Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
3. nov 2014

@gagirl drzim vsetky palce co mam nech mas // na teste

lemoni86
3. nov 2014

@skaredekacatko aha.. tak to potom uz si zvyknuta no.. mne to uz nastastie preslo.. uz to citim len ked dlhsie stojim, alebo chodim... musim si vzdy sadnut niekde asoon na chvilku

lemoni86
3. nov 2014

@skaredekacatko mozno za chvilku kavu nebudes moct ani citit 😀😀

gagirl
3. nov 2014

@skaredekacatko dakujem pekne moja..ja verim ze ano..a tebe prajem to iste.drzim silno palce aj tebe.:🙂

lemoni86
3. nov 2014

@gagirl jeej drzim palceky velmii thuuuuuuuuuuj 😀

diska
3. nov 2014

@gagirl super ,ze je uz embryjko u teba,po utrogestane ti uz nebude rast sliznica uz sa tam len pekne embryjko zabiva.Takze Mudr.Vitouskova uz pracuje? To je moja dokina ale ked sme riesili KET bola na PN,tak ma dokoncil Marcel a je to tiez sikovnik 😀

gagirl
3. nov 2014

@lemoni86 dakujeem🙂
@diska aha..myslela som ze bude trocha vyssia ale ja verim ze embryjku sa tam urcite bude pacit a pekne sa zabyva..🙂tak sme si ich teraz vymenili..ale doktorka naozaj na mna dobre posobila..bola velmi mila a urcite je aj dobra..ja na Marcela nemam nejak stastie..od 1 konzultacie som ho nevidela..on sa stale niekde tula.:🙂

diska
3. nov 2014

@gagirl urcite bude embryjku u teba dobre,ber to ako hotovu vec 🙂 a sliznica je urcite dobra inak by vklad nerobili,takze koli tomu ziadne starosti.Ona je strasne mila a taka pokojna ,aj dobra,mne riadila stimulky a aj pipelle mi dala spravit,len uz to robil Marcel ale to je jedno kto to robi,vedia to vsetci. 😉 Ja zas som mala naneho furt stastie 😀

gagirl
3. nov 2014

@diska tentokrat som nastavena ze to vyjde..a hotovo..🙂no vidis to tak si ich nakoniec vymenime..ale vlastne uz nemusime lebo ty uz tehu si a aj budem zachvilu..🙂

qwertinka
3. nov 2014

@izzie27 dakujem za odpoved 🙂

bergalm
3. nov 2014

@gagirl tak drzim paluchy,nech nam to klapne a najdeme dve ciarky...Vitouskova aj na mna posobila milo,robila mi IUI sice sa nepodarilo,ale bola mila a usmiata co na mna posobilo upokojujuco 😉

haimi
3. nov 2014

@ivka3901 tak supis, hlavne nech to dobre dopadne 😉

haimi
3. nov 2014

@vernazza nie, ja uz len svojmu gynekologovi. Treba ist do Brna, ci to je len tvoja iniciativa? Kolky den si po vklade?

haimi
3. nov 2014

@gagirl silno drzim palce 😉

haimi
3. nov 2014

Baby, taka odveci otazka. Posielam tie srdiecka, ale neviem, ci treba dat pred ten nick @. Ako to je, mozno som to aj posielala zle, ale odpocitalo mi to 😅

diska
3. nov 2014

@haimi netreba 😀

lemoni86
3. nov 2014

baby tehulky.. mam na vas taku chulostivu otazku a mimo temu.. ako riesite tulkanie? nemoze to mimo uskodit? a orgazmus ?neprekrvuje sa pri tom velmi maternica? ja len ze uz sme sa s mm dlho netulkali a zacinala som byt fakt ze nadrzana 😀 ..dnes sme sa chceli tulkat, ale radsej sme to neriesili.. ostali sme len pri mojkani sa a ja sa mala orgazmus.. trosku mam vycitky ... ale osobne si myslim ze je to prirodzena vec a ak je babo v poriadku, tak sa predsa nic zle nestane hm?

vernazza
3. nov 2014

@haimi mna si tam hned objednali po pozitivnom hcg na sono o 2 tyzdne, takze som sa nad tym ani nejak nezamyslala.. nemam to z ba daleko, takze v pohode. na tie dalsie uz ma predpokladam odovzdaju mojmu dokimu.. ja som mala vklad 11/10 (pred tym v jednej sprave som sa pomylila ze 23/10, vtedy bola uz krv), takze vo stvrtok budem 26.den po et. ty si ktory den?

vernazza
3. nov 2014

@lemoni86 myslim si, ze nase telo je na taketo "scenare" uplne pripravene a vysporiada sa s tym, neboj.. 😉 my sme sa tulkali se vsim vsudy uz tyzden po ET a mimi sa zahniezdilo krasne..

haimi
3. nov 2014

@vernazza ja budem 21, snad to nebude moc skoro. Ja som este ani do brna nenapisala, ze som mala pozitivne hcg 😅 no minule mi po et pisala taka tetuska, ale zatial mi nikto nenapisal. Asi by som mala napisat ja 😝

lemoni86
3. nov 2014

@vernazza my sme sa od opu netulkali .. tak na uduce ked to na nas pride sa asi nebudeme branit 😀😀

haimi
3. nov 2014

@lemoni86 toto je dobra tema, tiez som nad tym dumala, aj ked je pravda, ze mi sme s manzelom sexovali uz 3 den po ket, ale odvtedy nejako nic. Baby, tehule, pokial vam to nie je trapne, ako ste k tomu pristupili? 😀

haimi
3. nov 2014

@diska dakujem

lemoni86
3. nov 2014

@haimi fiiha uz treti den? ja som sa dooost premahala .. ako zatial sme to zvladli.. az na ten orgazmus dnes po troch tyzdnoch 😀 😝 😀 .. ale konecne 😀

haimi
3. nov 2014

@lemoni86 niekde som nasla na nete, ze sa pytala nejaka kocka lekara v car, ze kolko by mali mat prestavku a ze staci 2-3 dni kludovy rezim a potom uz v pohode 🙂

lemoni86
3. nov 2014

@haimi kedze si tehu a vsetko je v poriadku, tak potom urcite 🙂

ivka3901
4. nov 2014

ahojte baby mám trošku chaos z toho,ktorá je vlastne po KET?a podarilo sa jej to?my ideme na tú imunologiu tak som zvedavá ako dopadneme

ria191
4. nov 2014

ďakujem za srdiečko komu? 😀 😀 😀

skaredekacatko
4. nov 2014

Dnes taky divny pocit skoby mali prist krami rano som vybehla kuknut na zachod ci nespinim nastastie nic. Uz som mala scenare ci to fraxik nesppsobuje ze pride skor ked riedy tu krv 😀

ria191
4. nov 2014

@qwertinka no uff 😀 😀 😀 ťažko sa radí, že ktorému MUDr. lebo každému vyhovuje niečo iné. Každopádne fičíme na Štelclovi, Koudelkovi, Macháčovi tí sú tam najdlhšie ale chvália si aj Kuřecovú, Vitouškovu (ospravedlňujem sa za prípadné skomolenie mien 😝 😝 😝 ). Niekto si však vyberá aj podľa sympatií 😀 😀 😀. Ideálne bude ak napíšeš mail niektorému z nich a keď opíšeš v skratke aké máte zdravotné problémy a čo všetko máte za sebou tak ti kľudne hneď môže naplánovať soft viem, že niektoré kočky z východu to tak robia keďže to majú ďaleko ale sú aj také čo si potrpia na osobnú konzultáciu. Ale to už asi do Vianoc nestihneš dôležitý je aj tak pokoj a pohoda pri tomto celom procese tak načo to síliť ? 😔 😔 😔 A HB1 to je hatchujúca blastocysta jednotkovej kvality ale aj keď má dvojku je veľmi kvalitná a grooo babám sa uchytila práve dvojková kvalita a známkuje to embryológ inak tých majú na veľmi vysokej úrovni. My sme ťažký prípad a na SK sme pri dvoch IVF nič nemrazili a v Brne pri dvoch IVF sme mrazili vždy ale to je prípad od prípadu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre