiac nejdem, na 12DC som mala 6,2 mm, v native. Mozno by dorastla, ale fesi tam aj tak nie je a s inym gyn. som to nechcela riesit.

benny11
24. okt 2014

baby a kto ide na OPU v nedeľu????

ria191
24. okt 2014

@ina7 á do kelu to sa bude asi aj platiť za parkovanie ☹ ☹ ☹

ria191
24. okt 2014

@skaredekacatko aj ona išla v pondelok ale zrovna ma napadalo, že ty ideš v sobotu to ráno určite nebude ranná špička aká bola v pondelok my sme stáli v kolóne a vieš si predstaviť tie nervy keď to išlo krokom.

ria191
24. okt 2014

@gagik gratulujem k srdiečku 😀 😀 😀

skaredekacatko
24. okt 2014

@ria191 nio my sme sa vpondelok kolóne vyhli prišli sme načas mi nechodíme ale po dialnici. 😀

ria191
24. okt 2014

@zibi
@skaredekacatko inak možno sa tam stretneme ja by som mala mať ET o 9 hod. len mám zdravotné problémy tak asi ET nebude ☹ ☹ ☹ .

ria191
24. okt 2014

@skaredekacatko kolóna bola pár km pred diaľnicou 😝 😝 😝

dalida
24. okt 2014

@ina7 ta vystava bude od stvrtka buduceho tyzdna? No... neviem, co robia na Brnenskej dialnici... v poslednom obdobi tam su poriadne zapchy 🙄

gagik
24. okt 2014

Baby dakujem vam, pred par tyzdnami bolo take nieco pre mna uplne sci-fi. Vsetkym drzim palce, treba to iba skusat.

ria191
24. okt 2014

@dalida podľa mňa je od včera

dalida
24. okt 2014

@gagik mame z teba radost. Prajeme krasne tehulkovanie 😉

@ria191 ano, nasla som to na nete... My tam ideme v pondelok, takze dufam, ze nas chaos na ceste "minie"

zibi
24. okt 2014

@ria191 o skoda.. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre