• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

15. decembra 2017 
@haimi joooj ....si nas tu teraz povzbudila zaradom :slight_smile: ... s pozitivnym myslenim zacneme isto tehotniet jedna radost .. :grinning: :grinning: .. tak ja teda cakam na stanici s kupenym listkom na tehu vlacik... :grinning: :grinning: .... a dufam ze mi tato pozitivna nalada vydrzi aspon dozajtra :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2014 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby dakujem vam vsetkym za podporu .. ste zlate :slight_smile:
asi tu na cas prestanem chodit ..som este v soku lebo taku variantu som necakala..a este aj to otrasne opu, ale este ma to dost boli tak nemozem citat nic o snazilkach , tehulkach a dvoch ciarkach ..dakujem vam ste zlate ste ma podrzali :slight_smile:
26. okt 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi drzim ti velmi palce do dalsieho boja
26. okt 2014 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@balance soft je aj s injekciami..len to je menej hormonov..a menej toho...:slight_smile:..neboj..zvladame to vsetky ... aj pichanie si ijnekcii ...
26. okt 2014 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 kedy zacinas stimulovat?..kolke ivf to je?:slight_smile:
26. okt 2014 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi Tak to mi je strasne luto...cim vsetkym si si presla a teraz este toto...potrebujes si teraz trochu oddychnut a potom skusajte opat!
26. okt 2014 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 dakujem :slight_smile:
26. okt 2014 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zibi su chvile radostne no bohuzial aj smutne.. na konci je ale stale nadej..a tiez verim ze ten, co vela trpi bude na konci velmi odmeneny .. ta bolest, ona preboli a ty sa znova postavis na nohy .. v to verim.. zelam ti, aby ta uz coskoro naslo vytuzene stastie :slight_smile:
26. okt 2014 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@haimi straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne ti fandim, a tisko gratulujem :slight_smile: Vy ste mali aky problem s otehu?
26. okt 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi uplne ta chapem ..ja mam tiez moment. pocit, ze si musim dat od kona pauzu..uz som strasne vystresovane...pozitivne , negativne spravy..je toho na mna vela..
Takze vsetky tvoje pocity su opdstatnene ..daj si cas...rozmysli si ako dalej....a potom sa podla toho zariad....ja dufam,ze raz budes na toto spominat ,ze cim si si musela prejst aby si konecne drzala poklad v naruci...lebo ty si to zasluzis..:slight_smile:
26. okt 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lemoni86 velmi pekne si to napisala :slight_smile:
26. okt 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmudlo dik moja ty sa tiez drz :slight_smile:
26. okt 2014 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ach jaj moja .. ma ide trafit uz z toho ..viem ze dakto absolvuje aj 7 ivf ja som uz zo 4 s nervami v keli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi dik moja ..a ja ti velmi blahozelam k //
:wink:
26. okt 2014 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi daj si pauzu pouvazuj ako dalej. Verim ze sa spravne rozhodnes a budes raz stastna.
26. okt 2014 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zibi tu mas pripad cislo 7 :grinning: ,uplne viem ako ti je,doverne to poznam ale som si takmer ista,ze si oddychnes a zacnes spekulovat co dalej ono to pride aj ked sa ti to teraz nezda.
26. okt 2014 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@evadek zacinam hned zaciatkom novembra, predpokladam, ze okolo 4.novembra. toto bude moje druhe ivf, prve bolo soft a teraz bude klasicke. A ty ides na kolky pokus? Tiez zacinas teraz niekedy?
26. okt 2014 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska viem len mam ten strach ze co dalej a kde pojdeme a vobec co budeme robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no 7 vies co ja som pri cisle 4 a mam dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi je mi luto co sa ti stalo :frowning2: kazdej z nas si nejak poradila, povzbudila, a preto ti zelam aby si to nevzdala a verim ze aj na teba sa usmeje stastie v podobe dvoch krasnych ruzovych ciarok :slight_smile: drz sa
26. okt 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 dakujem :slight_smile:
idem si lahnut ale velmi vam dakujem za povzbudenia ... ste zlate :slight_smile:
26. okt 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi Ty opica, :grinning: sme ti to tu hovorili, ale ty si len mlela to svoje, že ťa brucho bolí a mrcha isto príde. :grinning: :grinning: :grinning: Tak vidíš. Tehotenské príznaky, to je jedna veľká ruleta, jedna má také, iná také a tretia žiadne. A pri súrodencovi to môže byť úplne inak. Hlavne teraz pozitívne myslieť a nepripúšťať si negatívne myšlienky. :wink:
26. okt 2014 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@haimi jeeej..to je teda prekvapko..a ty si sa uz chystala pomaly na 3 ivf..:slight_smile:si prikald toho ze priznaky su nikdy neni jednoznacne a u kazdeho ine...viem si predstavit ako velmi sa tesis ..drzim palce nech ciarka pekne silnie..posielala som ti srdiecko po vklade..tak snad trocha pomohlo..:slight_smile:drzte sa..:slight_smile:
26. okt 2014 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi je mi to luto ze to takto skoncilo..aj ked sa nepozname viem sa vcitit do tvojej koze..prajem ti vela sil do dalsich dni a potom do dalsieho boja..verim ze raz sa to kazdej podari..drz sa..
26. okt 2014 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dnes smer Brno na usg sliznice..dufam ze bude dobra..drzte palce..:slight_smile:
27. okt 2014 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@evadek MUSIME TO ZVLADNUT! Drzim palce!
27. okt 2014 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl Drzimeee :slight_smile:
27. okt 2014 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi ja by som bola na tom ovela horsie..si strasne silna a statocna :slight_smile:
27. okt 2014 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl tak ti drzim palce... nech je min 8 mm :wink:
27. okt 2014 o 08:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kako23 no dnes by som mala dostat menzes..stale nic...druhy den cyklu zacinam..bude to prve ..soft:slight_smile:
Mam strach..
27. okt 2014 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balance dakujem...aj ja tebe..uz zacinam mat riaden strach..asi to tu musim trosku obmedzit..neviem..vymyslam ...:(
27. okt 2014 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok