Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
6. nov 2014

@gagirl mas pravdu ale no uz by aspon slaby duch bol ci? Ktory test je najlepsi?

tinkatinulka
6. nov 2014

@skaredekacatko preco testujes tak skoro..a este cez den, nestresuj sa

skaredekacatko
6. nov 2014

@tinkatinulka ale nestresujem sa ale je mi lepsie takto fakt uz som bola na prasky z toho kazdy den o tom istom. Zajtra si zozeniem iny test.

nelly3
6. nov 2014

@gagirl
ahoj, ty si isla teraz na KET v native, kolko si mala vysku sliznice na 12DC? nieco cez 7mm sa mi zda vsak? pri vklade si ju potom mala aku vysoku? aj ti pichli pregnyl?

leonie777
6. nov 2014

@skaredekacatko zlatko, ja som na 9 den po opu mala uplne len neviditelneho ducha az na dalsi den uz bolo cosi vidiet jasnejsie ... este tomu treba verit ...

skaredekacatko
6. nov 2014

@leonie777 vdaka ja este verim mala som women secret test. Mam chut ist dnes este po druhy test aby som rano testla neviem ci mam.aj tak nemam co robit som sama doma.

diska
6. nov 2014

@skaredekacatko ahoj,viem ze si velmi nedockava ale juj fakt si skoro testovala,ja by som pockala do 12 dna od ET a potom uz budu vsetky testy dobre 😉 😉

skaredekacatko
6. nov 2014

@diska asi mate pravdu zajtra si kupim druhy test a uvidim pockam snim. Len mne je kazdy den zle a to stych stresov tak mozno mi aspon uz zle nebude.

diska
6. nov 2014

@skaredekacatko ked ho budes mat doma nepockas 😀 to poznam,nic nekupuj a testni RF test tak ako ti kazali.

skaredekacatko
6. nov 2014

@diska Rf som uz testla a ten neukazal ani kontrolnu ciarku 😀

skaredekacatko
6. nov 2014

@diska doma uz nemam ziadny takze tak

diska
6. nov 2014

@skaredekacatko 😀 to sa ti ako podarilo? ty este aj testy oblbnes 😀

skaredekacatko
6. nov 2014

@diska no neviem gagril pisala ze uz som druha

diska
6. nov 2014

@skaredekacatko a ako si ho robila? si naneho cikala? lebo ja nie,normalne som ho ponorila na 10 az 15 sekund do nadobky.

gagirl
6. nov 2014

@skaredekacatko kazdemu to inak ukaaze..niekto ma ducha uz na 6 den niekto ovela neskor..zalezi aj od toho kolko dnove bolo embryjko ..kedy sa uhniezdilo a tak..verim ze za par dni tam ciarka uz bude..vraj dobre su celkom testy dr.max,pepino..a neviem este..drziiim palce..🙂

gagirl
6. nov 2014

@skaredekacatko
@diska dnes uz druha kocka co pisala ze vysiel uplne biely test..ani kontrolna ciarka..

gagirl
6. nov 2014

@nelly3 ahoj..ano isla som v native..na 12 dc som mala 7 mm..potom pri vklade na 19 dc som mala napisane tiez 7mm..co sa mi moc nezda..pytala som sa doktorky pred vkladom ze aka je sliznica ..ze som mala naposledy 7 mm a povedala ze ano..narastla..je pekna..nepovedala ale kolko ..a do papierov napisala 7 mm..tak som bola z toho trocha nervozna..ale uz je jedno..Pregnyl mi nepichali..to sa dava ked neprebehne ovulacia?ci?

skaredekacatko
6. nov 2014

@gagirl @diska ten reprofit som ocikala a ten womem ponorila. Blastocista na 5 den bol vklad. Baby mozem ist do vane ci moc nie?

diska
6. nov 2014

@skaredekacatko nieeeee,len sa sprchovat aj to nie horucou vodou.

skaredekacatko
6. nov 2014

@diska oka tak nic teda

diska
6. nov 2014

@gagirl po pridani progesteronu uz sliznica nerastie,tak je to tak ako ti doktorka povedala.

nelly3
6. nov 2014

@gagirl
ano ked je nejaky dominantny folikul.

gagirl
6. nov 2014

@diska aha..no tak to nebola velmi vysoka..tak som potom zbytocne pila aj alchemilku este po kontrole a vino..ale vraj otehotneeli kocky aj sa takou sliznicou..tak verim ..

gagirl
6. nov 2014

@nelly3 aha..ja som mala uz po ovulke asi lebo je mavam okolo 14-15 dc..Chystas sa aj ty v native na ket?

diska
6. nov 2014

@gagirl urcite bola dobra inac by nerobili KET 😉

nelly3
6. nov 2014

@gagirl
neviem lebo minuly mesiac som mala na 12DC 6,2mm vysku, tak neviem co tento mesiac, uvidim

gagirl
6. nov 2014

@diska hm..tak uz bolo embryko rozmrazene..ine im ani nezostavalo..ale verim ze sa embryjku pacila..🙂trocha lutujem ze som nesla radsej s estrimaxom..ale Stelcl pisal ze skusme nativ..

gagirl
6. nov 2014

@nelly3 uvidis..poradis sa s lekarom..ja som myslela ze vzdy davaju estimax pred ket..

diska
6. nov 2014

@gagirl ved si bola na utzv a to este neboli rozmrazene ,preto sa aj chodi na ten utzv a kedze to bolo ok tak naplanovali KET.

gagirl
6. nov 2014

@diska to ano ale pri kontrolnom sono mala 7 mm a doktorka poznamenala ze za tyzden este urcite trocha podrastie..tak ja uz neviem..ale nebudem sa tym uz stresovat..to je jedno..trocha mi vadi ze vzdy chodim k inemu lekarovi..ale u nich je to tak..co uz:..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre