Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
30. okt 2014

@benny11 fiha tak to ides hned po mne my ideme 14:15hod jeeej aspon jedna kocka z MK no budem kuki kuk ako vyzeras?my sme zo Zapad.Slovenska takze vyrazime okolo obeda,vies muz ma uz teraz depku,ze sviatky plno vodicov bla bla

lemoni86
30. okt 2014

@evadek no jasne chapem... je to na porazenie ach... a fakt ma udivuje ze niekto tam v Brne take povedal... ☹ ... joooj mrzi ma to moja...na prd cele

evadek
30. okt 2014

@sasa1983 napisem do ip🙂

evadek
30. okt 2014

@lemoni86 aj ja..velmi som s nich sklamana...

kako23
30. okt 2014

@evadek asi to pisal vo velkom zhone a pravdepodobne ani nevedel co pise...ale v kazdom pripade ma to velmi mrzi, ze si takto kazia meno.drzim T palce, aby to co najskor kleslo a aby si mohla ist na IVF 🙂

skaredekacatko
30. okt 2014

@lemoni86 vdaka ti

benny11
30. okt 2014

@bergalm budem Ti držať palčeky...... 😉 neboj všetko dobre dopadne, však my tam budeme skôr, v Brne už okolo 12-stej, skočíme si na obedík a potom sa ide na vec 😀

evadek
30. okt 2014

@kako23 dakujem..nemyslim si,ze bol v zhone..pekne odpovedal celou vetou......ale tak mozno si mysli,ze nejaka sanca tam je..no ja nechcem nejaku sancu..chcem ist do toho na plno....s velkou sancou🙂

bergalm
30. okt 2014

@benny11 dakujem aj ja Tebe drzim paluchy.....no mozno aj moj muz bude chciet ist skorej,aby sme nestresovali 😉

benny11
30. okt 2014

@bergalm my radšej skôr, pri Detve sú teraz často havárky, a bude iste aj premávka, radšej neriskovať a v pohode 😉

kako23
30. okt 2014

@evadek chapem Ta a suhlasim s Tebou. Mne sa mari, ze ked sme tu raz rozoberali to TSH tak sem pisala jedna kocka, ze ostala tehotna po IVF aj ked mala TSH vyssie...ale urcite to je len mala sanca, ze sa to potom podari...ved aj mna pri vyske 4,8 hned hnali na endo a potom mi aj dr.v Brne hovoril, ze ideal je okolo 1...

bergalm
30. okt 2014

@evadek ahoj moja nezufaj aj moje vysledky stupli o dost sice v priebehu 5mesiacov mi tsh stuplo z 0,011 na 5,28 brrr a Ft4 zase z 23,5 na 17,1 kleslo takze tiez nic moc,pytala som sa endokrin. ci teda mozem ist na Ket a ona ze hej dovtedy sa to troska upravi este a zmenila mi davku Euthyroxu tak idem do toho

dolce251
30. okt 2014

ahojte, prosim vas....ked ste pisali na info@reprofit.cz ohladne vstupnej konzultacie.....za ako dlho vam odpisali?

evadek
30. okt 2014

@kako23 ved to...je tam mala sanca

evadek
30. okt 2014

@bergalm ale dva tyzdne???:.nechapem..v oktobri 2,73..a teraz vyse 6...po dvoch tyzdnoch... pritom mi boli 8. oktobra zvysene lieky...takze to malo ist dole...:(

sasa1983
30. okt 2014

@dolce251 ja som volala, takže neviem. Skús radšej zavolať.

ingrid0105
30. okt 2014

@lemoni86 bude to dobre uvidis, ver tomu malemu 🙂

lemoni86
30. okt 2014

@ingrid0105 dakujem 🙂 budem verit

franzziska
30. okt 2014

dievčata jako je to s Brnom s preplatenim IVF...poistovna to normalne preplati jak na SVK? co to obnasa?

ingrid0105
30. okt 2014

@haimi no vysledok? nenapinaj... 🙂

dolce251
30. okt 2014

@sasa1983 Dakujem za info. Hej, asi bude lepsie zavolat...len v tych kontakt. casoch som akurat v praci, a to som velmi nechcela volat z prace....ale asi budem musiet. Neviem, pisala som tam utorok, tak som bola zvedava ake tu mate skusenosti s ich reakciami.

dafy
30. okt 2014

@lemoni86 ja som takéto testy mala na 10den 😀 a predsa som bola tehotná 🙂 si tehula tak sa teš ...ale chápem tvoju nervozitu aj ja som stresovala že ostatné maju silnejsie testy ako ja 😉 na 11den som mala hcg iba 50 😅

dafy
30. okt 2014

@lemoni86 a este jedna vec poobede a vecer som mala silnejší test ako ráno 😉

kako23
30. okt 2014

@dolce251 v utorok a v stredu boli v cechach sviatky, tak mozno preto si nedostala odpoved.

lemoni86
30. okt 2014

@dafy dakujem za povzbudenie..hmm a preco potom kazu robit testy rano, ked poobede a vecer su tmavsie... 😒 ... to potom ked si tak vezmes tak aj na 4den po et vecer by uz bol duch 😕

diska
30. okt 2014

@ria191 ahoj ,asi je to zadara 😀 Pytala som sa ,ze kolko ale nikto nic.

skaredekacatko
30. okt 2014

Tak mame len jednu blastocistu

lemoni86
30. okt 2014

@skaredekacatko mojka to bude ta vytazna 🙂 drzim silno palce nech sa zahryzka 🙂

mimika1973
30. okt 2014

@lemoni86 no asi mala veeela testov a potrebovala ich pouzit! 😀 😀 😀 alebo musela stresovat o dusu! 😝 😀

mimika1973
30. okt 2014

@lemoni86 este skoro na testovanie! Pockaj aspon zo 2 dni este pre istotu! 😉
Zbytocne dopredu stresovat, aj ked clovek je uz nedockavy odpovede! 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre