Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
3. nov 2014

@diska asi aj vela cudzincov, nie? 😉

mircalla
3. nov 2014

@mimika1973 na 10-kovom mamateste
asi mi len sibe, este to skusim rano, ale daco minislavbe tam vidim

diska
3. nov 2014

@mimika1973 hej hej,kadekto tam bol 🙂 oni by aj stihli ale maju malo miestosti a kzdu zenu chcu nechat aspon 15minut polezat.Prv sme pokecali pozartoval,ze kolko vela liekov mam,ze co by tak este pridal a potom sa zacal rehotat,ze ak by chcel manzel ovdoviet tak este nieco pridame 😀 😀 😀

mimika1973
3. nov 2014

@diska kto marcel? no to je konik teda! 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂
Vidim, ze aspon ta nalada tam ostala dobra! 😎 😀 😀 Oni su uz tak zohrani, ze vsetko a vsetky zvladnu! 😝 😀 😀

diska
3. nov 2014

@mimika1973 hej no Marcel,on niekedy nerozmysla co tresne 😀 pri transvere mi hovori,kludne mozte chodit ,ono sa to neda vytriast 😀 .

tinkatinulka
3. nov 2014

@diska este stále nestrácajú prehlad..mal dobre nastudovany celu moju kartu, kedže nie som "jeho" uplne ma to prekvapilo pri OPU..ale vtipky musia byt, a to ste asi este nezažili Štepána, on perlííí

lemoni86
3. nov 2014

caf baby, takze hcg z dnesneho odberu je 740 .. to sa asi mozem tesit co? 😀

tinka9075
3. nov 2014

@lemoni86 môžeš sa tešiť ja som mala na 18 deň po iui 980 a gyndoš povedal že pekne jedno bábetko máme len sa trošku pomýlil mám dve 🙂 🙂 🙂

haimi
3. nov 2014

@lemoni86 super 🙂))))) gratulacia 😀 a kolko beries tych utrosov za den ? 4-0-4, ci 2-0-2 ?

tinkatinulka
3. nov 2014

@lemoni86 super..vidiš žiaden stres čiarky krasne..nech tvoja gynda nestresuje ani teba..užívaj

lemoni86
3. nov 2014

@haimi dakujeeeem 😀 😀 a berem 4-0-4 az ...

lemoni86
3. nov 2014

@tinkatinulka joooj dakujem... rano ma objednala na 21teho... ale po vysledkoch to zmenila na teraz v piatok.. asi tam uz bude mozno nieco vidno ... chce mi este spravit kontrolne testy ci to stupa ako ma... tak nech je uz ten piatok aby som si vydychla 😖 😕 😝

sarasota
3. nov 2014

@lemoni86 gratulujeme 🙂 🙂 🙂

crazybabenka
3. nov 2014

baby....neviete ako v RF fungujú v decembri?....pohrávam sa s myšlienkou...že tento cyklus vynechať.....dať pauzu....a ísť do toho v decembri.....ani neviem....kedy presne určiť 1DC....predvčerom ma brutal bolelo brucho.....ale bola s toho len taká kvapka.....včera celý deň....skôr by som to nazvala "špinenie" ale jasnočervené.....a dnes.....no o kúsok viac....že už nestačí intímka .....a ani Marčelo nepracuje....do 5.11.....tak neviem

lemoni86
3. nov 2014

@tinka9075 na 18 den... hm to je akoby na 13 den po transfere vsak? ja som si kukla v tabulke a horny priemer je 514 😕 😕 ... fuu to uz mam pomaly na dvojky ... ako nic proti nim, len asi by to bolo tehu pre mna komplikovane, som chuda 😨 😕 ... no uvidime v piatok kolko stupne .. 😕

lemoni86
3. nov 2014

@sarasota dakujem velmi pekne 🙂

ingrid0105
3. nov 2014

@lemoni86 no gratulka velka 😀 opatruj sa 🙂

haimi
3. nov 2014

@lemoni86 nestresuj s dvojkami, uz si ako ja 😉

haimi
3. nov 2014

@ingrid0105 celkom fajn. Cez vikend som sa dost flakala, takze mi bolo dobre, ani brucho ma moc nebolelo 🙂 este dnes a zajtra vydrzim v robote a potom od stredy home office az do 21. Sa tesim, ze nebudem musiet cestovat kazdy den do roboty

lemoni86
3. nov 2014

@haimi 😀 😀 😀 tak stresujem ci to nebude mimomaternicove a atd.. no proste nedam si pokoja 😀 😀 ...

lemoni86
3. nov 2014

@ingrid0105 dakujem 🙂 🙂

ingrid0105
3. nov 2014

@haimi no aspon si uzijes tehulkovanie 🙂 ja zajtra ten medirex, ale pobolievaju ma mandle, dcera ma anginu, no dyfam, ze teplotu nebudem mat lebo stredu mam tu konzultaciu 😒 snad to bude dobre...vcera sme absolvovali povinny sexik pred odberom spermii, no nasmiali sme sa pri tom, take zvlastne a smiesne ked vies ze dnes tu MUSI byt. tak teraz uz setri priatel na odber 😀 este sa ho musim spytat na koho pri tom mysli 😉

ludinka
3. nov 2014

@lemoni86 ja som mala mmt z ivf-KET,spinenie so mala asi od 8 dna od KET a stale sa to zhorsovalo, bolesti som nemala nastastie ziadne

ludinka
3. nov 2014

@lemoni86 ale u teba asi mmt nehrozi pri takom krasnom HCG, gratulujem ti a presne ako pisu baby nestresuj s dvojickami, aj tixx mala vysokanske hcg a caka iba jedno babo 😉

lemoni86
3. nov 2014

@ludinka aha ... hmm.. no uvidime v piatok ako stupne hodnota.. a je mi luto ze si prisla vtedy o male ;( .. je to strasne ked sa tesis ze uz konecne vidis tie dve a ono bum mimomaternicove ... 😔

haimi
3. nov 2014

@ludinka @lemoni86 pockat, nechcem sa vystresovavat, ale pri mimomaternicovom je vyssie HCG ako pri normalnom tehu ?

lemoni86
3. nov 2014

@ludinka dakujem ... ale asi sa budem tesit az v piatok .. 😝 .. no snazim sa verit 🙂 ..

ludinka
3. nov 2014

@lemoni86 ano bolo to dost drsne vtedy, hlavne to ze dovtedy som bola uplne zdrava a vdaka ivf som prisla o jeden vajcovod, ale ako vidis tak oplatilo sa bojovat dalej 😵

haimi
3. nov 2014

@ingrid0105 no na koho by myslel, na TEBA 😀 aj mna bolelo v piatok hrdlo, ale dala som klasicku medicinu slanu vodu a pomohlo. Drzim zajtra palce, dufam, ze ti nic nenajdu 😉

ingrid0105
3. nov 2014

@haimi
@lemoni86 baby klud, vsetko je ako ma byt, pockajte do sona a zatial ziaden stred povinne 😀 babenku to neprospieva, dohodnute? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre