Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dorotka66
7. nov 2014

@bambulka2015 mne povedal dva dni od vkladu, takže zajtra by sa dalo. nerátam deň vkladu 😀 Po punkcii by som umrela, takže som na to ani nepomyslela. moje vaječníky boli poriadne zväčšené, takže myšlienky na sex ma teda poriadne obchádzali 😀 No a my nie sme celkom porovnateľné so ženami, ktoré otehotnejú pomaly aj z o vzduchu 😉 Keby to tak bolo nepodstupujeme IVF a teda k plodu sa musíme správať trošku kultivovanejšie 😀

bambulka2015
7. nov 2014

@dorotka66 kultivovanejsie 😀 😀 😀 😀 😀
No po punkcii ani ja. Tiez by som skapala. tie prve dva dni boli fakt hrozne. Som chodila ako posrata. Ale chodila som, lebo sediet nebolo pohvie co a lezat este horsie. Tak som sa spacirovala 😉

vernazza
7. nov 2014

@haimi buduci tyzden v stredu. ved sa ozvem urcite.. inak aj mna nejako menej bolia prsia, asi si uz zvykli 🙂 musime to brat pozitivne a nepanikarit 😉 aj ked ja budem zasa dalsi tyzden na ihlach, ty dokonca dva! tak si drzme palce navzajom. 🙂

franzziska
7. nov 2014

baby vzdy sa tak caka na konzultaciu? lebo mam termin az v strede decembra...asi sa neda s doktorom to nejako vybavit a najst nejake miesto v zozname ze?

lenka54321happy
7. nov 2014

@katka17044
@lilly158
@staga
@haimi
@gagirl
@bergalm
@lemoni86
@ingrid0105
@diska
@skaredekacatko
@tinkatinulka
@stastenka42
@kattyy3
@sasa1983
@monita81
@adulka1981

Ahojte baby moje zlate (aj vsetky ostatne, ktore som nespomenula)...
Ospravedlnujem sa, ze som nepisala....ale citala som Vase komenty a radovala som sa s tymi, ktore mali uspechy a stale drzim palce tym, ktore este len na uspech cakaju...
Ach nepisala som, lebo som mala hroznych poslednych par dni....mala som hnede spinenie...teda stale mam uz asi 3-4 dni...(KET bol 16.10.)...je toho velmi velmi malo, kebyze sa neutieram tak hlbsie ani neviem asi...(sorry za detaily ale neviem ako to inak opisat)
Som v UK a samozrejme tu na mna seru, Krv mi nechceli zobrat ze na co, ze sak Sono pondelok aj tak nejlepsie ukaze a ze pokial nemam bolesti a krv nieje cervena vsetko je ok....
Ach ale ja sa tak bojim, uz mi z toho sibe....robila som vcera Clearblue test znova a bolo tam stale 3+ (co je najvyssie co moze ukazat) tak to ma trosicku upokojilo....ale ja vzdy mam tak 2-3 dni spinenie pred kramami....tak sa bojim velmi velmi...ach baby zazili ste to niektora? Som 22. den po vklade...ach som taka unavena z toho...prsia ma stale bolia ale inak nic....prosim Vas, ako to vidite....uprimne....
Ach kebyze som na SVK, uz viem na com som....zlaty domov...😢
Dakujem Vam 😘
A drzim KAZDEJ JEDNEJ palce!!!!
L xxx

tinkatinulka
7. nov 2014

@lenka54321happy držím palce, nemaj tsrach pokial nekrvacas tak je vsetko oki, uživaj si viac pohodu a aj tomu malému/ale im to len prospeje..stres skodí..poznam to osobne

lemoni86
7. nov 2014

@lenka54321happy ahoj 🙂 to co popisujes je uplne bezne .. kludne mozes spinit, co som citala tak zeny to maju rozne.. ved niektore normalne menstruuju... zle robis len to ze sa koli tomu stresujes... sama viem ze to je sice tazke nestresovat, ale aj ze je to skodlive :/ .. neda sa nic robit, len musis vydrzat.. tak ci tak s tym teraz nic nespravis.. tak klud mojka .ok? 🙂

katka17044
7. nov 2014

@lenka54321happy Leniiii všetko je supeer určite, ak by bolo zle, už špiníš viac alebo krvácaš, to špinenie je normálne, lebo sa ti tam bábo ukladá a robí si pohodlie... neboj sa a tešíím na pondelok, keď ti to už potvrdia a budeš si to už len užívať... Ak by bolo niečo zlé ten test by už neukázal 3 ale napr. 2 lebo by hcg klesalo. Neboooj sa

gagirl
7. nov 2014

@lenka54321happy urcite je vsetko v poriadku..nekrvacas a test ti ukazal tehu..tak sa skus trocha ukludnit..bude to dobre..🙂a dakujem..🙂

lenka54321happy
7. nov 2014

@katka17044
Moja myslis fakt? Ze by uz test ukazal menej?
Ach ak ja neošediviem do pondelka bude dobre!!
Uz som pregooglila cely net....dakujem za tvoj nazor moja 😘

gagirl
7. nov 2014

@franzziska ahoj..zial taka je u nich cakacia doba..musis vyckat dovtedy
.ale rychlo to utecie neboj..a raz dva je tu ten den..🙂

lilly158
7. nov 2014

@lenka54321happy - Leni co k tomu dodat - uz sa len 3 x vyspis a uvidis svoju krasnu bublinku 🙂 Ja si aj tak myslim, ze to budu 2 bublinky 😀

monicka79
7. nov 2014

@lenka54321happy ja som sice otehotnela prirodzene, ale spinila som mesiac a niekedy to bolo dost, nie len na papieri. Je to normálne. 😉

lemoni86
7. nov 2014

baby, takze hcg z dnes 3690 😀 doktorka vravela ze to krasne stupa 😀 😀 v pondelok bolo 740 😀 velmi sa tesiiiim... len nech to takto ide dalej 🙂 🙂

franzziska
7. nov 2014

@gagirl si zlataaaa dakujem za podporu

misenaf
7. nov 2014

Kočky ste tu taka čo ste po ET nič necítila žiadne bolesti v podbrušku ako pri mrche, pichanie vaječnikov a podobne a podarilo sa? Lebo ja mam pocit že všetky čo ste po ET niečo cítite v podbrušku len ja jediná nie a začína sa ma zmocňovať zlá predtucha. Som len 3 den po.

skaredekacatko
7. nov 2014

@misenaf neboj u kazdej sa to prejavuje inak . Ja som vcera bola 8 den po vklada a test bol snehobiely ale brucho msm nafuknute a prsia take citlive tak neviem. 😀 musim pockat do pondelka vtedy ma dorazit mrcha

lemoni86
7. nov 2014

@misenaf ja som zacala citit asi tak po tretiom dni ze sa mi nafukuje brucho 🙂 dovtedy fakt nic .. pri kete sa mi ale stalo ze som citila prve tri dni , no nic z toho nebolo .. drzim palce

skaredekacatko
7. nov 2014

No tak zase nic dnes uz spinim na 9 den po vklade o dva dni skor 😢

bambulka2015
7. nov 2014

@misenaf ja som bola na ET v stredu. Tiez nic necitim. Keby som si 3 krat denne nemusela strkat tam dole pilulky, tak uz ani neviem, ze nieco bolo. Obcas zacitim pravy vajecnik, ale kedze som mala miernu hyperku, tak to je normalne. Jedine, co je u mna ine, ako v "normalnom stave", ze ma bolia bradavky. Ale len bradavky. Ale to zacalo uz pocas stimulky.

haimi
7. nov 2014

@lenka54321happy som rada, ze si ok. V pondelok je za rohom a budes vediet. To uz budes aj vidiet babatko. Ja som zacala stresovat pre zmenu dnes. Dnes ma nejako nebolia prsia, tak som cela zdeptana. No co, uz je aj tam rozhodnute, tak uz len vydrzat

silvik1
7. nov 2014

@lemoni86 veľké gratulko 😉 ja mám v pondelok transfér (ak teda prežijú embryá, čo dúfam, že hej), tak dúfam, že sa pripojím. veď do pätice všetko najlepšie, či 😀

haimi
7. nov 2014

@vernazza snazim sa, ale moc mi to dnes nejde. Nuz, co uz ☹ Prsia skoro nula bodov. A to som bola taka plna optimizmu

haimi
7. nov 2014

@skaredekacatko 😢 😢 😢 drz sa kocka. A moc spinis ? Nemoze to byt len take akoze uhniezdovanie ?

skaredekacatko
7. nov 2014

@haimi neni to vela len rizovkasty papier trochen .ja sa uz poznam to budu krami nenahovaram si ze nie 😢

haimi
7. nov 2014

@skaredekacatko drzim palce, aby si bola pozitivne prekvapena.

skaredekacatko
7. nov 2014

@haimi nemyslim si sj brucho.mam take ako pri kramach.

tinkatinulka
7. nov 2014

@skaredekacatko to nic ze spinis , daj aj utrosu viac 4-2-4 a citronovu vodu pi a lez

skaredekacatko
7. nov 2014

@tinkatinulka to su urcite krami aj brucho tsk citim ale vdaka zs podporu

lenka54321happy
7. nov 2014

@haimi
Presne uz je davno rozhodnute :-/
Neovplyvnime to....ale ja sa aj tak bojim, ci to ovplyvnim ci nie....ach depka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre