• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. júla 2017 
@gagirl KET byva uspesnejsi ako ET, zabudni na neuspech a skus teraz verit :wink:
ale viem ake je to tazke vsetko.............ja som bola tiez taka ze som sa radej dopredu zmierila s neuspechom, ale nakoniec som zistila ze to nie je dobry pristup, a posledny krat som si vsugerovala ze sa to podari,a nakoniec sa to aj podarilo :slight_smile:
9. nov 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl ja chodim do iscare a je to mok 2.vklad aj 2. Ivf vkladali peknu exp.blastocystu.Mam 1 mrazaka
9. nov 2014 o 10:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ano..to je pravda..musim sa to aj ja naucit ..aj ked je to tazke..dakujem ..:slight_smile:
9. nov 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenaf aha..ja som mala 1ivf a dva vklady tiez na Sk..nic z toho..a teraz 2ivf druhy vklad v Brne
.mi uz ale nemame mrazacika..rozmyslas nad Brnom?
9. nov 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi ale bude vidiet moja a mozno aj dve srdiecka, nechaj sa prekvapit :slight_smile:
9. nov 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl aj Haimi tomu neverila a pozri je tehulka, klud bude to dobre :grinning:
9. nov 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 bodaj by to tak bolo..dakujem:slight_smile:
9. nov 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl a ty si z GA ? ja som z Velkych Ulan :slight_smile: silno drzim palce :slight_smile:
9. nov 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl ano silno uvazujem nad brnom.Len teraz ako iscare lupol babis tam budu nejake zmeny od januara tak uvidim Co vas vyslo Et v brne s liekmi a mrazenim?komu tam chodis?
9. nov 2014 o 11:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 ano..som z Ga..vo V.Ulanoch som mala babku..chodievala som tam casto..este tam mame rodinu ale uz tam tak casto nechodim..a ty odkedy chodis do Brna?
9. nov 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som 1 IVF absolvovala v GF v BA, ale odtial nohy na plecia a teraz Brno ale Helios a vcera som zacala stimulku
9. nov 2014 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lemoni86 ahoj no testla som vcera a test bol taky isty,ako v Piatok ,takze uz nebudem az 12teho RF ako mi kazal Marcelino a potom sa objednam tu na krv.Citim sa fajn len zase ta plynatost,mm sa smeje vzdy ked si ludovo povedane PRDNEM a sem tam tie bolesti brucha ,ale da sa to vydrzat teda az na ten Piatok to bol brutus.......ale tak co uz sem tam prsia ale nie nejako moc
9. nov 2014 o 12:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl hlavu hore,ja som pri 1tehu nemala ziadne priznaky a ked mi doky v 6tt ukazal srdiecko nemohla som tomu uverit,tak ver ver,ja tiez uverim az ked to znova uvidim na monitore,dovtedy to beriem s velkou rezervou i ked v kutiku duse mam radost,ale je to po tom vsetkom ine :slight_smile:
9. nov 2014 o 12:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak to bol včerajší test
9. nov 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@bergalm ako som sľúbila..... :wink:
9. nov 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl
moja, neboj, vsetko bude oki, si este malo po vklade, netestuj, tes sa, ze si tehulka.
ozaj neviete ci medzi sviatkami RF funguje?
9. nov 2014 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mňa v Ke lekár úplne odpísal, v Brne sa to podarilo na 1 x, som šťastná, vraj "Vy nikdy tehotná nebudete", a hľa nevzdali sme to, síce to bolo rýchle, prvá konzultácia 8.10 a dnes sme už ďaleko
9. nov 2014 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@benny11 wau parada podobny mojmu.............Fiha my sme uplne narovnako spolu sme sa stretli v RF ,mame podobne testy tak nech to ide aj nadalej ruka v ruke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2014 o 13:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
samozrejme v dobrom :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2014 o 13:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl ahoj no žiadna zmena, stále sa cítim ako pred menzesom. (aj keď včera tie bolesti boli silné, dnes skoro nič) A obávam sa, pretože to tak bolo v mojom prípade vždy pri vkladoch :angry: a ty ako?
9. nov 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach su tu niektore baby co spinili v 5-6 tyzdni min 5 dni a vsetko bolo v poriadku a su tehotne?
Dakujem pekne
9. nov 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benny11 jej dalsi pekny testik..potichu gratulujem.:slight_smile:ako sa citis?mas nejake priznaky?na kolky dc si robila test?
9. nov 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm dakujem moja..nadej stale kym nepride ms to je pravda..tak verim ze moje pocity su falosne..ty si to pomalicky zacni uzivat..urcite bude vsetko o.k:slight_smile:
9. nov 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 ahoj..no ja sa citim tiez ako vzdy pred ma..preto sa aj bojim ze zasa to nevyslo..:(aj skusia testnut?ja som chcela v utorok ale bojim sa..tak neviem ci budem..ms by som mala mat cca v stredu..
9. nov 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 dakujem moja za podporu..musim len vyckat ako to dopadne..ine mi nezostava..A myslis medzi vianocnymi sviatkami?to neviem teda ako to tam chodi..ja som tam minuly rok este nechodila..chystas sa na ket?
9. nov 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl heeej mas za ulohu mna a benny11 nasledovat a posielam ti aj srdco,aby Ta povzbudilo :grinning:
9. nov 2014 o 14:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm dakujeeeem si zlata..dufam ze ta nesklamem. :slight_smile:
9. nov 2014 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm presne tak, dúfam, že to dotiahneme pekne do konca :wink: a spolu
9. nov 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl mám bolestivé prsia, bruško naliate a pobolieva, ale inak nič
9. nov 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, super sa to tu rozbieha, vsetkym novym tehulkak gratulujem :slight_smile: tusim dostali v rf instrukciu, ze sa treba zacat postupne zbavovat sloveniek :grinning:
9. nov 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok