• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
Dievcata prosim neviete mi poradit neakeho internistu v Ba? najlepsie Petrzalka.
11. nov 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...viem že strašne predbieham.....ale chcem vedieť na čo pripraviť......na koľkú Vás objednávali cca na OPU....koľko to celé trvalo....od vtedy ...čo ste boli akože na čas objednané a pustili Vás domov :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2014 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl jéj teším sa moja s tebou rada čítam takéto správy čo baby majú pozitívny tehu testík po KET :slight_smile: ozaj kolko si si dávala vložiť a aké kvalitné embryjko?
11. nov 2014 o 19:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@crazybabenka ked som bola prvy krat tak mali vela prace a OPU sme mali o 10:00, takze som tam mala prist na pol desiatu, zobrali ma cca nacas a po zakroku som tam bola asi len 1,5 hod--zavisi od teba ako sa budes citit, na izbe som bola sama s manzelom
druhy krat mali menej roboty a objednali nas na 8:00 takze sme tam mali prist na pol osmu a tiez sme tam boli len cca 2 hodky :wink:
11. nov 2014 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl super sprava :slight_smile: :dizzy_face:
vidis ja som ti to hovorila ze KET byva uspesnejsi..........drzim ti palce nech to dalej pokracuje takto dobre :slight_smile:
veru ja som tiez bola pesimista az kym som prvy krat vdaka RF nevidela tie // :wink:
11. nov 2014 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gagirl a bola ta ciarka v limite? nedas nam foto?

inak ten RF test je ovela citlivejsi ako vsetky ostatne testy tak teraz urcite pockaj s testovanim, aby si zbytocne nestresovala ked bude zajtra ciaka slabsia, jedine zeby si mala RF testov viac -co asi nemas :sweat_smile:
11. nov 2014 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ludinka suhlas,najkrajsie ciarky ukazuje RF test.
11. nov 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@crazybabenka ahoj,,tak pozeram,ze konecne bude aj punkcia,super.
Ja som bola 2 x s vzdy sme mali take stastie ,ze nas dali na 8rano a boli sme s muzom na izbe.Pred zakrokom prisla este Dr,chvilu pokecala ako sa citim a ze ideme nato.Potom sa o teba staraju sestrciky ked sa preberies,ja mam take okno,ze netusim ako som sa dostala do postele :slight_smile: Potom zas pride Dr..povie co ako bolo,kolko co navrhuje dohodnete sa a da ti vsetko aj napisane,ze ake mas uzivat lieky,ako a kedy kde volas o embryjka,potom ked si v pohode uz ides domov a este raz na rcepcii sa ta opytaju ci mas vsetko co potrebujes. :wink:
11. nov 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka
@diska juj baby nestrašte s 8 hodinou.....to by sme museli vyraziť cca o 3tej pol4 ráno z domu :grinning: :grinning:

@diska či bude punkcia uvidím zajtra.....no dúfam....že to už konečne dotiahneme do konca :wink:
11. nov 2014 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl Zlatíčko, gratulujem :wink: Teším sa s tebou, že sa to konečne podarilo :wink: Dúfam, že nás o pár dní potešíš vysokým hcg. :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2014 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx Ahojky mamina, ako sa máte? Drobček dúfam že krásne rastie. :wink: :slight_smile:
11. nov 2014 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile: Všetkým novým tehulkám gratulujem :slight_smile:
Ak sa ostatné kočky neurazíte, teším sa hlavne s @bergalm. Veľmi som ti to priala, aby ste mali naspäť svojho anjelika. :slight_smile:
Tuším v RF naozaj dostali príkaz zbaviť sa všetkých Sloveniek :grinning: :grinning: :grinning:
Takže hlavne staré korčule :grinning: (nielen vekom, ale aj oxidovaním v tejto téme), hor sa do Brna, teraz je náš čas :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2014 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@crazybabenka urcite sa da s nimi dohodnut aj na case,takze sa neboj :wink:
11. nov 2014 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 praveze nie nikdy som nemala problem s tlakom tak teraz uz sme mudrejsi i ked za tak vysoku cenu ,co nas to stalo :pensive:
11. nov 2014 o 20:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, dnesna konzultacia dopadla OK,clostil s merionalom doma, uz len pockat na ms a mozeme zacat :slight_smile: to ten dr.Koudelka je taky humorista? ako zbadal mojich 5 papierov s vysledkami, ktore sme mu doniesli, tak hned sa spytal, ze to len toto? Ze mu tam nosia ine stosy a ked zistil, ze sme obaja zdravi a chyba je v tom, ze nemam vajickovody, tak povedal, ze sa tesi, ze im zlepsime statistiku :wink: Tak snad ma pravdu a dopadne to len a len dobre. Inak co sa tyka RF v Martine, tak vidi to este na takeho polroka, dokym to tam spustia.
11. nov 2014 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dorotka66 zatial ziadnu ale zajtra pisem mail ,v papieroch mam 0,4tusim
11. nov 2014 o 20:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. nov 2014 o 20:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 dakujem no zatial to tak vyzera a dufam,veriiiiiiim ,ze to tak aj ostane do Jula 2015 :grinning:
11. nov 2014 o 20:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska no ten spodny mas vysoky veru ja by som isla k lekarovi,vies nieje to sranda a treba to podchytit hned
11. nov 2014 o 20:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl super moja!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Nech Ti HCG pekne rastie a tiez aj brusko do 9.mesiacov!!! :wink: :dizzy_face:
Bola to vitazna HB2 teda? :wink: maly bojovnicek! :dizzy_face:
11. nov 2014 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm no ved uz googlim neakeho internistu ,ty nevies neakeho v Ba poradit?
11. nov 2014 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm ano ano bude dalsi maly racik! :dizzy_face: :grinning:
11. nov 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 dakujem:slight_smile:
11. nov 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka ahoj moja velmi ti dakujem Klarka nam ho asi fakt poslala anjelika ,teraz uz len cakat a verit,ze to bude dobre
11. nov 2014 o 20:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska neviem veru nie som z BA
11. nov 2014 o 20:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl teeeesiiiiiiiiiiiiiiiiim sa s Tebou,tak vidis teraz uz len vyckat na krv ,potichu gratulujem moja :wink:
11. nov 2014 o 20:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 veru mam svagra raka a sestra mi hovori to bude dobry cloviecik ako maj muz :grinning: :grinning: :grinning: zajtra ma caka krv a vysledok bude az vo Stvrtok
11. nov 2014 o 20:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dalida no ako vysledky. nenasla som. ja som chodila po vklade do prace a to som verinar. pokial nezdvihas tazke a nenervujes sa tak tam chod. urtos postupne.estrimax neviem.
11. nov 2014 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl no vidis, som ti hovorila :wink: a velka gratulacia
11. nov 2014 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 dakujem..vkladali jenu HB2..posledneho mrazacika..:slight_smile:
@ludinka dakujem..:slight_smile:ano..vravela si a verim ze to dobre dopadne..musiiii.::slight_smile:ja som myslela ze rf test tym ze je 20 kovy nie je az taky citlivy ked sa robi skor..ale viac uz veru takych testov nemam..nedali mi..:slight_smile:ktori test sa vam inak najviac osvedcil,ja som dostala zatial len pepino..
11. nov 2014 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok