Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
4. nov 2014

2.11.2014 už mám rok 🙂) pozdravujeme Vás a držíme palčeky 🙂

dolce251
4. nov 2014

Ahojte kocky, som sme nedavno pisala ohladne mailu objednania sa na vstupnu konzultaciu do RF, na mailik doteraz neodpovedali (od minuleho utorku), tak som tam dnes rano volala, dali mi termin 27.11. k p. doktorovi Otevrelovi..... poznate ho? chodite niektora k nemu? aky je? dakujem.

ria191
4. nov 2014

@melisska bože ale to letí vystískaj chrústika aj za nás a všetko len to naj naj najlepšie mu prajeme. Ako keby mamče z oka vypadol 😀 😀 😀 krásnučký je bobáčik.

diska
4. nov 2014

@ria191 ahoj ,ako sa ti dari? co noha? uz je to dobre? a embryjok mate kolko? som kus zvedava 🙂

diska
4. nov 2014

@ivka3901 ahoj Ivka ,ja som po KET a mne este Mudr.Vitosukova hovorila,ze v poslednej dobe maju lepsiu uspesnost pri KET. 😉

ria191
4. nov 2014

@diska noha je našťastie v poriadku a zostali nám dve XB1 a HB2 pán boh zaplať 😀 😀 😀 ale na KET kedy pôjdem netuším čakám na výsledky z krvi na boreliózu a potom sa uvidí, ale dúfam, že sa k vám čoskoro pridám 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😔 😔 😔

tinkatinulka
4. nov 2014

@ria191 ty aj žijes? alebo len pracujes ?
😀

diska
4. nov 2014

@dolce251 ahoj ja som ho mala len raz pri transvere a bol v pohode,vsetko vysvetlil a aj povzbudil ale on je skor taky realista aspon namna tak posobil 😅

ria191
4. nov 2014

@tinkatinulka skôr prežívam 😀 😀 😀 😕 😕 😕 ale občas sem nakuknem 😀 😀 😀

diska
4. nov 2014

@ria191 no tak to je super to je deti ako smeti 😀 ano bolerioza nebude 🙂

ria191
4. nov 2014

@diska ja som ale skromná ja chcem 4 😀 😀 😀 😕 😕 😕

tinkatinulka
4. nov 2014

@ria191 tak podobne bežim k dr a ozvem sa ti..bojim bojim aby bolo vse oki

diska
4. nov 2014

@ria191 teda tolko skromnosti 😀 😀 😀 ja som uz stara raketa,budem rada ak zvladnem jedno 😅

dolce251
4. nov 2014

@diska ahoj, diky moc za odpoved, uvidime teda co nas caka. Este sa chcem spytat, za tu prvu vstupnu konzultaciu sa kolko cca plati, ci od coho to zavisi? Je mozne tam platit kartou, ci si mam vymenit radsej ceske koruny?

ria191
4. nov 2014

@dolce251 nič sa neplatí za konzultáciu a dá sa platiť kartou

ria191
4. nov 2014

@diska možno sa ti to zapáči 😀 😀 😀 a budeš potom rodiť ako jabloň 😝 😝 😝

dolce251
4. nov 2014

@ria191 dakujem velmi pekne za odpoved. Budem vas tu potom informovat, ako sme dopadli.

diska
4. nov 2014

@dolce251 nic sa neplati ,plati sa az pred transverom .pripadne ked sa dohodnete na neakom vysetreni napr. AMH.

diska
4. nov 2014

@ria191 😀 😀 😀budem rada fakt ak zvladnem jedno tehotenstvo ,mam tolko dg.ze dovi ,dopo 😝
Teraz idem na mnamku ,este ficim na intralipide 😝

ivetahe
4. nov 2014

Ahojte dievcata,chcem sa opytat ktora ste stimulovali Clostylbegydom?,ja zacinam koncom novembra,a ake s tym mate skusenosti,Stelcl chce skusit najprv tak ze kolko bude vajicok,aby som neplatila tisice za drahe lieky, V Martine som stimulovala Menopurom a Diferelinom a mala som len 3 vajicka, ostatne boli prazdne,ozvite sa ktore ste z daleka a kolko ste mali vajicok po clost. dakujem

dalida
4. nov 2014

@melisska milačik 🙂

mircalla
4. nov 2014

Dievcata, tak na teste negativne.....ani duch....ten vcerajsi bol asi autosugescia
Takze nic....vysadzujem lieky

ingrid0105
4. nov 2014

@haimi ahoj mamina, dnes som bola v medirexe, ze vysledky 3-4 tyzdne a ze mi ich posle rovno MUDr. Girovska. Som rada ze aj toto budem mat 🙂

vernazza
4. nov 2014

@haimi urcite im napis, minimalne kvoli ich statistike, eviduju si kazde stadium. a s tym sonom uvidis... keby si si ho posunula este o par dni, mas vacsiu sancu vidiet uz akciu srdiecka. ja som minuly rok spontanne otehu a robil mi sono skoro kazdy tyzden a nebolo to podla mna dobre, tolko ziarenia.. aj tak najprv nevidel vobec nic, potom o tyzden malu dutinku, o dalsi tyzden vacsiu dutinku a v 7tt ked uz malo byt vidno srdiecko bol gestacny vak stale prazdny, takze to aj tak nakoniec nedopadlo dobre.. teraz som uz v 7tt (6/4 vo stvrtok), tak pevne dufam, ze uvidime jedno ci dve srdiecka 🙂

crazybabenka
4. nov 2014

@mircalla a neskúsiš predsa len zbehnúť na krv?

dalida
4. nov 2014
mircalla
4. nov 2014

@crazybabenka to urcite nie je treba, uz by tam daco bolo je 13 den

skaredekacatko
4. nov 2014

@dolce251 ja chodim k otevrelovi je v pohode ja som spokojna ale ja nie som narocna . Mozno u ineho by bolo lepsie ale nemenim snazi sa poradit premysla co sa mi paci. Mozes platit aj kartou podla toho co ti budu robit ak uz mas bieake papiere z ineho centra dones si tie. Ja som sa objednala tak ze som bola 3dc a vecet som zacala rovno pichat . Vsetko vydedukoval z papierov z byvaleho centra. Ale pri druhej stimulke si uz bral krv na ahm lebo som pri prvej mala len dve vajcia tak ze preistotu a to som hradila na mieste kartou. Ja tam vsetko platim kartou. A ako uz baby pisali on je pragmatik ale mne to vyhovuje ja na oblbovaky nie som zbytocne nadeje potom. Teraz mi robil vklad a bol super ja mam mensie komplikacie tak sa musel viac snazit

melisska
4. nov 2014

@ria191 dakujemeeeeeeeeeee 😀 vystískam, vybozkávam 🙂

freyahope
4. nov 2014

@dolce251 tiež chodím k Otevřelovi a presne ako píše Káčatko mi vyhovuje ten pragamtický prístup. A vo všetkom nám zatiaľ vyšiel v ústrety, keď sme súrne potrebovali konzultáciu, našiel si na nás čas aj napriek nabitému harmonogramu, takže spoluprácu a komunikáciu si pochvaľujeme. Aj naplánovanie stimulácie bolo ok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre