• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. januára 2017 
@gagirl budes uvidis :wink: :wink: :wink: a dakujem,vies kus odvahy sa postavit z toho samotneho dna,kde som bola mi dodali vsetky kocky tu ci uz stare korculky alebo aj nove co sem zavitali :slight_smile: Velmi Vam vsetkym dakujem i ked este nic nieje iste.Ale ja viem ,ze ta podpora co som dostala tu je nezaplatitelna aj keby sa nic neukazalo :slight_smile: a zacala som odznova :slight_smile:
7. nov 2014 o 21:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@haimi som 8den po KET ratam aj den vkladu min.Piatok bol vklad
7. nov 2014 o 21:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm velka gratulka :grinning:
7. nov 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm tak to je super, ked uz vidis ciarku tak skoro :wink: vsetko je na dobrej ceste :slight_smile:
7. nov 2014 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm tak to musí byť tutovka potom ked Marcelko robil vklad :slight_smile: ja chcem tiež aby mi on robil zas :grinning: ..darmo 2krat som nemala stastie na neho pri vklade a nevyslo to :zipper_mouth: na tretí krat už bol on a malý je tu :grinning: :grinning: žeby náhoda?? :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: ja som sa upla na neho a verila že iba on ma oplodní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kedy testujes?? ktorý den si??
7. nov 2014 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm áááááááááž teraz som zahliadla ze ti dievcata gratuluju necitala som dozadu ..véééééélmi sa tesim s tebou bože tak som na teba myslela :grinning:
7. nov 2014 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm posli mms ked to mas v mobile :grinning:
7. nov 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm
Boze moja ja ti to tak prajem!!!!
7. nov 2014 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm gratulujeeeem silnooo ;).. a nech sili pekne :slight_smile:
8. nov 2014 o 00:45  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm to je uzasna sprava, velmi ti to zelam :dizzy_face:
drzim palce nech uz je vsetko tak ako ma :slight_smile: :zipper_mouth:
8. nov 2014 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby strasne Vam vsetkym dakujem moc moc moc :grinning:
8. nov 2014 o 08:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby tak posudte je to z toho vcerajska vecer
8. nov 2014 o 08:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
Ked vedla mna nesedi manzel ,hned mi to funguje,dievcata normalne vcera plakal od stastia,ja som opatrna este :slight_smile:
8. nov 2014 o 08:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@bergalm Čo ja tam na posudzovanie, veď je to jasné :slight_smile: Veľa šťastia!
8. nov 2014 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm gratulujem dalsoa z pozitivnym testom to tu pribuda :slight_smile:
8. nov 2014 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gennara ach moja Ty sama dobre vies,co som prezila a verim a tajne dufam,ze nasa Klarka mi poslala tento dar z neba,aby sme boli kompletna rodinka :slight_smile: Verim ,ze to bude dobre konecne a vsetko zle som si uz odtrpela a teraz uz len cakat babule
8. nov 2014 o 08:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@skaredekacatko
@gagirl baby ja som bola na gonale od začiatku do konca na 225. Pri prvom IFV v inom centre to isté. Pri prvom ohss 2, pri druhom som pichala sola medrol. A od včera som ako tesne pred menzesom. :angry:
8. nov 2014 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka2015 ja som bola v utorok.Aj mna hyperstimulak uz prechadza.Kolkaty vklad?moj druhy.
8. nov 2014 o 09:02  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (22. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm jeeeej no paraaadaa supeeer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krasna je ruzovucka... jupiii
8. nov 2014 o 09:05  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm krasny testik :slight_smile:
uz len nech tmavne
8. nov 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka dakujem veru no uvidime,toto bolo take spontanne mm ma normalne prehovoril,nemohol sa pozerat ako mi je totiz strasne bolesti som mala a aj vecer ked som isla spat
8. nov 2014 o 09:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm super, krasna sprava na rano. nech to ide takto krasne az do konca :slight_smile: drzim moc palce.
8. nov 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenaf u mna prvy a dufam, ze aj posledny. Ja to celkovo nejak zle znasam, taka obmedzovana sa citim. Psychicky ani nie, beriem to vsetko sportovo. Ale fyzicky katastrofa. ja ked nic nerobim, mysim sportovo, tak som po dvoch-troch dnoch total nervozna. A teraz ani poriadne pobehnut, hned sa ozvu vajecniky. Teraz cez vikend budem trosku vylihovat a duvam, ze buduci tyzden to uz bude relativne ok.
8. nov 2014 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 dakujem moc
8. nov 2014 o 09:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm jasne viditelna :wink:
8. nov 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm kraaaasny testik moja..len tak dalej..:slight_smile:
8. nov 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 ahoj..aj ja sa citim par dni ako pred ms..ale duufam ze uz nepride..:slight_smile:
8. nov 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby bola ste nuektora na reproducnej imunologii v medirexe? Kolko trva kym vas objednaju?
8. nov 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida jej teraz som nasla . Gratulka a drzim palce. Velmi sa tesim. :slight_smile: :slight_smile:
8. nov 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm velmi pekny duch. Nech silnie. :wink:
8. nov 2014 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok