Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
25. okt 2014

@haimi nie bola som s inou babou na izbe kedy mas ist na krv? Nechces sa testnut?

sobka
25. okt 2014

@ivka3901 ahoj gratulujem, pocitaj si tt od opu minus 14dni........tak sa pocita , ked mate vklad cez IVF🙂 držím palce, nech vsetko dobre dopadne

crazybabenka
25. okt 2014

baby.....keď potrebujem recept....a čítala som tu ...že štelcl má dovo.....môže mi to predpísať aj môj gyndoš....(fostimon, puregon)

nelly3
25. okt 2014

@crazybabenka
nemoze, len niekto z car. moze jedine estrofem, prednison, utrogestan, pregnyl, clostyl.....

ivka3901
25. okt 2014

Baby posielam vam fotky testikov kludne povedzte svoj nazor

adulka1981
25. okt 2014

Ahojte, jedna otázočka. Čo sa pripravujete na IVF (stimulujete), ste doma na PN-ke alebo chodíte do práce? A ako po transfere? Ste schopné vypiť toľko vody v práci, aby ste predišli ohss? ďakujeeem

diska
25. okt 2014

@crazybabenka cau,kludne moze aj tvoj gyndos aj tak si to cele platis sama,takze ide len oto aby ti to lekaren vydala,ze naozaj to dal doktor. 😉 a Marcel nema dovco to Kodelka ma .

crazybabenka
25. okt 2014

@diska aha....tak som zle čítala.....idem mu napísať ....ďakujem 😉

crazybabenka
25. okt 2014

@diska dobre som čítala....5 strán dozadu to píše izabela 😀 😀 😀

diska
25. okt 2014

@crazybabenka 😀 😀 😀 tak ja viem tak,ze nema,ved skus napisat uvidis ci odpovie 😀

rebeka33
25. okt 2014

@ivka3901 tmavnu jednoanacne, ake bolo to hcg a nebola si na opakovany oodber po 48hod. Hlavne,ze tmavne a kedy mas usg.drzim palce.

ivka3901
25. okt 2014

@rebeka33 ahoj no hcg som mala 88 na 12 deň potom 14 vychádza na dnes a sobotu mi nikto nespraví hcg odber 😒

staga
25. okt 2014

Ahojte, neviete nahodou ci robi dr.Vitouskova?
Dik za odpoved.

ludinka
25. okt 2014

@ivka3901 ten RF test vyzera dobre 😉 ta ciarka ti nabehla v limite? zda sa ze hcg ti stupa....neda sa nic robit, musis pockat dalsie dni ako sa to vyvinie.....a to spinenie mas len hnedej farby?

ludinka
25. okt 2014

@zibi daj vedie ako si dopadla, myslim na teba..........aj ked ty asi este stale cestujes 😒 domov to mate poriadnu streku....

ivka3901
25. okt 2014

@ludinka áno v limite no nič iné my nezostáva a to špinenie je skor hnedej farby

diska
25. okt 2014

@staga ahoj,nie ona nerobi je dlhodobo PN,ked som sa pytala ,ze ako dlho tak vraj je to otazka mesiacov nie tyzdnou,tak som menila lekara,jej pacientky prebrala Mudr.Pastorcakova,ale ja som si vybrala Stelcla,tak porozmyslaj koho by si chcela ak sa budes objednavat.

zibi
25. okt 2014

jaj baby tak som tu 😖
mam tri vajka .ale opu som zle prezivala aj narkozu neviem co to .odhliadnut od anesteziologicky ..v kuse krvacam co sm predtym nikdy plus , neviem co mi dala za nakrozu ale zobudila som sa asi trochu skor a taka neskutocna bolest zacala tam na mna ziapat ze nech lezim ale tak viete ako v narkoze ani o sebe neviete...a ona tam krici po mne ... ja som len citila ze ma nieco velmi boli neviem co moze na opu az tak hrozne boliet ale v podstate ma dost boli podbrusko ..nemala som a ani nemam z tohoneajky uzasny pocit..neskutocne vela ludi .ako na beziacom pase... 😠 o pod deviatej opu o desiatej ta vyhanaju uz domov 😝 mne sa to zda skoro... lekar ma bol raz pozriet .. len rychlo rychlo lieky ani neviem aku mam sliznicu ... ako nespokojna som 😕 a dost... neviem ci sa mi oplati trepat taku dialku a za take sluzby... nie som vobec spokojna ... 🙄
ani mi nepovedal kedy mam o embryjka volat ... no cele dajako zle

diska
25. okt 2014

@zibi och to co to? 😕 tak snad bude koniec dobry a potom na zle zabudnes,a kto ti robil punkciu?

buba08
25. okt 2014

@zibi fuha, teda, asi ta bolelo podbrusko, ale zase pri 3 vajkach by až tak nemalo, možno aj záleží od toho kto robí OPU, lebo ja som raz mala OPU bez nárkozy a vôbec to nebolelo, dúfam, že sa dnes vyspis z toho celého a zajtra bude lepšie, drž sa, hlavne je, aby vajka boli ok a dobre sa oplodnili

evadek
25. okt 2014

@zibi to mi je strasne luto Zibi ... také peniaze a taka starostlivost ... ktory doktor ta bol pozriet ...co ti povedali na tie komplikacie ?Ake mas vajka, kvalita ?

lenka54321happy
25. okt 2014

@zibi
To ma mezi moja....chuda si si vytrpela to kde???

zibi
25. okt 2014

baby keby ze je to sukromna tema napsiem viac ale tak sa bojim ze to dakto cita tak nechcem nejako negativne hovorit 😖 hadam to prejde ale 4 opu ale toto som nezazila.
napisem vam do skormnej spravy dobre?

lemoni86
25. okt 2014

@zibi fuha.. tak co som bola ja, vsetko bolo super... asi toho mali vela hmm :-/..cudne

zibi
25. okt 2014

@lemoni86 a kedy si bola ?

lemoni86
25. okt 2014

@zibi mas ip

diska
25. okt 2014

@zibi joj moja strasne mi je to luto,normalne nechapem ale viem ako ti je ,ono to cloveka uplne dostane,osobne mam zatial len dobre skusenosti bola som v RF 2x na punkcii ale furt klud a cely cas bol primne muz,Dr.prisla zamnou aj pred aj po zakroku na izbu vsetko vysvetlit a dohodnut ale to sme mali stastie,ze asi vtedy mali toho pomenej.

Ale to co sa ti stalo stalo sa uz aj mne ale na sk,mi pichli zlu anestezu a som sa prebudila ,pocula som ako tam revem ,ja som ale krvacala tak,ze mi museli dat taku tamponadu ci ako sa to vola,take nieco ako povraz domna strcili,ale mna tak dodrbali vtedy,ze som tam bola asi do 17 tej,potom ked vybrali tu tamponadu tak mi este sprvili utzv a hned nasadili estrofem lebo ako mi tam nieco pototo tak sa asi znizila sliznica.

zibi
25. okt 2014

@diska este som pocula pocast nakrkozy ze nechapem co to tu dnes kazda tolko krvaca 😀 ako sila ze ? tak to fakt narkoza slaba 😀

zibi
25. okt 2014

@diska a kedy po punkcii si sla domov? za aky cas?

diska
25. okt 2014

@zibi mozno sa zaucal anesteziolog 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre