Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
24. okt 2014

baby nestraste s tymi meskanim .ja tam mam byt na 8hodinu to co uz o jednej rano pojdem 😝 🙄

kako23
24. okt 2014

@zibi ja ked som mala OPU vo februari tak som tiez mala prist na 8 a nakoniec na samotne OPU mala brali o pol 11...ale to bol pracovny den cez vikend snad beru na cas.

buba08
24. okt 2014

@zibi cez vikend to nebude take strasne, spicka nebude, my sme tiez raz isli s poriadnym predstihom a nakoniec sme prisli o hodku skor, to bola nedela, boli pomerne prazdne cesty a to som bola bez narkozy v native cykle, som mala hrozne nervy, ze ake to bude a tym, ze sme prisli hodku skor, tak som tam stepovala cely cas, lebo som v podstate nevedela co ma caka, ale bola to malina, vôbec to nebolelo

buba08
24. okt 2014

@kako23 coze o pol 11 namiesto o 8.00? ved to by som uz skolabovala hladna a smadna😀

zibi
24. okt 2014

@kako23 ak to je hruza .. no mne minule kazali pregynyl pichnut na pol 12 v noci a vtedy som tiez sla na rad az na 10 tu a o hlade no hruza
ale teraz uz o 21 tak mam ist uz na 8 hodinu
no mna sa pyali kedy som pichala pregnyl to tiez po nom nemozes neviem kolko cakat sak ti popukaju sa cudujem ze ta az tak brali 😕

buba08
24. okt 2014

@zibi no presne, ved ked ti kazu pichat pregnyl, tak mozno pol hodku sa mozu omeskat, ale 2,5 sa mi zda vela @kako23

zibi
24. okt 2014

@buba08 no ja by som sa isto dozadovala opu lebo by som sa bala ze mi popraskaju .. sila toto .ja mam len 4 vajka tak nemozu so mnou cakat do neviem kedy

buba08
24. okt 2014

@zibi neboj, cez vikend ta urcite zoberu nacas, nemaju tak vela ako cez tyzden. Ja som normalne rozmyslala, ze keby viem, ze mam len do 4 vajec, tak by som mozno znovu skusila OPU bez narkozy, ono to fakt nic nie je, vôbec som to necitila, mala som sice len jedno vajko vtedy, ale cele to trvalo aj s pripravou cca minutu

haimi
24. okt 2014

@silvik1 ano, na sono sa chodi 8dc

ina7
24. okt 2014

Tá výstava je od včera a je to európska, čiže ľudia cestujú z celej Európy. Keby som nebola na pn-ke, tak som tam v nedeľu aj ja. Fakt radšej rátajte s nejakým časom naviac.

buba08
24. okt 2014

@zibi teraz si na PN?

kako23
24. okt 2014

@zibi
@buba08
Veru uz som bola hotova vtedy...hladna, smadna a hlavne v strese, ze popraskaju foliky. Uz som potom aj poslala muza, ze ci na mna nezabudli. No hroza to bola.

ria191
24. okt 2014

@skaredekacatko
@zibi takže na 100% zrušený transfér ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 😠 takže kočky vy sa v sobotu držte a peknú úrodičku 😀 😀 😀 a hlavne príjemnú cestu 😀 😀 😀

skaredekacatko
24. okt 2014

Na tu vystavu sa chystam po opu uvidim ako sa budem citit. Som optimista 😀 uz len svokra zo svokrou zlanarit 😀

skaredekacatko
24. okt 2014

@ria191 skoda a dakujem budem sa drzat.Mam mensiu nadchu tak dufat ze ma uspia.

lenka54321happy
24. okt 2014

@haimi
Ty ako moja? Mna uz tiez brucho zacina pobolievat ach som to vedela ☹((

haimi
24. okt 2014

@skaredekacatko nie som doma a nemam tu ani testy. Ale ani testovat nechcem, dnes resp najneskor cez vikend mam dostat mrchu, takze pokial nedostanem budem testovat az v pondelok. Nechcem smutne kukat na ten snehobiely test

skaredekacatko
24. okt 2014

@haimi chod na kavu oddychni si nemysli na nic . A uvidis bude pozitivny. Dufam ze zajtra dobra uroda

haimi
24. okt 2014

@lenka54321happy mna uz brucho boli od stredy. Vcera vecer som mala pocit, ze dnes na 100% dostanem. Dala som si rano crinone a cakam, ci mrcha prebije ten crinone ako naposledy, alebo nie. No co, uz to radsej neriesim. Aj tak to uz neovplyvnim. Od5 dna po et prisla sestra s detmi, tak sa s jednym skoro 9kg o dusu natahujem, nech si ho uzijem. Neziju na svk, takze sa moc casto nevidime. Asi to nebolo moc zodpovedne, ale kolko zien ma male deti a su popr tehotne a vsetko dopadne ok. Tak co, vsetko bude ako ma byt

haimi
24. okt 2014

@skaredekacatko bude 😉 , musi 🙂 v sobotu budem tebe aj zibi vysielat pozitivnu energiu 🙂

lenka54321happy
24. okt 2014

@haimi
Moja presne natahovanie to neovplyvni, co ma byt bude...
Ale si vravela ze ty mas vzdy kramy na cas aj s liekmi takze to vyzera dobre!
Drzim ti palce.....bolo by super a ach keby aj mne to vyslo xxx

babo78
24. okt 2014

Caute baby, tak mne vcera prisla mrcha :(

ina7
24. okt 2014

@haimi Ja som si tiež myslela že mrcha príde. Strašne veľa žien si myslí že už už dostanem a nedostane, takže ver a dúfaj. Ver tomu drobčekovi že je silný, veď kto už len bude v neho veriť ak nie ty? 🙂

gagirl
24. okt 2014

@gagik srdecne blahozelama prajem vsetko dobre.🙂kolkate ivf vam vyslo?

gagirl
24. okt 2014

@nelly3 ahoj..ja pojdem az v pondelok na sono..tiez som zvedava..idem aj ja v native..Aj ty mas Stelcla?a nebude tam buduci tyzden on..ci?Ved to je celkom dobra vyska na 12 den ci ani nie?..

silvik1
24. okt 2014

@gagirl ahoj. ja mám sono vo štvrtok a keď som sa objednávala vravela som, že patrím Štelclovi a dala mi na výber tri termíny. tak dúfam, že mi sono urobí on - liezlo mi totiž trochu na nervy, že v GF som prešla rukami úplne všetkým lekárom.

izabela7
24. okt 2014

S premavkou okolo BVV to je uplne v pohode, trosku ale problem s parkovanim. Zapcha bola na dialnici v Brne kvoli nehode. Marcel tam nie je buduci tyzden pondelok - streda - v CZ su prazdniny.

gagirl
24. okt 2014

@silvik1 ahoj..no pravdupovediac aj mne to trocha vadi ze nechodim stale k mojmu dr.(Stelclovi)..zatial som bola u neho len raz a to na prvej konzultacii..potom na opu a et som uz nebola u neho..:(dufala som ze v pondelok na usg sliznice pojdem k nmeu aj som hovorila do telefonu ze patrim k nemu ale prave kocky teraz pisu ze v pondelok az stredu ma dovolenku..no fasa..:(

haimi
24. okt 2014

@babo78 to mi je luto ☹ ja ta budem coskoro nasledovat. Mas este nejakych mrazacikov?

lenka54321happy
24. okt 2014

@babo78
Velmi ma to mrzi....drzala som ti palce....mas este mraziacikov?
Co ti vkladali? Ja tiez cakam kramy uz citim ze ma brucho pobolieva ☹(
Ach.....najtachzsie su tie prve dni, preplakat, sa preniest cez to ach

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre