Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mircalla
9. nov 2014

@skaredekacatko prepac, necitala som to cele, a test mas negativny?

skaredekacatko
9. nov 2014

@lemoni86 no ja som vzdy po utrose taketo problemi nemala vzdy spinenie a potom menzes vcera rano som si utros nedala ze sa to spusti a nic. A tlaky neskutocne fakt. A som 11 den po et predlzena kultivacia blastocista. Tak to dost neskoro na uhniezdivanie.

skaredekacatko
9. nov 2014

@mircalla hej vcera poobede bol negativny.

lemoni86
9. nov 2014

@skaredekacatko ale ten utros si mala este brat ☹ ... hm...stale je sanca

lemoni86
9. nov 2014

@skaredekacatko vies... ja pri nevydarenom tehu som mala to iste co ty... som tiez bola nestastna a som vysadila utros...aj druhe lieky... a hla potom sa ciarka objavila, zacala som naspat brat lieky a tak uz za tyzden to odislo.. bolo neskoro ... musis stale verit aj ked si z toho celeho uz unavena... mohla by si si to potom dost vycitat ☹

skaredekacatko
9. nov 2014

@lemoni86 vecer som si dala aj medrol aj fraxik. Nemoze to byt z fraxiku ten je na krv?

skaredekacatko
9. nov 2014

@lemoni86 vies keby ruzovo spinim tak verim ale ja mam na toaletaku vzdy tmavu krv a na vlozke nic to je divne

lemoni86
9. nov 2014

@skaredekacatko aj ja som to tak mala.. nic ruzove len tmava krv... a brucho bolelo jak slak... potom prestalo a len som spinila... a hcg som mala najprv 58 a za tyzden 900 ... no aj tak nic z toho... vela ale podla mna robilo to ze som bola z toho neskutocne v strese.. som len revala, nemohla po nociach spat.. stres je velky nepriatel.... :/ a co sa tyka fraxiku.. toto neviem

skaredekacatko
9. nov 2014

@lemoni86 ja uz nerevem v piatok ked som zacala spinit som si poplakala od vcera som v pohode. Dokonca mam nachystany mail do medirexu a v utorok mam ist k zubarke. Ja vlastne lezim vcera som bola po test iba a tak trochen upratovala . Keby viem ze sa to aspon trochu uchytilo by som bola rada bo viem ze to ide. Ja si nahovaram ze chudak medrol je len jedna tabletka a on sam proti tomu bojuje a nestaci 😀 som uz asi svihnuta z toho

skaredekacatko
9. nov 2014

@lemoni86 a kedy si bola na krv ns ktory den po opu? A aj test si so vtedy robila?

haimi
9. nov 2014

@skaredekacatko moja a nerozmyslala si, ze by si isla zajtra na krv?

skaredekacatko
9. nov 2014

@haimi ak sa nespusti asi hej ale aby necumela ako puk ze to je normalne ved.

haimi
9. nov 2014

@lemoni86 brucho ma uz tak strasne neboli, len tie prsia a obcas mi je zle, ale este som nevracala. No podla poslednej mrchy som len 5w+4. Podla sona 5w+6? Uz to neriesim, ked pojdem o 2 tyzdne na sono, malo by byt uz baby vidiet aj srdiecko. Ked nebude, tak je to zle.

lemoni86
9. nov 2014

@skaredekacatko ja som bola na krvi 10 den po et.. a test som si spravila tiez na ten den.. no a bola tam fakt slaba ciarka .. ale mozno je ti aj takto lepsie ak sa s tym zmieris, tvoja mysel sa upokoji a pohnes sa proste dalej.. ak by to nahodou potom vyslo, tak budes len stastna 🙂

haimi
9. nov 2014

@skaredekacatko moja kolegyna bola tehotna a mala este normalnu mrchu az ta dalsia nedosla. Ked si vysadila utros a mrcha nedorazila, tak je to divne, ale mozno dobre znamenie. Ja som minule spinila od pondelka rana, vecer som uz crinone nedala a v utorok normalna mrcha.

skaredekacatko
9. nov 2014

@lemoni86 no ja uvidim ci pojdem rano k mojej

skaredekacatko
9. nov 2014

@haimi ja opacne rano nedam a cakam cez den co ako a vcera nic . Lezim nic nerobim som sama doma . Amoja segra vraj mala do 4 krami nic nevedela .

gagirl
9. nov 2014

Kocky mam pocit ze to zasa nevyslo..citim sa uplne ako pred ms..take pocity v bruchu ako vzdy..prsia nebolia..zacinam mat depky ze zasa nic z toho..:(som 6den po ket..

misenaf
9. nov 2014

@gagirl ved tie bolesti v podbrusku su fajn znamenie to bybolo skoro na mrchu ja som 5 den po a nic necitim a tiez som z toho mimo

mircalla
9. nov 2014

Inak moja segra co nedavno porodila mi hovorila, ze sa citila prve tyzdne ako na kramy

skaredekacatko
9. nov 2014

@gagirl nestresuj uvidis budes v tom drzim palce

lemoni86
9. nov 2014

@haimi @skaredekacatko je to dost individualne pri tom utrosi .. mne dosla ms az po 5 dnoch ked som vysadila :-/

haimi
9. nov 2014

@gagirl nestresuj, mna po ket prsia neboleli,zacali ma az na 10 den 😉

ludinka
9. nov 2014

@gagirl este nezufaj, ja som mala prve priznaky az na 7-8 den po KET , dovtedy bolo vsetko ako iny mesiac, drzim ti palce 😉

skaredekacatko
9. nov 2014

@lemoni86 no uvidim pockam dnes a zajtra napisem dokimu.

gagirl
9. nov 2014

@misenaf ms by som mala dostat v stredu..uz sa ale zacinam zmierovat aj s tym..:(kazda ma ine priznaky to ano..niektoru boli brucho a je tehu..a inu vobec nie a tiez je ..ale nejak to tak citim..intuicia..neviem ci to moze byt..mala som uz tri vklady a vzdy som to tak citila..alebo si to ja privodim..ja uz neviem..zostava len vyckat..

skaredekacatko
9. nov 2014

@gagirl uvidis pockaj urcite si v tom, mne mala mrcha doist zajtra a uz od piatku poobedia spinim .

gagirl
9. nov 2014

@skaredekacatko
@haimi
@ludinka dakujem kocky za podporu..ste zlate..ja to stale asi nejak skoro vzdavam..asi tomu neverim ze by to mohlo vyjst..alebo sa bojim verit..co nie je dobre..takze musim len vyckat a este to nevzdat..

misenaf
9. nov 2014

@gagirl ja mam tiez taku intuicie ze z toho nic nebude som uplne bezpriznakova .Ty chodis do brna?kolkaty vklaad v brne?

gagirl
9. nov 2014

@misenaf ano..do Brna..mala som tam len jedno ivf zatial..jeden et a teraz ket..A ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre