• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@diska asi aj vela cudzincov, nie? :wink:
3. nov 2014 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 na 10-kovom mamateste
asi mi len sibe, este to skusim rano, ale daco minislavbe tam vidim
3. nov 2014 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 hej hej,kadekto tam bol :slight_smile: oni by aj stihli ale maju malo miestosti a kzdu zenu chcu nechat aspon 15minut polezat.Prv sme pokecali pozartoval,ze kolko vela liekov mam,ze co by tak este pridal a potom sa zacal rehotat,ze ak by chcel manzel ovdoviet tak este nieco pridame :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@diska kto marcel? no to je konik teda! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
Vidim, ze aspon ta nalada tam ostala dobra! :sunglasses: :grinning: :grinning: Oni su uz tak zohrani, ze vsetko a vsetky zvladnu! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. nov 2014 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 hej no Marcel,on niekedy nerozmysla co tresne :grinning: pri transvere mi hovori,kludne mozte chodit ,ono sa to neda vytriast :grinning: .
3. nov 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@diska este stále nestrácajú prehlad..mal dobre nastudovany celu moju kartu, kedže nie som "jeho" uplne ma to prekvapilo pri OPU..ale vtipky musia byt, a to ste asi este nezažili Štepána, on perlííí
3. nov 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caf baby, takze hcg z dnesneho odberu je 740 .. to sa asi mozem tesit co? :grinning:
3. nov 2014 o 13:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@lemoni86 môžeš sa tešiť ja som mala na 18 deň po iui 980 a gyndoš povedal že pekne jedno bábetko máme len sa trošku pomýlil mám dve :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lemoni86 super :slight_smile:))))) gratulacia :grinning: a kolko beries tych utrosov za den ? 4-0-4, ci 2-0-2 ?
3. nov 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 super..vidiš žiaden stres čiarky krasne..nech tvoja gynda nestresuje ani teba..užívaj
3. nov 2014 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi dakujeeeem :grinning: :grinning: a berem 4-0-4 az ...
3. nov 2014 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka joooj dakujem... rano ma objednala na 21teho... ale po vysledkoch to zmenila na teraz v piatok.. asi tam uz bude mozno nieco vidno ... chce mi este spravit kontrolne testy ci to stupa ako ma... tak nech je uz ten piatok aby som si vydychla :confounded: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2014 o 13:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 gratulujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby....neviete ako v RF fungujú v decembri?....pohrávam sa s myšlienkou...že tento cyklus vynechať.....dať pauzu....a ísť do toho v decembri.....ani neviem....kedy presne určiť 1DC....predvčerom ma brutal bolelo brucho.....ale bola s toho len taká kvapka.....včera celý deň....skôr by som to nazvala "špinenie" ale jasnočervené.....a dnes.....no o kúsok viac....že už nestačí intímka .....a ani Marčelo nepracuje....do 5.11.....tak neviem
3. nov 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 na 18 den... hm to je akoby na 13 den po transfere vsak? ja som si kukla v tabulke a horny priemer je 514 :confused: :confused: ... fuu to uz mam pomaly na dvojky ... ako nic proti nim, len asi by to bolo tehu pre mna komplikovane, som chuda :fearful: :confused: ... no uvidime v piatok kolko stupne .. :confused:
3. nov 2014 o 13:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota dakujem velmi pekne :slight_smile:
3. nov 2014 o 13:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 no gratulka velka :grinning: opatruj sa :slight_smile:
3. nov 2014 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 nestresuj s dvojkami, uz si ako ja :wink:
3. nov 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 celkom fajn. Cez vikend som sa dost flakala, takze mi bolo dobre, ani brucho ma moc nebolelo :slight_smile: este dnes a zajtra vydrzim v robote a potom od stredy home office az do 21. Sa tesim, ze nebudem musiet cestovat kazdy den do roboty
3. nov 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi :grinning: :grinning: :grinning: tak stresujem ci to nebude mimomaternicove a atd.. no proste nedam si pokoja :grinning: :grinning: ...
3. nov 2014 o 14:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. nov 2014 o 14:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi no aspon si uzijes tehulkovanie :slight_smile: ja zajtra ten medirex, ale pobolievaju ma mandle, dcera ma anginu, no dyfam, ze teplotu nebudem mat lebo stredu mam tu konzultaciu :unamused: snad to bude dobre...vcera sme absolvovali povinny sexik pred odberom spermii, no nasmiali sme sa pri tom, take zvlastne a smiesne ked vies ze dnes tu MUSI byt. tak teraz uz setri priatel na odber :grinning: este sa ho musim spytat na koho pri tom mysli :wink:
3. nov 2014 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 ja som mala mmt z ivf-KET,spinenie so mala asi od 8 dna od KET a stale sa to zhorsovalo, bolesti som nemala nastastie ziadne
3. nov 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 ale u teba asi mmt nehrozi pri takom krasnom HCG, gratulujem ti a presne ako pisu baby nestresuj s dvojickami, aj tixx mala vysokanske hcg a caka iba jedno babo :wink:
3. nov 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka aha ... hmm.. no uvidime v piatok ako stupne hodnota.. a je mi luto ze si prisla vtedy o male ;( .. je to strasne ked sa tesis ze uz konecne vidis tie dve a ono bum mimomaternicove ... :pensive:
3. nov 2014 o 14:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka @lemoni86 pockat, nechcem sa vystresovavat, ale pri mimomaternicovom je vyssie HCG ako pri normalnom tehu ?
3. nov 2014 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka dakujem ... ale asi sa budem tesit az v piatok .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. no snazim sa verit :slight_smile: ..
3. nov 2014 o 14:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 ano bolo to dost drsne vtedy, hlavne to ze dovtedy som bola uplne zdrava a vdaka ivf som prisla o jeden vajcovod, ale ako vidis tak oplatilo sa bojovat dalej :dizzy_face:
3. nov 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 no na koho by myslel, na TEBA :grinning: aj mna bolelo v piatok hrdlo, ale dala som klasicku medicinu slanu vodu a pomohlo. Drzim zajtra palce, dufam, ze ti nic nenajdu :wink:
3. nov 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi
@lemoni86 baby klud, vsetko je ako ma byt, pockajte do sona a zatial ziaden stred povinne :grinning: babenku to neprospieva, dohodnute? :grinning:
3. nov 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok