Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
8. nov 2014

@morchella ale prosím ta na túto tému sa baviť nebudem a boh neexistuje,,,

bergalm
8. nov 2014

@morchella a co tie,ktore su plodne ,mozu mat deti,zosobasili sa so svojimi skvelimy manzelmi v kostole,kde sam farar tlmoci co boh spojil,clovek nerozlucuj a zistili pri tom ,ze ten fantasticky muz vedla mna je nevyliecitelne chory a nikdy nebude moct mat deti prirodzene ....Hm????????Preco si tu,ty si necitala moj odkaz????????????????Mam akoze prist o moznost mat dieta s clovekom,ktory je milujuci, sam je sirota a vie,ze je nevyliecitelne chory??Hm?

bergalm
8. nov 2014

@morchella vobec sa nevies vzit do situaciach,v ktorych sa nachadzame potratit potom prist o dieta v 7mes.tehotenstva,dozvediet sa,ze mama ma rakovinu ,zomrie Ti kamaratka co????Tak mi porad ,ked si taka mudra,nevies si predstavit kolko raz som sa pytala boha PRECO??????nikdy sme nikomu neublizili.....

skaredekacatko
8. nov 2014

@bergalm veru to sa pytam aj ja najprv mamina potom.ocino a teraz toto 😖 a taka tu bude vypravat.

kako23
8. nov 2014

@morchella fakt som nechcela reagovat na tvoj prispevok ale neda sa...tato tema je pre zeny, ktore riesia IVF v Reprofite v Brne. Vzhladom k tvojim nazorom nepredpokladam, ze riesis podobne veci a teda nevidim dovod preco tu si. Ked mas chut riesit ci je IVF spravne, zaloz si vlastnu temu. Jedine co tu chces je robit zlu naladu a osocovat zeny, ktore maju iny nazor ako ty. Kazdy ma pravo zit si svoj zivot ako chce a ty nemas pravo sudit zeny, ktore zial musia riesit IVF...ziadny clovek na to nema pravo...je mi luto ludi ako si Ty, pretoze si netolerantna a zakomplexovana osoba, ktora si riesi svoje ego osocovanim druhych.

monicka79
8. nov 2014

Ahojte. Chcem sa spýtať či niekto chodíte k doktorke Kuřecovej. Sme objednaní na december k nej, tak som chcela vedieť aký máte názor. Neboli sme zatiaľ v žiadnom centre, tak som strašne zvedavá..

gagirl
8. nov 2014

@dorotka66 ahoj..ako sa citis?

franzziska
8. nov 2014

dievčata, viem ze niekedy je to tazke, nereagovat, ale prosim, robte to pre svoj vlastny pokoj a dobry krvny tlak - nevsimajte si ju🙂 ludia jako ona presne ziju z takychto prispevkov ked vidia ako velmi vas nastvala...to ich asi bavi a naplna....
...mne tiez pride divne to co napisala...lebo je to alibizmus....predsa sice hovori ze CAR-y su proti prirode ale ona sama je doktor a urcite berie lieky ked je chora napr, cize---preco to nenecha na prirodu??...takze aj ona ide urcite často proti prirode...keby sme mali ten jej vyrok brat doslovne, tak by sme v zivote nemohli robit velmi vela věci....takze ma pravo na svoj názor, ale nekazme si vecer, my predsa vieme co je pre nas to prave 😉 🙂 🙂

lienka_1
8. nov 2014

Zeny, ta mudra pani sem napisala s jedinym cielom. Ublizit nam a stiahnut na seba pozornost. Nedoprajme jej to! Ignorujme ju! Nedovolme jej, aby tuto temu zvrhla na nieco, cim nema byt. Ked prestanete reagovat, najde si inu temu, kde bude rypat. Neminajte na nu svoju vzacnu energiu. Setrite si ju na dolezitejsie zalezitosti 😉
Velmi kona v poslednych mesiacoch nestiham, ale vzdy na Vas myslim A tesim sa z kazdej pozitivnej spravy 🙂

diska
8. nov 2014

Presne tak baby,najlepsie bude si nevsimat to individum,mozme sa nanej akurat tak zasmiat aka je sprostucka 😀

bambulka2015
8. nov 2014

Presne tak babule, serte na nu. Mame tu dolezitejsie veci na rozoberanie. Mna taketo dristy tiez vedia nasr....ale nereagujem. Ja chcem VLASTNE dieta. Deticiek v domovoch je mi luto, ale ako raz moja byvala kolegina povedala (som pravnicka), "my nie sme zodpovedne za vsetku krivdu a vsetku bolest tohto sveta". Preto, ze moj muz nie je schopny bez pomoci lekarov splodit dieta, ale ja ho mozem vynosit, mam zabudnut na nasu tuzbu po vlastnom? Nikdy. Dame si tym lekarom pomoct. To vobec nie je proti prirode. ved uz aj v davnych dobach sa pomahalo zvieratam, ked boli chore, preco by sa v dnesnej dobe nemalo pomahat ludom? Co sme my ludia horsi ako zvierata?

ingrid0105
8. nov 2014

akurat som chcela napisat ignorujme ju a pojde si liecit svoje dodrbane sebavedomie do inej temy alebo kde len chce premna zamna nech si ju aj cert zoberie najlepsie do horuceho pekla 😀 😀 😀

MY VSETKY mame ovela dolezitejsie poslanie ako sa nechat rozculovat nejakou chuderou kt. sa evidentne nudi a bude nas tu poucat o zivote 🙂 BABY MY sme silne a ideme dalej, drzme si palce 😀 😀 😀

lenka54321happy
8. nov 2014

@bergalm
Moja, ona za to nestoji......prosim nepozastavuj sa nad nou.....nemusis jej nic vysvetlovat ani dokazovat....ser na nu kravu 😘

lenka54321happy
8. nov 2014

@skaredekacatko
Ach co to tu ta hlupana sposobila?????? 😱😢

skaredekacatko
8. nov 2014

@lenka54321happy uz si ju nevsimam

vlasatica
8. nov 2014

@morchella moja zlata,ty si tak strasne zakompexovana tou svoujou vierou,ktoru tu kazes,ze mi je s teba na grc. Co tu trepes o adopcii? Uz si niekedy skusila,ake to je? Ako to posobi na par,co si poda ziadost? Socialka ta kontroluje. Skus si to zazit,potom tu sud.Ja viem su preplnene detske domovi,ale na dieta sa caka min 3 roky,kym prides na rad. Ja to viem.tak mi tu nekaz o moralke a o nabozenstve. Vobec nevies o nasich zivotoch nic,len nas obvinujes. A nas je viac co mame rovnaky nazor na teba. Je mi jedno ze si lekar,ale si prepnuta a tvoje kazanie o viere je zvratene. Moja zlata neprezivaj to tak. Boh ti zivot dal ale radu na rozum si presvihla. Ale skus sa pomodlit a mozno ta prida do poradivniku o rozum

vlasatica
8. nov 2014

Dievcata serme na tu kravu. Vobec nam nestoji za to aby sme si kazili naladu. Ideme si za svojim cielom a nikto nam tu nebude kazat hovadiny. MY TO DOBOJUJEME!!!!

bergalm
8. nov 2014

presne tak kocule takze coskoro tu cakam pekne spravicky a fotecky od Vas vsetkych

tinka9075
8. nov 2014

Presne babenky kašlať na ňu táto téma je o niečom inom a nie čítať tú somariny ktoré píše nejaká zakomplexovaná herečka,,,,

vlasatica
8. nov 2014

A este jedna vec. Nezijeme v dobe kamennej. Lekari su tu aby nam pomahali a nie kazali ako vid. pani ktora ma vymity mozog touto skorumpovanou cirkvou.
Takze ako pise bergalm cakame na tejto stranke pozityvne spravicky.
Vsetkym snazilkam a cakatelkam prajem skore dobojovanie k babatku.

haimi
8. nov 2014

@lenka54321happy test kupeny, ale nerobila som ho. Vcera vecer ma zacali boliet zase prsia a bolia ma doteraz, takze som opat kludna. Ty este stale spinis? Este ze mas uz v pondelok to sono, urcite sa ukludnis a uvidis tam krasnu fazulku 😉

Dnes sa tu popisalo kolko stran, som ani necakala, ked je sobota. Jedna dievcina to tu fajne roztocila. Takychto ludi ignorujem. Este ze som ateistka, ale mi je dobre 😀

mircalla
9. nov 2014

@morchella Neverim ani zamak tomu, ze ty si lekarka. Podla stylu pisania ide o zakomplexovanu fanaticku s podprahovym IQ. Iste raz sem napises, tak poprosim admina, nech ta zablokuje ucet - s takymito novoregistrovanymi provokaterkami to urobi velmi rychlo

mircalla
9. nov 2014

@morchella A to, ze takto pocate deti trpia roznymi neduhmi je typicka blbost, ktoru tvrdia taketo psychicky narusene fanaticky, co predavaju niekde v podchode Straznu vezu. Poznam kopu deti pocatych po IVF a ziadne neduhmi netrpi, nemas na to ani vedecky dokaz, len trepes a trepes.

mircalla
9. nov 2014

@morchella Inak ak si 3 krat potratila, co je dost, predpokladam, ze ako zodpovedna "lekarka"si sa dala urobit vsetky vysetrenia, vsak? Ci len tak skusas a riskujes zivoty embryii, bez toho, aby si dala vysetrit? Toto je podla teba zodpovedne? Pretoze ja som si po 2 potratoch dala vysetrenia urobit a aj sa zistila pricina, ktorej sa dalo predchadzat....Ci toto ti nic nehovori?

lemoni86
9. nov 2014

caf baby.. fiiha no vidim ze tu niekto rozputal naruzivu konverzaciu.. netreba si to vsimat.. myslite na svoj pokoj v dusi, ci snazilky alebo tehulky.. stres skodiii !!! takze kaslat na tu osobu ! 😉

@skaredekacatko drzim silno palce nech sa tam ciarocka este objavi 🙂
@bergalm este budes testovat dalej? ci uz len rf testom na 12 den a schluss ? ja by som to asi nevydrzala, ale vidim to u teba na skvelej ceste tak ci tak... ako sa vlastne citis?
co sa tyka mna.. baby je mozne ze mi uz vykukuje brusko? 😕 vecer po siestej ho mam nafuknute a normalne ze uz trosku trci 😀 ... nikdy som take nemala ani ked som sa poriadne najedla 🙂 aj mm povedal ze je urcite vacsie.. no rano ho uz mam zas normalne 🙂.. a inac, ako si mam pocitat svoje tt? lebo co viem, tak po ivf sa to rata od opu ako 2+ ... opu som mala 17 cize to vychadaa ze som 5+2, cize v 6 tt no podla ms 4+6 cize len v 5tt...

lemoni86
9. nov 2014

@haimi no vidis.. tie prsia fakt neries 😀 😉 ako sa inac citis ? ty uz za chvilku zacinss 7 tt vsak ?

skaredekacatko
9. nov 2014

@lemoni86 dakujem ale neverim uz tomu cakam krami kazdi chvilu

lemoni86
9. nov 2014

@skaredekacatko chcela som ti poslat srdiecko ale vyhodilo mi error... tak ti ho posielam len takto <3 + objatie 🙂.. Drz sa !

skaredekacatko
9. nov 2014

@lemoni86 dakujem som naprasky ze ma takto natahuje vzdy bolo spinenie vecer a ms hned rano a toto brucho mam ako balon otras uz aby boli. A to som cvicila mojzisku a ta to okrem ineho upravuje no vidim ako upravila 😖

lemoni86
9. nov 2014

@skaredekacatko podla mna su to dve moznosti... bud je to koli utrosu a sa ti nechce mrcha spustit alebo je to len koli tomu ze mimi sa uhniezduje...a pochybujem ze by mojziska bola silnejsia ako davky hormonov, mrchu by ti nacas podla mna nespustila cez ten utrogestan..tu cvic aj nadalej ked si zacala 🙂.... aach moja..ja viem velmi dobre ako sa citis.. mrzi ma ze musime prechadzat takymito ubijajucimi neistotami 😖
uz nech mas to trapenie skoro za sebou, ci uz s pocitmi ze tak ideme dalej alebo huraaaa vyslo to... samozrejme ti zelam tu druhu moznost 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre