Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lemoni86
26. okt 2014

@haimi joooj ....si nas tu teraz povzbudila zaradom 🙂 ... s pozitivnym myslenim zacneme isto tehotniet jedna radost .. 😀 😀 .. tak ja teda cakam na stanici s kupenym listkom na tehu vlacik... 😀 😀 .... a dufam ze mi tato pozitivna nalada vydrzi aspon dozajtra 😅 😝

zibi
26. okt 2014

baby dakujem vam vsetkym za podporu .. ste zlate 🙂
asi tu na cas prestanem chodit ..som este v soku lebo taku variantu som necakala..a este aj to otrasne opu, ale este ma to dost boli tak nemozem citat nic o snazilkach , tehulkach a dvoch ciarkach ..dakujem vam ste zlate ste ma podrzali 🙂

haimi
26. okt 2014

@zibi drzim ti velmi palce do dalsieho boja

evadek
26. okt 2014

@balance soft je aj s injekciami..len to je menej hormonov..a menej toho...🙂..neboj..zvladame to vsetky ... aj pichanie si ijnekcii ...

evadek
26. okt 2014

@kako23 kedy zacinas stimulovat?..kolke ivf to je?🙂

cmudlo
26. okt 2014

@zibi Tak to mi je strasne luto...cim vsetkym si si presla a teraz este toto...potrebujes si teraz trochu oddychnut a potom skusajte opat!

haimi
26. okt 2014

@ivka3901 dakujem 🙂

lemoni86
26. okt 2014

@zibi su chvile radostne no bohuzial aj smutne.. na konci je ale stale nadej..a tiez verim ze ten, co vela trpi bude na konci velmi odmeneny .. ta bolest, ona preboli a ty sa znova postavis na nohy .. v to verim.. zelam ti, aby ta uz coskoro naslo vytuzene stastie 🙂

ingrid0105
26. okt 2014

@haimi straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne ti fandim, a tisko gratulujem 🙂 Vy ste mali aky problem s otehu?

evadek
26. okt 2014

@zibi uplne ta chapem ..ja mam tiez moment. pocit, ze si musim dat od kona pauzu..uz som strasne vystresovane...pozitivne , negativne spravy..je toho na mna vela..
Takze vsetky tvoje pocity su opdstatnene ..daj si cas...rozmysli si ako dalej....a potom sa podla toho zariad....ja dufam,ze raz budes na toto spominat ,ze cim si si musela prejst aby si konecne drzala poklad v naruci...lebo ty si to zasluzis..🙂

zibi
26. okt 2014

@lemoni86 velmi pekne si to napisala 🙂

zibi
26. okt 2014

@cmudlo dik moja ty sa tiez drz 🙂

zibi
26. okt 2014

@evadek ach jaj moja .. ma ide trafit uz z toho ..viem ze dakto absolvuje aj 7 ivf ja som uz zo 4 s nervami v keli 😝

zibi
26. okt 2014

@haimi dik moja ..a ja ti velmi blahozelam k //
😉

skaredekacatko
26. okt 2014

@zibi daj si pauzu pouvazuj ako dalej. Verim ze sa spravne rozhodnes a budes raz stastna.

diska
26. okt 2014

@zibi tu mas pripad cislo 7 😀 ,uplne viem ako ti je,doverne to poznam ale som si takmer ista,ze si oddychnes a zacnes spekulovat co dalej ono to pride aj ked sa ti to teraz nezda.

kako23
26. okt 2014

@evadek zacinam hned zaciatkom novembra, predpokladam, ze okolo 4.novembra. toto bude moje druhe ivf, prve bolo soft a teraz bude klasicke. A ty ides na kolky pokus? Tiez zacinas teraz niekedy?

zibi
26. okt 2014

@diska viem len mam ten strach ze co dalej a kde pojdeme a vobec co budeme robit 😝
no 7 vies co ja som pri cisle 4 a mam dost 😝

ingrid0105
26. okt 2014

@zibi je mi luto co sa ti stalo ☹ kazdej z nas si nejak poradila, povzbudila, a preto ti zelam aby si to nevzdala a verim ze aj na teba sa usmeje stastie v podobe dvoch krasnych ruzovych ciarok 🙂 drz sa

zibi
26. okt 2014

@ingrid0105 dakujem 🙂
idem si lahnut ale velmi vam dakujem za povzbudenia ... ste zlate 🙂

ina7
26. okt 2014

@haimi Ty opica, 😀 sme ti to tu hovorili, ale ty si len mlela to svoje, že ťa brucho bolí a mrcha isto príde. 😀 😀 😀 Tak vidíš. Tehotenské príznaky, to je jedna veľká ruleta, jedna má také, iná také a tretia žiadne. A pri súrodencovi to môže byť úplne inak. Hlavne teraz pozitívne myslieť a nepripúšťať si negatívne myšlienky. 😉

gagirl
26. okt 2014

@haimi jeeej..to je teda prekvapko..a ty si sa uz chystala pomaly na 3 ivf..🙂si prikald toho ze priznaky su nikdy neni jednoznacne a u kazdeho ine...viem si predstavit ako velmi sa tesis ..drzim palce nech ciarka pekne silnie..posielala som ti srdiecko po vklade..tak snad trocha pomohlo..🙂drzte sa..🙂

gagirl
26. okt 2014

@zibi je mi to luto ze to takto skoncilo..aj ked sa nepozname viem sa vcitit do tvojej koze..prajem ti vela sil do dalsich dni a potom do dalsieho boja..verim ze raz sa to kazdej podari..drz sa..

gagirl
27. okt 2014

Dnes smer Brno na usg sliznice..dufam ze bude dobra..drzte palce..🙂

balance
27. okt 2014

@evadek MUSIME TO ZVLADNUT! Drzim palce!

diska
27. okt 2014

@gagirl Drzimeee 🙂

evadek
27. okt 2014

@zibi ja by som bola na tom ovela horsie..si strasne silna a statocna 🙂

lemoni86
27. okt 2014

@gagirl tak ti drzim palce... nech je min 8 mm 😉

evadek
27. okt 2014

@kako23 no dnes by som mala dostat menzes..stale nic...druhy den cyklu zacinam..bude to prve ..soft🙂
Mam strach..

evadek
27. okt 2014

@balance dakujem...aj ja tebe..uz zacinam mat riaden strach..asi to tu musim trosku obmedzit..neviem..vymyslam ...:(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre