• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. mája 2017 
@ria191 fuha, toto nevyzera dobre :frowning2:, sa nedivim, ze ET zrusili :frowning2:
24. okt 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 a brali ti krv? no snad tie atb dobre zaberu.
24. okt 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 hmmm :frowning2: ta neviem preco.. ale ty dostanes svoju prvu ked uz bude vacsie babo.. neboj :wink:
24. okt 2014 o 14:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
Jezis chuda to ma mrzi....to toto moze kliest sposobit?
24. okt 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 jaaaaj, hlavne sa z toho rychlo dostan :slight_smile: dufam, ze to nie je nic vazne
24. okt 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl ahoj neviem aka my byt vyska sliznice v den vkladu uvidime
24. okt 2014 o 14:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dievcata,poslusne hlasim ,ze kontrol.sono mi robil OTEVREL ,ale sona robil aj Kozumplik a vyska sliznice 7-8mm takze stale v Native od zajtra Utros no a ktoze ide na vklad 31.10.????kdo bude mojou spriaznenou dusou?
24. okt 2014 o 14:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bergalm držím silne palce :slight_smile:
24. okt 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 dakujem mooc
24. okt 2014 o 14:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka54321happy nó kliešť bol prvotný páchateľ a potom zhoda-náhod a ľudskej "blbosti" :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2014 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska zoberú na budúci týždeň po antibiotikách
24. okt 2014 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm veľa šťastia zaslúžiš si ho tfuj tfuj nech to dobre dopadne drž sa :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2014 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 borelioza ako vysita. Hrozne . Takmsa liec , lebo je to nebezpecne.
24. okt 2014 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 dufam ze ti dali take 'poriadne " a aspon na 3 tyzdne,nieje dobre to ukoncit skor lebo sa to nedolieci,ono je to dobre riesit asi co najskor na infekcnom predsa vedia ovela viac ako kozna .
24. okt 2014 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33
@diska jasné tie najsilnejšie summamed budú kontrolné odbery tak ja verím, že sa to nepotvrdí, lebo to mám po KET-e.
24. okt 2014 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko @zibi inak škoda, že to nevyšlo málokedy sa stane, že sa tam stretnú až tri závisláčky na koňovi :grinning: :grinning: :grinning: v jeden deň :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2014 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 no tak sumamed je praveze nic moc moja na taketo a v akej to mas scheme aj pauzujes? ze 3 dni beries a pozua? toto prave na infekcnom nemaju radi ,teda aspon moja skusenost .
24. okt 2014 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska nie každý deň jednu na 6-dní uvidím kam ma pošle ešte lebo ona to nevidela až v takomto stave oveľa miernejšom potom som radšej utekala za chirurgom keďže to patrí jemu normálne mi lepilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused: :confused:
24. okt 2014 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 a po 6 dnoch koniec?
24. okt 2014 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 pocuj ja ta nechcem stresovat a ani nic ale ja som si zazila kadeco a pred rokom som brala skoro v kuse atb,a kazdy len strielal a nic mi nepomohol az ma zobrali do parady na infekcnom na kramaroch,neviem aku mas koznu mozno dobru ja mam trubu napr..ale ja by som na tvojom mieste necakala a isla k obvodnej nech ta posle na infekcne,nech ti to kuknu ,oni hned beru aj krv a povedia ci staci sumamed,nech sa to zbytocne nenatahuje.
24. okt 2014 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska kontrola a odbery či sa vlastne potvrdí borelióza alebo niečo iné.
24. okt 2014 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm ahoj..tak si mala teda peknu sliznicu?pila si alchemilku 2 denne plus cervene?..:slight_smile:uvidime ako dopadnem ja ..verim ze bude tiez dostacujuca a pojdem par dni po tebe na ket..:slight_smile:
24. okt 2014 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida co to je za vystava??
24. okt 2014 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 a podarilo sa ti pred tymto nestastim aspon opu, ci aj to padlo? Ale asi nepadlo, ked si pisala ze si mala 6 vajok.
24. okt 2014 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 joj moja ja isto nie bez narkozy ..mne narkozka nic nerobi a ja mam vreidik na krcku mna boli trochu aj vklad tak to nebudem riskovat ... pekne si pospim..minule sa mi aj snivalo :sweat_smile: som aj sestricke taka otapena hovorila sen :grinning: :grinning: musia tam mat srandu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2014 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby drzte mi vsetky palce .dakujem za podporu a povzbudenie.. nech aspon z toho daco je a nech mam aspon jedno zrele vajko a jedno embryjko ..aj kedy som chcela mat aspon dve nech je co zamrazit a pockat na PK.. :confounded:
24. okt 2014 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
baby inak vam musim povedat vcera som bola na ultrazvuku este lebo som mala take tlaky v bruchu som sa bala ze ci mi nepopraskali....a na ultrazvuku som bola stredu to som sliznicu mala nieco kolo 3 aj daco uplne nic -a zacala som pit gynastan a este jeden zensky caj aj liter dva som vypila a stredu uz sliznica 6 mm cize pekne mi narastla ..a v ten idsty den vecer som vylogala liter caju :grinning: a aj rano hrncek a sliznica na ultrazvuku 6,8 tak ma daco do seba ten zensky caj ..vino som nepila kvoli prednisonu ale ako sila ze ..za jeden den mi narastla skoro o 1mm :slight_smile:
dufam ze teraz uz mam vacsiu uvidime co mi povedia ..tie caje sa mi uz logat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
plus jedla som vitamin E na sliznicu
24. okt 2014 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gagirl cauko nie nepila som alchemiku,pila som len poharik cerveneho vinka kazdy vecer :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2014 o 18:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 dakujem Ti vazim si to :wink: :wink: :wink: od kazdej z Vas :slight_smile:
24. okt 2014 o 18:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby ,to vinko mam pit dalej az do vkladu?alebo uz to nemusim pit?
24. okt 2014 o 18:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok